Terminarz ligi piłki siatkowej na 15 grudnia
Terminarz ligi piłki siatkowej na 15 grudnia

TERMINARZ Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na 2019/2020 rok

1. Biołe Pympki Słupca
2. ZST Konin
3. Piguła i Spóła Ostrowite
4. Luks Wilki Wilczyn
5. Gmina Słupca
6. Konińskie Towarzystwo Piłki Siatkowej Konin
7. Sami Swoje Słupca
8. Drink Team Słupca
9. SPS Junior Słupca
10. Coolsquad

I KOLEJKA: 17.11.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Coolsquad
Boisko B: ZST – SPS Junior
Boisko C: Piguła i Spóła – Drink Team

godz:16:00
Boisko A: Luks Wilki – Sami Swoje
Boisko B: Coolsquad – Drink Team
Boisko C: Gmina – KTPS

godz:17:00
Boisko A: Biołe Pympki – SPS Junior
Boisko B: ZST – Sami Swoje
Boisko C: Piguła i Spóła – KTPS

godz:18:00
Boisko A: Luks Wilki – Gmina
Boisko B: Biołe Pympki – Drink Team
Boisko C: SPS Junior – Sami Swoje

godz. 19:00
Boisko A: Luks Wilki – SPS Junior
Boisko B: Gmina – Drink Team
Boisko C: KTPS – Sami Swoje

II KOLEJKA: 15.12.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Coolsquad – KTPS
Boisko B: Piguła i Spóła – Luks Wilki
Boisko C: ZST – Gmina

godz:16:00
Boisko A: Biołe Pympki – Sami Swoje
Boisko B: Drink Team – KTPS
Boisko C: SPS Junior – Gmina

godz:17:00
Boisko A: ZST – Piguła i Spóła
Boisko B: Coolsquad – Luks Wilki
Boisko C: Biołe Pympki – KTPS

godz:18:00
Boisko A: Sami Swoje – Gmina
Boisko B: Drink Team – Luks Wilki
Boisko C: SPS Junior – Piguła i Spóła

III KOLEJKA: 19.01.2020 r.

godz. 15:00
Boisko A: Sami Swoje – Drink Team
Boisko B: Biołe Pympki – ZST
Boisko C: Piguła i Spóła – Coolsquad

godz:16:00
Boisko A: Coolsquad – ZST
Boisko B: Biołe Pympki – Gmina
Boisko C: KTPS – Luks Wilki

godz:17:00
Boisko A: Sami Swoje – Piguła i Spóła
Boisko B: Drink Team –  ZST
Boisko C: SPS Junior – Coolsquad

godz:18:00
Boisko A: Biołe Pympki – Luks Wilki
Boisko B: Gmina – Piguła i Spóła
Boisko C: KTPS – ZST

*16.02. godz. 10:00 XLIV Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy

IV KOLEJKA: 23.02.2020 r.

godz:15:00
Boisko A: Sami Swoje – Coolsquad
Boisko B: Drink Team – SPS Junior
Boisko C: Biołe Pympki – Piguła i Spóła

godz. 16:00
Boisko A: Luks Wilki – ZST
Boisko B: Gmina – Coolsquad
Boisko C: KTPS – SPS Junior

RUNDA  REWANŻOWA

godz:17:00
Boisko A: Coolsquad – Biołe Pympki
Boisko B: SPS Junior – ZST
Boisko C: Drink Team – Piguła i Spóła

godz:18:00
Boisko A: Sami Swoje – Luks Wilki
Boisko B: Drink Team – Coolsquad
Boisko C: KTPS –  Gmina

V KOLEJKA: 01.03.2020 r.

godz:15:00
Boisko A: SPS Junior – Biołe Pympki
Boisko B: Sami Swoje – ZST
Boisko C: KTPS – Piguła i Spóła

godz:16:00
Boisko A: Gmina – Luks Wilki
Boisko B: Drink Team – Biołe Pympki
Boisko C: Sami Swoje – SPS Junior

godz. 17:00
Boisko A: SPS Junior – Luks Wilki
Boisko B: Drink Team – Gmina
Boisko C: Sami Swoje – KTPS

godz:18:00
Boisko A: KTPS – Coolsquad
Boisko B: Gmina – ZST
Boisko C: Luks Wilki – Piguła i Spóła

VI KOLEJKA: 29.03.2020 r.

godz:15:00
Boisko A: Sami Swoje – Biołe Pympki
Boisko B: KTPS – Drink Team
Boisko C: Gmina – SPS Junior

godz:16:00
Boisko A: Luks Wilki – Coolsquad
Boisko B: Piguła i Spóła – ZST
Boisko C: KTPS – Biołe Pympki

godz:17:00
Boisko A: Gmina – Sami Swoje
Boisko B: Luks Wilki – Drink Team
Boisko C: Piguła i Spóła – SPS Junior

godz. 18:00
Boisko A: Drink Team – Sami Swoje
Boisko B: ZST – Biołe Pympki
Boisko C: Coolsquad – Piguła i Spóła

godz:19:00
Boisko A: ZST – Coolsquad
Boisko B: Gmina – Biołe Pympki
Boisko C: Luks Wilki – KTPS

VII KOLEJKA: 05.04.2020 r.

godz:15:00
Boisko A: Piguła i Spóła – Sami Swoje
Boisko B: ZST – Drink Team
Boisko C: Coolsquad – SPS Junior

godz:16:00
Boisko A: Luks Wilki – Biołe Pympki
Boisko B: Piguła i Spóła – Gmina
Boisko C: ZST – KTPS

godz:17:00
Boisko A: Coolsquad – Sami Swoje
Boisko B: SPS Junior – Drink Team
Boisko C: Piguła i Spóła – Biołe Pympki

godz. 18:00
Boisko A: ZST – Luks Wilki
Boisko B: Coolsquad – Gmina
Boisko C: SPS Junior – KTPS

około godz. 18:40 zakończenie ligi