Terminarz Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej
Terminarz Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej

17 listopada o godz. 15:00w hali MOSiR w Słupcy rusza I kolejka Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej z udziałem 10 drużyn:

1. Biołe Pympki Słupca

2. ZST Konin

3. Piguła i Spóła Ostrowite

4. Luks Wilki Wilczyn

5. Gmina Słupca

6. Konińskie Towarzystwo Piłki Siatkowej Konin

7. Sami Swoje Słupca

8. Dream Team Słupca

9. SPS Junior Słupca

10. Coolsquad

TERMINARZ Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na 2019/2020 rok

I KOLEJKA: 17.11.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Coolsquad
Boisko B: ZST – SPS Junior
Boisko C: Piguła i Spóła – Drink Team

godz:16:00
Boisko A: Luks Wilki – Sami Swoje
Boisko B: Coolsquad – Drink Team
Boisko C: Gmina – KTPS

godz:17:00
Boisko A: Biołe Pympki – SPS Junior
Boisko B: ZST – Sami Swoje
Boisko C: Piguła i Spóła – KTPS

godz:18:00
Boisko A: Luks Wilki – Gmina
Boisko B: Biołe Pympki – Drink Team
Boisko C: SPS Junior – Sami Swoje

godz. 19:00
Boisko A: Luks Wilki – SPS Junior
Boisko B: Gmina – Drink Team
Boisko C: KTPS – Sami Swoje

II KOLEJKA: 15.12.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Coolsquad – KTPS
Boisko B: ZST – Gmina
Boisko C: Piguła i Spóła – Luks Wilki

godz:16:00
Boisko A: Biołe Pympki – Sami Swoje
Boisko B: Drink Team – KTPS
Boisko C: SPS Junior – Gmina

godz:17:00
Boisko A: Coolsquad – Luks Wilki
Boisko B: ZST – Piguła i Spóła
Boisko C: Biołe Pympki – KTPS

godz:18:00
Boisko A: Sami Swoje – Gmina
Boisko B: Drink Team – Luks Wilki
Boisko C: SPS Junior – Piguła i Spóła

godz. 19:00
Boisko A: Sami Swoje – Drink Team
Boisko B: Biołe Pympki – ZST
Boisko C: Piguła i Spóła – Coolsquad

III KOLEJKA: 19.01.2020 r.

godz:15:00
Boisko A: Coolsquad – ZST
Boisko B: Biołe Pympki – Gmina
Boisko C: KTPS – Luks Wilki

godz:16:00
Boisko A: Sami Swoje – Piguła i Spóła
Boisko B: Drink Team –  ZST
Boisko C: SPS – Coolsquad

godz:17:00
Boisko A: Biołe Pympki – Luks Wilki
Boisko B: Gmina – Piguła i Spóła
Boisko C: KTPS – ZST

godz:18:00
Boisko A: Sami Swoje – Coolsquad
Boisko B: Drink Team – SPS Junior
Boisko C: Biołe Pympki – Piguła i Spóła

godz. 19:00
Boisko A: Luks Wilki – ZST
Boisko B: Gmina – Coolsquad
Boisko C: KTPS – SPS Junior

*16.02. godz. 10:00 XLIV Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy

RUNDA  REWANŻOWA

IV KOLEJKA: 23.02.2020 r.

godz:15:00
Boisko A: Coolsquad – Biołe Pympki
Boisko B: SPS Junior – ZST
Boisko C: Drink Team – Piguła i Spóła

godz:16:00
Boisko A: Sami Swoje – Luks Wilki
Boisko B: Drink Team – Coolsquad
Boisko C: KTPS –  Gmina

godz:17:00
Boisko A: SPS Junior – Biołe Pympki
Boisko B: Sami Swoje – ZST
Boisko C: KTPS – Piguła i Spóła

godz:18:00
Boisko A: Gmina – Luks Wilki
Boisko B: Drink Team – Biołe Pympki
Boisko C: Sami Swoje – SPS Junior

godz. 19:00
Boisko A: SPS Junior – Luks Wilki
Boisko B: Drink Team – Gmina
Boisko C: Sami Swoje – KTPS

V KOLEJKA: 01.03.2020 r.

godz:15:00
Boisko A: KTPS – Coolsquad
Boisko B: Gmina – ZST
Boisko C: Luks Wilki – Piguła i Spóła

godz:16:00
Boisko A: Sami Swoje – Biołe Pympki
Boisko B: KTPS – Drink Team
Boisko C: Gmina – SPS Junior

godz:17:00
Boisko A: Luks Wilki – Coolsquad
Boisko B: Piguła i Spóła – ZST
Boisko C: KTPS – Biołe Pympki

godz:18:00
Boisko A: Gmina – Sami Swoje
Boisko B: Luks Wilki – Drink Team
Boisko C: Piguła i Spóła – SPS Junior

godz. 19:00
Boisko A: Drink Team – Sami Swoje
Boisko B: ZST – Biołe Pympki
Boisko C: Coolsquad – Piguła i Spóła

VI KOLEJKA: 29.03.2020 r.
godz:15:00
Boisko A: ZST – Coolsquad
Boisko B: Gmina – Biołe Pympki
Boisko C: Luks Wilki – KTPS

godz:16:00
Boisko A: Piguła i Spóła – Sami Swoje
Boisko B: ZST – Drink Team
Boisko C: Coolsquad – SPS Junior

godz:17:00
Boisko A: Luks Wilki – Biołe Pympki
Boisko B: Piguła i Spóła – Gmina
Boisko C: ZST – KTPS

godz:18:00
Boisko A: Coolsquad – Sami Swoje
Boisko B: SPS Junior – Drink Team
Boisko C: Piguła i Spóła – Biołe Pympki

godz. 19:00
Boisko A: ZST – Luks Wilki
Boisko B: Coolsquad – Gmina
Boisko C: SPS Junior – KTPS

około godz. 19:40 zakończenie ligi