Hala

2021 rok

STYCZEŃ 2021
*09.01. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecze
*23.01. godz. 9:00 I Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*24.01. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
6 KOLEJKA 24 stycznia 2021
godz. 9:00 Foto Intro – Grom Trzeciego Wieku
godz. 10:30 Hej hej to NBA – Perła Export Team
godz. 12:00 Jeziorowcy – Mix Team
*30.01. godz. 10:00-16:00 Turniej piłki nożnej WOŚP
*30.01. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – GKS Stoczniowiec Gdańsk

LUTY 2021

*03.02. godz. 9:30 Koszykówka dz. MOS
*05.02. godz. 9:30 Koszykówka chł. MOS
*07.02. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
godz. 9:00 półfinał 1-4
godz. 10:30 półfinał 2-3
godz. 12:00 mecz o miejsca 5-6

*20.02. godz. 16:00 Walentynkowy turniej par niekoniecznie małżeńskich
*21.02. godz. 10:00 Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy
*27.02. godz. 9:00 II Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*27.02. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – SMS Police
*28.02. rezerwacja hali Spółdzielnia Mleczarska Strzałkowo

MARZEC 2021
*11.03. godz. 9:30 Rejon Koszykówka chł. MOS
*20.03. godz. 9:00-13:00 X Wielkanocny Turniej Karate Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Słupcy
*20.03. godz. 19:00 mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*21.03. godz. mecz SPS Konspol Słupca – Play OFF
*27.03. godz. 9:00 III Mistrzostwa Miasta Słupcy w badmintonie
*28.03. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
10 Kolejka
godz. 9.30 Jeziorowcy vs Hej hej tu NBA Lądek
godz. 11.00 Grom Trzeciego Wieku vs Perła Export Team

KWIECIEŃ 2021

*10.04. godz.9:00-17:00 LII Regionalny turniej piłki koszykowej 3×3 dla młodzieży
*11.04. Słupecka Amatorska Liga Koszykówki
godz. 9:00 mecz o miejsce 3-4
godz. 10:30 finał
*18.04. godz.9:00-17:00 LII Regionalny turniej piłki koszykowej 3×3
*22.04. Spartakiada sportowa przedszkolaków

MAJ 2021
*22.05. godz. 9:00 rezerwacja salki Nr 9 – szkolenie KPP /Pływalnia MOSiR/

CZERWIEC 2021
*12.06. godz. 9:00 XVII Rodzinny turniej badmintona w ramach Słupeckich Dni Rodziny
*13.06. godz. 9:00-13:00 X Turniej Karate Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Słupcy
*20.06. godz. 16:00 Dzień z Jogą /M. Nowinowska/

LIPIEC 2021
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR

SIERPIEŃ 2021
Blok imprez w ramach Akcji Lato z MOSiR

WRZESIEŃ 2021
*05.09. Rajd dla ścieżki/Rajd Rodzinką po okolicy
*10.09. VII Rekreacyjny Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją
*12.09. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*19.09. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*25.09. godz. 8:45 I Jesienny turniej badminton
*26.09. godz. 10:00 (z 21.02.) Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy

PAŹDZIERNIK 2021
*03.10. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*17.10. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*23.10. godz. 8:45 II Jesienny turniej badmintona
*23.10. godz.17:00 Bieg Szelek
*24.10. godz. 16:00 Maraton Fitness

LISTOPAD 2021
*06.11. Unihokej z okazji Święta Niepodległości
*07.11. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*07.11. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – I kolejka
*12.11. Okolicznościowy bieg niepodległości Słupca – Łężec
*21.11. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*21.11. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – II kolejka
*27.11. godz. 8:45 Rodzinny turniej badmintona
*28.11. Rekreacyjny turniej par niekoniecznie małżeńskich

GRUDZIEŃ 2021
*04.12. godz. 9:00 XX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 1-2, 7-8
*04.12. godz. 12:00 XX Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej SP kl. 3-4, 5-6
*05.12. Słupecki Jarmark Świąteczny
*05.12. Bieg Mikołajów
*11.12. godz. 9:00 Mikołajkowy turniej w tenisie stołowym
*12.12. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*12.12. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – III kolejka
*19.12. godz. 9:00 – 13:00 Zajęcia Grom
*19.12. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – IV kolejka

2022 rok

STYCZEŃ 2022

*16.01. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – V kolejka
*30.01. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – VI kolejka

LUTY 2022

*13.02. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – VII kolejka
*27.02. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – VIII kolejka

MARZEC 2022

*13.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – IX kolejka
*27.03. godz. 15:00 Regionalna liga piłki siatkowej – X kolejka