Stadion

STYCZEŃ 2019

*13.01 godz. 10:00 Biegi WOŚP

LUTY 2019

MARZEC 2019

*02.03. godz. 11:00 mecz SKP /M. Walerczyk/

*16.03 godz. 11:00 Grupa biegowa – Bieg dla Radka

*23.03. godz. 15:00 mecz SKP Słupca – Stal Pleszew senior

*24.03. godz. 11:00 mecz SKP – Górnik Konin junior

*24.03. godz. 13:15 mecz SKP – Górnik Konin trampkarz

*30.03. godz. 11:00 mecz SKP – Ostrovia Ostrów Wlkp. junior

*30.03. godz. 13:15   mecz SKP – Ostrovia Ostró Wlkp. trampkarz

*31.03. godz.  11:00 mecz SKP – Polonus Kazimierz Biskupi młodzik /W/

KWIECIEŃ 2019

*06.04. godz. 11:00   mecz SKP – Kasztelania Brudzew młodzik

*06.04. godz. 16:00 mecz SKP Słupca – Raszkowia Raszków senior

*10.04. godz. 17:00 mecz SKP Słupca – Sokół Kleczew senior /Puchar Polski/

*13.04. godz. 11:00  mecz SKP – Włókniarz Kalisz junior młodszy

*13.04. godz. 13:15  mecz SKP – Victoria Września trampkarz

*18.04. godz. 11:00   mecz SKP – Piast Grodziec młodzik /W/

*20.04. godz. 16:00 mecz SKP Słupca – Odolanowia Odolanów senior

*23.04. godz. 11:00 mecz SKP – Jarota Jarocin junior

*23.04. godz.  13:15 mecz SKP – Włókniarz Kalisz trampkarz

*27.04. godz. 10:00 mecz SKP – Polonia Środa Wlkp. junior

*27.04. godz. 12:15  mecz SKP – Transnet AT Krotoszyn trampkarz

MAJ 2019

*01.05. godz. 16:00 mecz SKP Słupca – Polonus Kazimierz Biskupi senior

*08.05. godz. 10:00 4-Bój LA MOS Słupca

*10.05. godz. 16:00 turniej Żak

*11.05. godz. 11:00 mecz SKP – Astra Krotoszyn junior

*11.05. godz. 16:00 mecz SKP Słupca – Piast Kobylin senior

*12.05. godz. 11:00   mecz SKP – Marcinki Kępno trampkarz

*12.05. godz. 13:00   mecz SKP – Olimpia Koło młodzik

*14.05. godz. 10:00 Indywidualne Biegi Przełajowe MOS Słupca – boisko boczne

*16.05. godz. 10:00 LA MOS

*18.05. godz.9:00-20:00 Raketlon

*20.05. godz. 10:00 Rejon 4-Bój LA MOS Słupca

*21.05. godz. 10:00  LA MOS Słupca

*22.05. godz. 10:00 3-Bój LA MOS Słupca

*25.05. godz. 11:00 mecz SKP – AP Ostrzeszów junior

*25.05. godz. 16:00 mecz SKP Słupca – GKS Sompolno senior

*26.05. godz. 11:00   mecz SKP – Warta Poznań trampkarz

*26.05. godz. 13:15  mecz SKP – Oranje Konin młodzik

*26.05. godz. 15:00   mecz SKP – Oranje Konin młodzik mł

*29.05. godz. 10:00 3 Bój LA MOS Słupca

*30.05. godz. 9:30 LA MOS Słupca

*31.05 godz. 9:00-14:00 Dzień Sportu /Oddziały gimnazjalne SP 3 Słupca/

CZERWIEC 2019

*02.06 godz. 11:00 Grupa biegowa

*06.06. godz. 12:00-14:00 KP Policji Słupca

*07.06. godz. 10:00 Turniej Rekreacyjno-Sportowy MOS Słupca

*08.06. godz. 16:00 mecz SKP Słupca – Tur Turek senior

*09.06. godz. 11:00   mecz SKP – Wicher Dobra młodzik

*09.06. godz. 13:00   mecz SKP – GKS Rzgów młodzik mł.

*18.06. godz. 10:00 Spartakiada osób z niepełnosprawnością

*16.06. godz.13:00-19:30 rezerwacja stadion SKP Słupca /P. Krawiec/

*17.06. godz. 8:00-12:00 Dzień Sportu – SP 3

LIPIEC 2019

SIERPIEŃ 2019

*03.08. Biegi Wawrzynkowe

godz. 14:00 Młodzieżowe Biegi wawrzynkowe

godz. 15:00 Bieg Rodzinny

godz. 17:15 Bieg na 10 km o Laur św. Wawrzyńca

*10.08. godz. 17:00 SKP Słupca – Orzeł Mroczeń

*11.08 godz. 12:00 Wawrzynkowy turniej tenisa ziemnego /zapisy/ – korty

*17.08. godz. 17:00 SKP Słupca – Vitcovia Witkowo

*18.08. zakończenie Wawrzynkowego turnieju tenisa ziemnego – korty

*21.08. godz. 17:00 SKP MOS Słupca – KKS Kalisz

*24.08. godz. 17:00 SKP Słupca – Odolnovia Odolanów

*25.08 godz. 17:00-18:00 rezerwacja płyty głównej Joga

*31.08. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Grom Wolsztyn

WRZESIEŃ 2019

*07.09. godz. 11:00 SKP Słupca – AP Reissa

*07.09. godz. 13:00 SKP MOS Słupca – Orły Huta Łukomska

*07.09. godz. 15:00 I Turniej „Waldiego” i XXXVI Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Piłkarza”

*08.09. godz. 17:00 SKP Słupca – GKS Sompolno

*14.09. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – UKS Śrem

*14.09. godz. 13:15 SKP Słupca – Orły Huta Łukomska

*14.09. godz. 15:15 SKP Słupca – GKS Rzgów

*15.09. godz. 10:00 Mityng lekkoatletyczny kat. SP

godz.  12:00   Mityng lekkoatletyczny kat. ponadpodstawowe i OPEN

*17.09. godz.16-19:00 Akademia Młodych Orłów WZPN /rezerwacja stadionu i budynku sędziowskiego P. Krawiec/

*21.09. cały dzień Zawody Sportowo-Pożarnicze dla Młodzieży

*22.09. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Błękitni Psary Polskie

*22.09. godz. 16:00 SKP Słupca – Zefka Kobyla Góra

*28.09. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Victora Września

*29.09. godz. 11:00 SKP Słupca – Błękitni Psary Polskie

*29.09. godz. 13:00 SKP MOS Słupca – Sparta Sklejka Orzechowo

*29.09. Mistrzostwa Miasta w Tenisie ziemnym – korty

PAŹDZIERNIK 2019

*02.10. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – Szkolna Liga LA MOS

*05.10. godz. 11:00 SKP Słupca – Orły Huta Łukomska

*05.10. godz. 14:00 SKP Słupca – Tulisia Tuliszków

*06.10. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Polonia Środa Wlkp.

*06.10. godz. 13:15 SKP Słupca – GKS Sompolno

*12.10. godz. 11:00 SKP Słupca – Oranje Sport Turek

*12.10. godz. 13:00 SKP MOS Słupca – Piast Grodziec

*16.10.godz. 10:00-11:30 Jesienny Bieg po Zdrowie SP 1

*16.10. godz. 16:30 SKP Słupca – Polonus Kazimierz

*19.10. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Luboński 1943 Luboń

*19.10. godz. 15:00 SKP Słupca – Astra Krotoszyn

*20.10. godz. 11:00 SKP Słupca – SKP MOS Słupca

*20.10. godz. 13:00 SKP Słupca – Teleszyn Przykona

*26.10. godz. 11:00 SKP Słupca – Piast Grodziec

*26.10. godz. 15:00 SKP Słupca – Raszkowianka Raszków

LISTOPAD 2019

*02.11. godz. 11:00 SKP Słupca – Błękitni Mąkolno

*09.11. godz. 14:00 SKP Słupca – Piast Czekanów

GRUDZIEŃ 2019

*01.12. godz. 11:00 Szlachetna paczka

KWIECIEŃ 2020

*24.04. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – 4-Bój LA – MOS

*29.04. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu –  LA – MOS

*30.04. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – 3-Bój LA – MOS

MAJ 2020

*10.05. Rodzinny turniej rekreacyjny z okazji Słupeckich Dni Rodziny

*13.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Rejonu – 3-Bój LA – MOS

*15.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Rejonu – 4-Bój LA – MOS

*17.05. Racketlon

*20.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – 3-Bój LA – MOS

CZERWIEC 2020

*04.06. godz.10:00 Spartakiada LA osób niepełnosprawnych

*05.06. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – Turniej Rekreacyjno-Sportowy – MOS

SIERPIEŃ 2020

08.08. godz.14:00 XXI Młodzieżowe Biegi Wawrzynkowe

08.08. godz. 15:00 XII Bieg rodzinny

08.08. godz.17:00 XII Bieg na 10 km o „Laur św. Wawrzyńca”

WRZESIEŃ 2020

03.09. VI Bieg Osób Niepełnosprawnych

*09.09. godz. 15:00 II Turniej „Waldiego” i XXXVII Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Piłkarza” SP kl. 1-2, 7-8

*10.09. godz. 15:00 II Turniej „Waldiego” i XXXVII Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Piłkarza” SP kl. 3-4, 5-6

*13.09. godz. 10:00 Mityng LA kat SP

*13.09. godz. 13:00 Mityng LA kat Open