Hala

ROK 2020

STYCZEŃ 2020
*03.01. godz. 18:00-19:00 trening karate
*05.01. SPS Konspol Słupca – UKS Szamotulanin Szamotuły
*05.01. godz. 14:00–16:00 mecz GROM
*08.01. godz. 19:00 SPS Konspol Słupca – SMS Police
*11.01. cały dzień turniej piłki nożnej SKP/MOSiR dla WOŚP
*12.01. WOŚP
*18.01. godz. 18:00 SPS Konspol Słupca – STS Olimpia Sulęcin
*19.01. SPS Konspol Słupca – MUKS Jantar Kalisz
*19.01. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
*25.01. godz. 9:00 I Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie dzieci i młodzież
*26.01. godz. 13:00 GROM- RKKS Rawia Rawicz
*27.01. – 09.02. Blok imprez w ramach akcji Zima ‚2020 z MOSiR

LUTY 2020
*01.02.godz.18:00 SPS Konspol Słupca – Trefl Gdańsk
*09.02. godz. 12:00 Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy
*19.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – koszykówka MOS
*20.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – koszykówka MOS
*21.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – piłka siatkowa MOS
*22.02. godz. 9:00 Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie dorosłych
*23.02. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowe
*28.02. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – piłka ręczna MOS
*29.02. godz. 13:00 GROM – Wiara Lecha Poznań

MARZEC 2020
*01.03. godz. 16:00 Regionalna liga piłki siatkowej
*07.03. godz. 13:00 GROM – Biofarm Basket Junior Poznań
*07.03. godz. 18:00 SPS Konspol Słupca Play Off
*08.03. godz. 10:00 XXXIV Regionalny turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet
*08.03. godz. 18:00 SPS Konspol Słupca Play Off
*11.03. godz. 9:30-16:00 Mistrzostwa Rejonu – koszykówka MOS
*11.03. godz. 19:00 SPS Konspol Słupca Play Off
*29.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej

KWIECIEŃ 2020
*05.04. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – zakończenie
*19.04. godz.9:00-17:00 LI Regionalny turniej piłki koszykowej 3×3
*23.04. Spartakiada sportowa przedszkolaków – z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy
*25.04. godz. 9:00 II Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie dzieci i młodzież
*25.04. godz. 12:00 Marsz Nording /rezerwacja SP 3 Słupca J. Zastawa/

MAJ 2020
*17.05. Racketlon
*20.05. Złaz Siedmiomilowców
*24.05. Rajd rowerowy „Z rodzinką rowerem po okolicy” – z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy

CZERWIEC 2020
*25.06. rezerwacja hali SP 3 – zakończenie roku

LIPIEC 2020
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR
Od 2 lipca do 27 sierpnia w poniedziałki i czwartki od godz. 10:00 do godz. 15:00 „Zabawy rekreacyjne pod chmurką”.

SIERPIEŃ 2020
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR
Od 2 lipca do 27 sierpnia w poniedziałki i czwartki od godz. 10:00 do godz. 15:00 „Zabawy rekreacyjne pod chmurką”.
*18.08. godz.11:00-13:00 trening SPS
*20.08. godz.11:00-13:00 trening SPS
*25.08. godz.11:00-13:00 trening SPS
*27.08. godz.11:00-13:00 trening SPS

WRZESIEŃ 2020
*05.09. godz.10:00-16:00 sparing SPS
*11.09. VI Rekreacyjny Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją
*13.09. GROM
*20.09. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
*26.09. Jesienny turniej badmintona / Mistrzostwa Miasta
*26.09. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – STALPROM Błyskawica Szczecin
*27.09. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – zakończenie ligi

PAŹDZIERNIK 2020
*04.10. GROM
*07.10. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – Puchar Polski
*10.10. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – LUKS Wilki Wilczyn
*11.10. GROM
*24.10. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – ENEA Energetyk Poznań
*25.10. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
godz. 9.30 Hej hej tu NBA Lądek vs Perła Export Team
godz. 11.00 Mix Team vs Grom Trzeciego Wieku

LISTOPAD 2020
*07.11. godz. 18:00 mecz SPS Konspol Słupca – TREFL Lębork
*08.11. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
2 KOLEJKA
godz. 9:00 Hej hej tu NBA Lądek – Foto Intro
*08.11. Regionalna liga piłki siatkowej
godz. 15:00
boisko A: Białe Gąbki – Piguła i Spóła
godz. 16:15
boisko A: Białe Gąbki – KTPS Konin
godz. 17:30
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – Qulsquad
boisko B: Sami Swoje – SD Volley Koło
godz. 18:45
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – SD Volley Koło
boisko B: Sami Swoje – Qulsquad
*09.11. Słupecka Liga Futsalu
godz. 18:15 FC Słupca – Getin Bank Słupca
godz. 19:10 JANGRAD Witkowo – Qźnia Talentu
godz. 20:05 FC po Nalewce – Galaktikos
godz. 21:00 Fabnet – BiW Ubezpieczenia Witkowo
*16.11. Słupecka Liga Futsalu
II KOLEJKA
godz. 18:15 Galaktikos – Fabnet
godz. 19:10 Qźnia Talentu – FC po Nalewce
godz. 20:05 Getin Bank – JANGRAD Witkowo
godz. 21:00 Meble Mikołajczyk – FC Słupca
*21.11. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – MKS STEICO Noteć Czarnków
*22.11. godz. 9:00-15:00 mecz SPS Junior Słupca
*23.11. Słupecka Liga Futsalu
III KOLEJKA
godz. 18:15 Getin Bank – Galaktikos
godz. 19:10 Meble Mikołajczyk – BiW Ubezpieczenia Witkowo
godz. 20:05 FC Słupca – Fabnet
godz. 21:00 JANGRAD Witkowo – FC po Nalewce
*29.11. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
3 KOLEJKA
godz. 9:00 Jeziorowcy – Grom Trzeciego Wieku
godz. 10:30 Mix Team – Hej hej tu NBA Lądek
godz. 12:00 Perła Export Team – Foto Intro
*29.11. Regionalna liga piłki siatkowej
godz. 15:00
boisko A: Drink Team – SD Volley Koło
boisko B: II LO Konin – KTPS Konin
godz. 16:15
boisko A: II LO Konin – SD Volley Koło
boisko B: Drink Team – KTPS Konin
godz. 17:30
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – Piguła i Spóła
boisko B: Coolsquad– Białe Gąbki
godz. 18:45
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – Białe Gąbki
boisko B: Piguła i Spóła – Coolsquad
30.11. Słupecka Liga Futsalu
IV KOLEJKA
godz. 18:15 BiW Ubezpieczenia Witkowo – FC Słupca
godz. 19:10 Fabnet – JANGRAD Witkowo
godz. 20:05 Galaktikos – Meble Mikołajczyk
godz. 21:00 Qźnia Talentu – Getin Bank

GRUDZIEŃ 2020
*07.12. Słupecka Liga Futsalu
V KOLEJKA
godz. 18:15 Meble Mikołajczyk – Qźnia Talentu
godz. 19:10 FC Słupca – Galaktikos
godz. 20:05 JANGRAD Witkowo – BiW Ubezpieczenia
godz. 21:00 FC po Nalewce – Fabnet
*12.12. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – SKS Gorzów Wlkp.
*13.12. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
4 KOLEJKA
godz. 9:00 Grom Trzeciego Wieku – Hej hej tu NBA Lądek
godz. 10:30 Jeziorowcy – Foto Intro
godz. 12:00 Perła Export Team – Mix Team
*13.12. Regionalna liga piłki siatkowej
godz. 15:00
boisko A: Drink Team – II LO Konin
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – KTPS Konin
godz. 16:15
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – II LO Konin
boisko B: KTPS Konin – SD Volley Koło
godz. 17:30
boisko A: Drink Team – Białe Gąbki
boisko B: Sami Swoje – Piguła i Spóła
godz. 18:45
boisko A: Sami Swoje – Białe Gąbki
boisko B: Piguła i Spóła – Drink Team
*14.12. Słupecka Liga Futsalu
VI KOLEJKA
godz. 18:15 BiW Ubezpieczenia- FC po Nalewce
godz. 19:10 Galaktikos – JANGRAD Witkowo
godz. 20:05 Qźnia Talentu – FC Słupca
godz. 21:00 Getin Bank – Meble Mikołajczyk
*20.12. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
5 KOLEJKA
godz. 9:00 Foto Intro – Miex Team
godz. 10:30 Grom Trzeciego Wieku – Perła Export Team
godz. 12:00 Jeziorowcy – Hej hej tu NBA Lądek
*21.12. Słupecka Liga Futsalu
VII KOLEJKA
godz. 18:15 Qźnia Talentu – BiW Uubezpieczenia
godz. 19:10 Getin Bank – Fabnet
godz. 20:05 Meble Mikołajczyk – FC po Nalewce
godz. 21:00 FC Słupca – JANGRAD Witkowo

ROK 2021

STYCZEŃ 2021

*04.01. Słupecka Liga Futsalu
VIII KOLEJKA
godz. 18:15 FC PO NALEWCE – FC SŁUPCA
godz. 19:10 FABNET – MEBLE MIKOŁAJCZYK
godz. 20:05 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – GETIN BANK SŁUPCA
godz. 21:00 GALAKTIKOS – QŹNIA TALENTU
*09.01. godz. 9:00-13:00 Noworoczny turniej halowej piłki nożnej SP kl. I-II i VII-VIII z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy
*godz. 13:00-17:00 Turniej piłki nożnej SKP/MOSiR dla WOŚP
*09.01. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecze
*10.01. godz. 9:00-13:00 Noworoczny turniej halowej piłki nożnej SP kl. I-II i VII-VIII z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy
*godz. 14:00 Finał WOŚP
*11.01. Słupecka Liga Futsalu
godz. 18:15 JANGRAD WITKOWO – MEBLE MIKOŁACZYK
godz. 19:10 FC PO NALEWCE – GETIN BANK SŁUPCA
godz. 20:05 FABNET – QŹNIA TALENTU
godz. 21:00 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – GALAKTIKOS
*17.01. Regionalna liga piłki siatkowej
godz. 15:00
boisko A: Białe Gąbki – II LO Konin
boisko B: SD Volley Koło – Piguła i Spóła
godz. 16:15
boisko A: Piguła i Spóła – II LO Konin
boisko B: Białe Gąbki – SD Volley Koło
godz. 17:30
boisko A: Sami Swoje – Drink Team
boisko B: Coolsquad – SD Volley Koło
godz. 18:45
boisko A: Coolsquad– Drink Team
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – Sami Swoje
*18.01. Słupecka Liga Futsalu
RUNDA REWANŻOWA
X KOLEJKA
godz. 18:15 GETIN BANK SŁUPCA – FC SŁUPCA
godz. 19:10 QŹNIA TALENTU – JANGRAD WITKOWO
godz. 20:05 GALAKTIKOS – FC PO NALEWCE
godz. 21:00 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – FABNET
*23.01. godz. 9:00 I Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*24.01. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
6 KOLEJKA 24 stycznia 2021
godz. 9:00 Foto Intro – Grom Trzeciego Wieku
godz. 10:30 Hej hej to NBA – Perła Export Team
godz. 12:00 Jeziorowcy – Mix Team
*25.01. Słupecka Liga Futsalu
XI KOLEJKA
godz. 18:15 – 19:10 FABNET – GALAKTIKOS
godz. 19:10 – 20:05 FC PO NALEWCE – QŹNIA TALENTU
godz. 20:05 – 21:00 JANGRAD WITKOWO – GETIN BANK SŁUPCA
godz. 21:00 – 21:55 FC SŁUPCA – MEBLE MIKOŁAJCZYK
*30.01. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – GKS Stoczniowiec Gdańsk
*31.01. godz. 12:00 Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy
LUTY 2021
*01.02. Słupecka Liga Futsalu
XII KOLEJKA
godz. 18:15 GALAKTIKOS – GETIN BANK SŁUPCA
godz. 19:10 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO- MEBLE MIKOŁAJCZYK
godz. 20:05 FABNET – FC SŁUPCA
godz. 21:00 FC PO NALEWCE – JANGRAD WITKOWO
*03.02. godz. 9:30 Koszykówka dz. MOS
*05.02. godz. 9:30 Koszykówka chł. MOS
*07.02. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
godz. 9:00 półfinał 1-4
godz. 10:30 półfinał 2-3
godz. 12:00 mecz o miejsca 5-6
*08.02. Słupecka Liga Futsalu
XIII KOLEJKA
godz. 18:15 FC SŁUPCA –BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO
godz. 19:10 JANGRAD WITKOWO – FABNET
godz. 20:05 MEBLE MIKOŁAJCZYK – GALAKTIKOS
godz. 21:00 GETIN BANK SŁUPCA – QŹNIA TALENTU
*12.02. godz. 9:30 Koszykówka chł. MOS
*13.02. godz. 16:00 Walentynkowy turniej par niekoniecznie małżeńskich
*14.02. Regionalna liga piłki siatkowej
godz. 15:00
boisko A: KTPS Konin – Piguła i Spóła
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – Drink Team
godz. 16:15
boisko A: Coolsquad – KTPS Konin
boisko B: II LO Konin – Sami Swoje
godz. 17:30
boisko A: Sami Swoje – KTPS Konin
boisko B: II LO Konin – Coolsquad
godz. 18:45 o miejsca 1-4
boisko A: 1-4
boisko B: 3-2
*15.02. – 28.02. Blok imprez w ramach akcji Zima ‚2021 z MOSiR
*15.02. Słupecka Liga Futsalu
XIV KOLEJKA
godz. 18:15 QŹNIA TALENTU – MEBLE MIKOŁAJCZYK
godz. 19:10 GALAKTIKOS – FC SŁUPCA
godz. 19:45 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – JANGRAD WITKOWO
godz. 21:00 FABNET – FC PO NALEWCE
*22.02. Słupecka Liga Futsalu
XV KOLEJKA
godz. 18:15 FC PO NALEWCE – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO
godz. 19:10 JANGRAD WITKOWO – GALAKTIKOS
godz. 20:05 FC SŁUPCA – QŹNIA TALENTU
godz. 21:00 MEBLE MIKOŁAJCZYK – GETIN BANK SŁUPCA
*27.02. godz. 9:00 II Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*27.02. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – SMS Police
*28.02. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
godz. 9:00 mecz o miejsce 3-4
godz. 10:30 finał
*28.02. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
o miejsca 5-9
godz. 15:00
boisko A: 6-9
boisko B: 7-8
godz. 16:15
boisko A: 6-7
boisko B: 5-9
godz. 17:30
boisko A: 5-8
boisko B: 9-7
godz. 18:45
boisko A: 5-7
boisko B: 8-6
MARZEC 2021
*07.03. godz. 10:00 XXXV Regionalny turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet
*11.03. godz. 9:30 Rejon Koszykówka chł. MOS
*13.03. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*14.03. godz. mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*14.03. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
9 Kolejka
godz. 9.30 Jeziorowcy vs Mix Team
godz. 11.00 Grom Trzeciego Wieku vs Hej hej tu NBA Lądek
*20.03. godz. 9:00-13:00 X Wielkanocny Turniej Karate Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Słupcy.
*20.03. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*21.03. godz. mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*21.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – zakończenie
godz. 15:00 o miejsca 1-4
boisko A: 1-3
boisko B: 4-2
godz. 16:15 o miejsca 5-9
boisko A: 5-6
boisko B: 8-9
godz. 17:30 o miejsca 1-4
boisko A: 1-2
boisko B: 3-4
około godz. 18:30 zakończenie ligi, wręczenie pucharów, statuetek dla najlepszych zawodników i zawodniczek.
*27.03. godz. 9:00 III Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*28.03. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
10 Kolejka
godz. 9.30 Jeziorowcy vs Hej hej tu NBA Lądek
godz. 11.00 Grom Trzeciego Wieku vs Perła Export Team
*31.03. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF

KWIECIEŃ 2021
*11.04. godz.9:00-17:00 LII Regionalny turniej piłki koszykowej 3×3
*22.04. Spartakiada sportowa przedszkolaków
MAJ 2021
*16.05. Racketlon
*20.05. Złaz Siedmiomilowców
*23.05. Rajd rowerowy „Z rodzinką rowerem po okolicy”
CZERWIEC 2021
*05.06. godz. 12:00 Spotkanie integracyjne miłośników deskorolki i rolek
LIPIEC 2021
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR
SIERPIEŃ 2021
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR
WRZESIEŃ 2021
*05.09. Rajd dla ścieżki
*10.09. VII Rekreacyjny Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją
*25.09. godz. 8:45 I Jesienny turniej badminton
PAŹDZIERNIK 2021
*23.10. godz. 8:45 II Jesienny turniej badmintona
*24.10. Maraton Fitness
*28.10. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
LISTOPAD 2021
*06.11. Unihokej z okazji Święta Niepodległości
*07.11. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
*12.11. Okolicznościowy bieg niepodległości Słupca – Łężec
*21.11. Rekreacyjny turniej par niekoniecznie małżeńskich*
27.11. godz. 8:45 Rodzinny turniej badmintona
*28.11. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
GRUDZIEŃ 2021
*04.12. godz. 9:00 XX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 1-2, 7-8
*04.12. godz. 12:00 XX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 3-4, 5-6
*05.12. Słupecki Jarmark Świąteczny
*05.12. Bieg Mikołajów
*11.12. godz. 9:00 Mikołajkowy turniej w tenisie stołowym
*12.12. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej