Hala

ROK 2019

STYCZEŃ 2019

*05.01 godz. 18:00 SPS KONSPOL SŁUPCA- SALOS SL Ostrów Wlkp. III Liga

*05.01. godz. 14:00 III liga GROM – MKK Sklep Polski Gniezno

*07.01.2019 r. VI kolejka RUNDA REWANŻOWA Słupecka Liga Futsalu
godz. 18:15 – 18:55 The Blues  – FC Słupca
godz. 19:00 – 19:40 Getin Bank – Mieczownica
godz. 19:45 – 20:25 Meble Mikołajczyk – Fabnet Team

*09.01. godz. 16:30 Liga strzelecka z karabinku pneumatycznego

* 12.01 godz. 18:00 SPS KONSPOL SŁUPCA – WKRĘT-MET LKPS BOROWNO

*13.01. WOŚP Słupca

*14.01.2019 r. – VII kolejka Słupecka Liga Futsalu
godz. 18:15 – 18:55 Fabnet Team – Mieczownica
godz. 19:00 – 19:40 Getin Bank – FC Słupca
godz. 19:45 – 20:25 Meble Mikołajczyk – The Blues

19.01 MISTRZOSTWA SŁUPCY BADMINTONA

*21.01.2019 r. – VIII kolejka Słupecka Liga Futsalu
godz. 18:15 – 18:55 Mieczownica – The Blues
godz. 19:00 – 19:40 Fabnet Team – Getin Bank
godz. 19:45 – 20:25 Meble Mikołajczyk – FC Słupca

*26.01. godz. 17:00 III liga GROM – Basket Piła

*27.01. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

*28.01.2019 r. – IX kolejka Słupecka Liga Futsalu
godz. 18:15 – 18:55 Fabnet Team – FC Słupca
godz. 19:00 – 19:40 Mieczownica – Meble Mikołajczyk
godz. 19:45 – 20:25 The Blues – Getin Bank

*30.01. godz. 16:30 Liga strzelecka z karabinku pneumatycznego

LUTY 2019

*02.02 godz. 18:00 SPS KONSPOL SŁUPCA – PGE SKRA II BEŁCHATÓW 

*03.02 godz.10:00 SPS  Kadet

*03.02. godz. 12:00 SPS Junior

*03.02. godz. 16:00 III liga GROM – UKS Kaspro Ostrów Wlkp.

*04.02.2019 r. – X kolejka Słupecka Liga Futsalu
godz. 18:15 – 18:55 Getin Bank – Meble Mikołajczyk
godz. 19:00 – 19:40 Mieczownica – FC Słupca
godz. 19:45 – 20:25 The Blues – Fabnet Team
około godz. 20:30 zakończenie ligi

*09.02 godz. 9:00 -11:00 Sparing SKP Orlik

*10.02. godz. 11:00 III liga GROM

*10.02. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

*12.02. godz. 9:00 Koszykówka MOS Słupca

*13.02. godz. 16:30 Liga strzelecka z karabinku pneumatycznego

*16.02. godz. 9:30-12:30 Sparing SKP-Gromanowski

*19.02. godz. 10:00 Piłka Ręczna MOS Słupca

*23.02. godz. 9:00 Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie

*24.02. godz. 11:00 III liga GROM

*24.02. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

*27.02. godz. 16:30 Liga strzelecka z karabinku pneumatycznego

MARZEC 2019 

*02.03 godz.18:00 SPS PLAY OFF

*03.03. godz. 10:00 i 12:00 SPS kadet – Konin

*05.03. godz. 10:00 Koszykówka MOS Słupca

*10.03. godz. 09:00 XXXIII Regionalny turniej piłki siatkowej z okazji „Dnia Kobiet”

*13.03. godz. 16:30 Drużynowe zawody z karabinku pneumatycznego

*16.03. godz. 13:00 GROM

*17.03. godz. 9:00 Regionalny Turniej Piłki Koszykowe 3×3

23.03.godz.9:00 MISTRZOSTWA SŁUPCY BADMINTONA 

*27.03. godz. 9:30 Rejon Koszykówka MOS Słupca

KWIECIEŃ 2019

*07.04. XLIII Regionalny Turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza

godz. 09:00 kategoria kadeci

godz. 11:00 kategoria open

*26.04. godz.18:00 Mecz towarzyski SPS Słupca – APP Krispol Września

MAJ 2019

*11.05 XXX Rajd pieszy i rowerowy im. E. Taczanowskiego

*19.05. godz.9:00-20:00 Raketlon

*22.05. Złaz Siedmiomilowców

*25.05. godz. 11:00 V Wiosenny Marsz Nordinc Walking Łączący Pokolenia z okazji Słupeckich Dni Rodziny /zapisy od godz. 10:30-10:50 hala MOSiR/

CZERWIEC 2019

*08.06. godz. 9:00 Turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka

*15.06. godz. 9:00 – 14:00 Centrum Hajdasz

*18.06 cały dzień rezerwacja hali SP 3

*19.06. godz. 8:00-16:00 rezerwacja hali SP 3 zakończenie roku szkolnego

*29.06  godz. 12:00 Spotkanie integracyjne miłośników deskorolki i rolek /skatepark/

LIPIEC 2019

*01.07.godz. 9-14:00 „Strefa zabaw pod chmurką” w ramach Akcji Lato z MOSiR /boisko przy hali MOSiR/(zabawy rekreacyjne, tenis stołowy, badminton, cymbergaj, piłkarzyki, bilard, ruroskoczki, malowanie kredą, mgiełka wodna itp./

*03.07.godz. 10:00 „Piłka nożna” klasy V-VI, VII-VIII i gimnazjum w ramach Akcji Lato z MOSiR /plaża nad jeziorem słupeckim/

*08.07.godz. 9-14:00 „Strefa zabaw pod chmurką” w ramach Akcji Lato z MOSiR /boisko przy hali MOSiR/(zabawy rekreacyjne, tenis stołowy, badminton, cymbergaj, piłkarzyki, bilard, ruroskoczki, malowanie kredą, mgiełka wodna itp./

*10.07.godz. 10:00 „Piłka nożna” klasy I-II, III-IV SP w ramach Akcji Lato z MOSiR /plaża nad jeziorem słupeckim/

*15.07.godz. 9-14:00 „Strefa zabaw pod chmurką” w ramach Akcji Lato z MOSiR /boisko przy hali MOSiR/(zabawy rekreacyjne, tenis stołowy, badminton, cymbergaj, piłkarzyki, bilard, ruroskoczki, malowanie kredą, mgiełka wodna itp./

*17.07.godz. 10:00 „Wyjazd na basen do Wrześni” w ramach Akcji Lato z MOSiR /zbiórka przy hali MOSiR godz. 10:00 koszt biletu 1 zł./

*22.07.godz. 9-14:00 „Strefa zabaw pod chmurką” w ramach Akcji Lato z MOSiR /boisko przy hali MOSiR/(zabawy rekreacyjne, tenis stołowy, badminton, cymbergaj, piłkarzyki, bilard, ruroskoczki, malowanie kredą, mgiełka wodna itp./

*22.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*23.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*24.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*25.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*26.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*26.07.godz. 9-14:00 „Strefa zabaw pod chmurką” w ramach Akcji Lato z MOSiR /boisko przy hali MOSiR/(zabawy rekreacyjne, tenis stołowy, badminton, cymbergaj, piłkarzyki, bilard, ruroskoczki, malowanie kredą, mgiełka wodna itp./

*29.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*30.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*31.07. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*31.07.godz. 11:00-14:00 „Gród w Grzybowie” w ramach Akcji Lato z MOSiR /zbiórka  przy hali MOSiR godz. 10:00, koszt biletu 6 zł./

SIERPIEŃ 2019

*01.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*02.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*05.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*06.08. go*01.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*07.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*07.08.godz. 10:30 wyjazd na basen do Wrześni w ramach Akcji Lato z MOSiR /zbiórka o godz. 10:00 przed halą MOSiR/

*08.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*09.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*09.08.2019 r. od godz. 15:00 do 12.08.2019 r. do godz. 15:00 rezerwacja hali OSP Słupca /Festiwal orkiestr dętych/

*13.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*13.08. zebranie MOS-u

*14.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*16.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*19.08. godz. 8:00-15:00 rezerwacja hali UM Półkolonie

*19.08. godz.11:00 Strażak Sam – zwiedzanie KP PSP w Słupcy w ramach Akcji Lato z MOSiR /zbiórka 10:45 przed halą MOSiR/

*21.08. godz.10:00-12:00 wyjazd na ściankę wspinaczkową Wola Podłężna w ramach Akcji Lato z MOSiR /zbiórka godz.9:00 przed halą MOSiR/

*26.08.godz. 11:00 „Podchody” w ramach Akcji Lato z MOSiR /zbiórka 10:55 przed halą MOSiR/

*30.08 cały dzień rezerwacja hali SP 3

WRZESIEŃ 2019

*02.09. godz. 8:00-16:00 rezerwacja hali SP 3 rozpoczęcie roku szkolnego

*07.09. cały dzień rezerwacja hali

*08.09. Rajd dla ścieżki /trasa Słupca – Kosewo/

*13.09. godz. 20:00 V Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją

*14.09. cały dzień rezerwacja hali MOSiR /promienniki/

*21.09.godz.10:00- 18: 00 Turniej SPS

*22.09 SPS Konspol Słupca – KKS Astra Krotoszyn

*25.09. godz. 15:30-23:00 rezerwacja hali MOSiR /promienniki/

*28.09. godz. 9:00 I Jesienny turniej badmintona

Październik 2019

*05.10. godz. 13:00 GROM – MKK Pyra Poznań

*05.10. godz.18:00 SPS Konspol Słupca – LUKS Wilki Wilczyn

*06.10 godz.11:00 SPS Konspol Słupca – UKS SMS Joker Piła

*09.10. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – badminton MOS

*11.10. rezerwacja SP 3 „Dzień KEN”

*12.10 godz. 11:00-13:00  SPS trening

*13.10. godz.16:00 GROM- MKS Sokół Międzychód

*16.10.godz.19:00 SPS Konspol Słupca – Puchar Polski

*17.10 godz. 9:00 Turniej piłki nożnej osób z niepełnosprawnością Strzałkowo

*18.10 godz. 8:00-17:00 rezerwacja KP PSP w Słupcy piłka nożna/

*19.10 godz.11:00-15:00 SPS KADET – Leszno

*20.10. godz. 13:00 GROM-MKS Września

*21.10. godz.15:30 rezerwacja hali przegląd promienników

*26.10. godz. 9:00 II Jesienny turniej badmintona

*26.10.godz. 19:00 SPS Konspol Słupca – KS Stal Grudziądz 

*27.10 godz. 10:00 SPS Konspol Słupca – KP  Progress Września

LISTOPAD 2019

*03.11. godz.13:00 GROM – Rycerze Rydzyna

*04.11. godz.15:30 rezerwacja hali MOSiR /przegląd/

*06.11 godz. 17:00 do 19:00 rezerwacja salki nr 9 kl.1a

*07.11. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – badminton MOS

*09.11. godz. 16:00  GROM- Spójnia SSA Stardgard

*09.11 godz.10:00 SPS KADET – Leszno

*10.11 SPS Konspol Słupca Enea Energetyk Poznań

*16.11. godz. 9:00 Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości

*16.11.godz. 19:00 SPS Konspol Słupca – GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 

*17.11. godz. 15:00 Regionalna Liga piłki siatkowej

*23.11. godz. 16:00  GROM – UKS Kaspro Ostrów Wlkp

*24.11. godz. 09.00 Turniej SPS  Junior

*24.11. godz.16:00 Rekreacyjny Turniej Par Niekoniecznie Małżeńskich

*30.11. godz. 9:00 Rodzinny turniej badmintona

*30.11.godz. 19:00 SPS Konspol Słupca – GKS Stoczniowiec Gdańsk 

GRUDZIEŃ 2019

*01.12 SPS Konspol Słupca – Jedynka Poznań

*06.12 godz.16:30-19:30 GROM-  AZS Politechnika Poznań

*07.12. godz.9:00 XIX Mikołajkowy turniej piłki nożnej SP kl. 1-2 i kl. 3-4

*07.12. godz. 14:00 Turniej Mikołajkowy Tenisa Stołowego

*07.12.godz. 19:00 SPS Konspol Słupca – MKS Steico Noteć Czarnków

*08.12. Bieg Mikołajków

*08.12 Jarmark Bożonarodzeniowy

*14.12. godz. 9:00 XIX Mikołajkowy turniej piłki nożnej SP kl.5-6 i kl. 7-8

*14.12. godz. 14:00 – 18:00  zajęcia GRO

*15.12. godz. 9:00-13:00 IX Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci o puchar Burmistrza Miasta Słupcy /K. Szulkowski/

*15.12. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

*17.12. rezerwacja hali SP 3 „Dzień Patrona”

*21.12. godz.17:00 GROM- KS Basket Piła

*28.12. godz.17:00 GROM – KS Kozły Poznań

STYCZEŃ 2020

*04.01.godz.18:00 SPS Konspol Słupca – SMS Police

05.01 SPS Konspol Słupca  -UKS Szamotulanin Szamotuły

*05.01. godz. 14:00 – 16:00  mecz GROM

*12.01. WOŚP

*18.01.godz.18:00 SPS Konspol Słupca – STS Olimpia Sulęcin

*19.01 SPS Konspol Słupca – MUKS Jantar Kalisz

*19.01. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

*25.01. godz. 9:00 I Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie dzieci i młodzież

*26.01. godz. 13:00  GROM- RKKS Rawia Rawicz

*27.01 – 09.02.  Blok imprez w ramach akcji Zima ‚2020 z MOSiR

LUTY 2020

*01.02.godz.18:00 SPS Konspol Słupca – Trefl Gdańsk

*16.02. godz. 10:00 Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy

*19.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – koszykówka MOS

*20.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – koszykówka MOS

*21.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – piłka siatkowa MOS

*22.02. godz. 9:00 Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie dorsołych

*23.02. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowe

*28.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – piłka ręczna MOS

*29.02. godz.13:00 GROM – Wiara Lecha Poznań

*29.02.godz. 18:00 SPS Konspol Słupca Play Off

MARZEC 2020

*01.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

*01.03.godz. 10:00 SPS Konspol Słupca Play Off

*07.03 godz. 13:00 GROM – Biofarm Basket Junior Poznań

*07.03godz.18:00 SPS Konspol Słupca Play Off

*08.03.godz.18:00SPS Konspol Słupca Play Off

*08.03. godz. 10:00 XXXIV Regionalny turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet

*11.03. godz. 9:30-16:00 Mistrzostwa Rejonu – koszykówka MOS

*11.03godz. 19:00 SPS Konspol Słupca Play Off

*15.03. godz. 14:00 – 16:00  mecz GROM

*21.03. godz. 9:00 II Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie dzieci i młodzież

*29.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

KWIECIEŃ 2020

*19.04.godz.9:00-17:00 LI Regionalny turniej piłki koszykowej 3×3

*23.04.  Spartakiada sportowa przedszkolaków

*25.04. godz. 11:00 VI Wiosenny Marsz Nordinc Walking Łączący Pokolenia /zapisy od godz. 10:30-10:50 hala MOSiR/

MAJ 2020

*17.05. Racketlon

*20.05. Złaz Siedmiomilowców

*24.05. Rajd rowerowy „Z rodzinką rowerem po okolicy”

CZERWIEC 2020

*06.06. Spotkanie integracyjne miłośników deskorolki i rolek

*25.06. rezerwacja hali SP 3 – zakończenie roku

LIPIEC 2020

Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR

SIERPIEŃ 2020

Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR

WRZESIEŃ 2020

*06.09. Rajd dla ścieżki

*11.09. VI Rekreacyjny Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją

*19.09. Jesienny turniej piłki koszykowej 3×3 MOSiR/STK GROM hala/orlik

PAŹDZIERNIK 2020

*25.10. Maraton Fitness

LISTOPAD 2020

*07.11. Unihokej z okazji Święta Niepodległości

*10.11. Okolicznościowy bieg niepodległości Słupca – Łężec

*22.11. Rekreacyjny turniej par niekoniecznie małżeńskich

GRUDZIEŃ 2020

*05.12. godz.9:00 XIX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 1-2, 7-8

*05.12. godz.12:00 XIX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 3-4, 5-6

*06.12. Słupecki Jarmark Świąteczny

*06.12. Bieg Mikołajów

*12.12. godz. 9:00 Mikołajkowy turniej w tenisie stołowym