Hala

ROK 2021

STYCZEŃ 2021
*09.01. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecze
*18.01. Słupecka Liga Futsalu przełożona kolejka na 13.03.2021 r.
RUNDA REWANŻOWA
X KOLEJKA
godz. 18:15 GETIN BANK SŁUPCA – FC SŁUPCA
godz. 19:10 QŹNIA TALENTU – JANGRAD WITKOWO
godz. 20:05 GALAKTIKOS – FC PO NALEWCE
godz. 21:00 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – FABNET
*23.01. godz. 9:00 I Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*24.01. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
6 KOLEJKA 24 stycznia 2021
godz. 9:00 Foto Intro – Grom Trzeciego Wieku
godz. 10:30 Hej hej to NBA – Perła Export Team
godz. 12:00 Jeziorowcy – Mix Team
*25.01. Słupecka Liga Futsalu
XI KOLEJKA
godz. 18:15 – 19:10 FABNET – GALAKTIKOS
godz. 19:10 – 20:05 FC PO NALEWCE – QŹNIA TALENTU
godz. 20:05 – 21:00 JANGRAD WITKOWO – GETIN BANK SŁUPCA
godz. 21:00 – 21:55 FC SŁUPCA – MEBLE MIKOŁAJCZYK
*30.01. godz. 10:00-16:00 Turniej piłki nożnej WOŚP
*30.01. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – GKS Stoczniowiec Gdańsk

LUTY 2021

*01.02. Słupecka Liga Futsalu
XII KOLEJKA
godz. 18:15 GALAKTIKOS – GETIN BANK SŁUPCA
godz. 19:10 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO- MEBLE MIKOŁAJCZYK
godz. 20:05 FABNET – FC SŁUPCA
godz. 21:00 FC PO NALEWCE – JANGRAD WITKOWO
*03.02. godz. 9:30 Koszykówka dz. MOS
*05.02. godz. 9:30 Koszykówka chł. MOS
*07.02. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
godz. 9:00 półfinał 1-4
godz. 10:30 półfinał 2-3
godz. 12:00 mecz o miejsca 5-6

*07.02. Regionalna liga piłki siatkowej – PRZEŁOŻONA KOLEJKA na 06.03.2021 r. – SOBOTA
godz. 15:00
boisko A: Białe Gąbki – II LO Konin
boisko B: SD Volley Koło – Piguła i Spóła
godz. 16:15
boisko A: Piguła i Spóła – II LO Konin
boisko B: Białe Gąbki – SD Volley Koło
godz. 17:30
boisko A: Sami Swoje – Drink Team
boisko B: Coolsquad – SD Volley Koło
godz. 18:45
boisko A: Coolsquad– Drink Team
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – Sami Swoje

*15.02. Słupecka Liga Futsalu
XIV KOLEJKA
godz. 18:15 QŹNIA TALENTU – MEBLE MIKOŁAJCZYK
godz. 19:10 GALAKTIKOS – FC SŁUPCA
godz. 19:45 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – JANGRAD WITKOWO
godz. 21:00 FABNET – FC PO NALEWCE
*20.02. godz. 16:00 Walentynkowy turniej par niekoniecznie małżeńskich
*21.02. godz. 10:00 Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy
*22.02. Słupecka Liga Futsalu
XV KOLEJKA
godz. 18:15 FC PO NALEWCE – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO
godz. 19:10 JANGRAD WITKOWO – GALAKTIKOS
godz. 20:05 FC SŁUPCA – QŹNIA TALENTU
godz. 21:00 MEBLE MIKOŁAJCZYK – GETIN BANK SŁUPCA
*27.02. godz. 9:00 II Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*27.02. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – SMS Police
*28.02. rezerwacja hali Spółdzielnia Mleczarska Strzałkowo

MARZEC 2021

01.03.2021 r. godz. 18:15 Liga Futsalu

*06.03.2021 r. SOBOTA – Regionalna liga piłki siatkowej –  /PRZEŁOŻONA z 7 lutego/
godz. 16:00
boisko A: KTPS Konin – Piguła i Spóła
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – Drink Team
godz. 17:00
boisko A: Coolsquad – KTPS Konin
boisko B: II LO Konin – Sami Swoje
godz. 18:00
boisko A: Sami Swoje – KTPS Konin
boisko B: II LO Konin– Coolsquad
godz. 19:00
boisko A: Coolsquad– Drink Team
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – Sami Swoje

*07.03. godz. 10:00 XXXV Regionalny turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet
*08.03.2021 r. godz. 18:15 Słupecka Liga Futsalu
*11.03. godz. 9:30 Rejon Koszykówka chł. MOS
*14.03. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
9 Kolejka
godz.   Jeziorowcy vs Mix Team
godz.    Grom Trzeciego Wieku vs Hej hej tu NBA Lądek
*15.03.2021 r. godz. 18:15 Słupecka Liga Futsalu 
*20.03. godz. 9:00-13:00 X Wielkanocny Turniej Karate Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Słupcy
*20.03. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*21.03. godz. mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*21.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – przełożone z 14 lutego
godz. 15:00
boisko A: Białe Gąbki – II LO Konin
boisko B: SD Vooley Koło – Pigua i Spóła
godz. 16:15
boisko A: Piguła i Spóła – II LO Konin
boisko B: Białe Gąbki – Volley Koło
godz. 17:30
boisko A: Sami Swoje – Drink Team
boisko B: Coolsquad – SD Volley Koło
godz. 18:45 o miejsca 1-4
boisko A: 1-4
boisko B: 3-2
*27.03. godz. 9:00 III Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*28.03. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
10 Kolejka
godz. 9.30 Jeziorowcy vs Hej hej tu NBA Lądek
godz. 11.00 Grom Trzeciego Wieku vs Perła Export Team

*28.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej  – przełożona z 21 marca
o miejsca 5-9
godz. 15:00
boisko A: 6-9
boisko B: 7-8
godz. 16:15
boisko A: 6-7
boisko B: 5-9
godz. 17:30
boisko A: 5-8
boisko B: 9-7
godz. 18:45
boisko A: 5-7
boisko B: 8-6
*31.03. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF

KWIECIEŃ 2021

*10.04. godz.9:00-17:00 LII Regionalny turniej piłki koszykowej 3×3 dla młodzieży
*11.04. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
godz. 9:00 mecz o miejsce 3-4
godz. 10:30 finał
*11.04.2021 r. o miejsca 1-4 przełożony z 28.03.2021 r.
godz. 15:00 o miejsca 1-4
boisko A: 1-3
boisko B: 4-2
godz. 16:15 o miejsca 5-9
boisko A: 5-6
boisko B: 8-9
godz. 17:30 o miejsca 1-4
boisko A: 1-2
boisko B: 3-4
około godz. 18:30 zakończenie ligi, wręczenie pucharów, statuetek dla najlepszych zawodników i zawodniczek.

*18.04. godz.9:00-17:00 LII Regionalny turniej piłki koszykowej 3×3
*22.04. Spartakiada sportowa przedszkolaków

MAJ 2021
*16.05. Racketlon
*20.05. Złaz Siedmiomilowców
*23.05. Rajd rowerowy „Z rodzinką rowerem po okolicy”
CZERWIEC 2021
*05.06. godz. 12:00 Spotkanie integracyjne miłośników deskorolki i rolek
*12.06. godz. 9:00-13:00 X Turniej Karate Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Słupcy
*20.06. Dzień z Jogą /M. Nowinowska/
LIPIEC 2021
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR
SIERPIEŃ 2021
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR
WRZESIEŃ 2021
*05.09. Rajd dla ścieżki
*10.09. VII Rekreacyjny Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją
*25.09. godz. 8:45 I Jesienny turniej badminton
*26.09. godz. 10:00 (z 21.02.) Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy
PAŹDZIERNIK 2021
*23.10. godz. 8:45 II Jesienny turniej badmintona
*24.10. Maraton Fitness
*28.10. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
LISTOPAD 2021
*06.11. Unihokej z okazji Święta Niepodległości
*07.11. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
*12.11. Okolicznościowy bieg niepodległości Słupca – Łężec
*21.11. Rekreacyjny turniej par niekoniecznie małżeńskich*
27.11. godz. 8:45 Rodzinny turniej badmintona
*28.11. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej
GRUDZIEŃ 2021
*04.12. godz. 9:00 XX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 1-2, 7-8
*04.12. godz. 12:00 XX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 3-4, 5-6
*05.12. Słupecki Jarmark Świąteczny
*05.12. Bieg Mikołajów
*11.12. godz. 9:00 Mikołajkowy turniej w tenisie stołowym
*12.12. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej