Stadion

Stadion
MARZEC 2021
*13.03. godz. 15:00 mecz SKP Słupca – MKS Dąbie
*27.03. godz. 15:00 mecz SKP Słupca – KS Opatówek

KWIECIEŃ 2021
*24.04. godz. 16:00 SKP Słupca – Zefka Kobyla Góra
*24.04. godz. 17:00 Trening w ramach Biegu Leśnika

MAJ 2021
*02.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Ole Golina
*05.05. godz. 16:00 Turniej piłki możnej z okazji Święta 3 Maja w kategorii SP kl. I-II i VII-VIII
*06.05. godz. 16:00 Turniej piłki możnej z okazji Święta 3 Maja w kategorii SP kl. III-IV i V-VI
*07.05. godz. 17:00 Trening Słupczanka Słupca grupa młodzieżowa
*08.05. godz. 10:00 SKP Słupca – Warta Rumin płyta boczna
*08.05. godz. 11:00 KKP Słupczanka – UAM II Poznań
*08.05. godz. 12:30 SKP Słupca – Orlik Miłosław płyta boczna
*08.05. godz. 15:00 SKP MOS Słupca – Zjednoczeni Rychwał
*08.05. godz. 17:00 SKP Słupca – Victoria Skarszew
*09.05. godz. 13:00 SKP Słupca – AP Reissa Konin
*12.05. godz. 18:00 SKP MOS Słupca – Olimpia Koło
*14.05. godz. 9:30 Rejon 4-Bój LA dz. i chł. MOS
*19.05. godz. 9:30 3-Bój LA dz. i chł. MOS
*19.05. godz. 18:00 SKP Słupca – KS Opatówek
*22.05. godz. 10:00 SKP Słupca – Warta Pyzdry
*22.05. godz. 13:00 SKP MOS Słupca – SKP Słupca płyta boczna
*22.05. godz. 17:00 SKP Słupca – Piast Kobylin
*23.05. godz. 17:00 KKP Słupczanka – Górnicza Konin
*25.05. godz. 9:30 Powiat 4-Bój LA dz. i chł. MOS
*26.05. godz.12:00-14:00 trening KP Policji
*26.05. godz. 18:00 SKP Słupca – GKS Rychtal
*27.05. godz. 9:00 – 13:00 Miś Uszatek Dzień Dziecka
*29.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Oranje Konin płyta boczna
*30.05. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – KKS Kalisz
*31.05. godz. 9:30 Rejon 4-Bój LA dz. i chł. MOS

CZERWIEC 2021
*03.06. godz. 10:00 SKP Słupca – Górnik Konin płyta boczna
*03.06. godz. 11:00 SKP Słupca – Olimpia Koło
*03.06. godz. 12:30 SKP Słupca – LPFA Władysławów płyta boczna
*03.06. godz. 14:00 KKP Słupczanka – Ostrovia Ostrów Wlkp.
*03.06. godz. 15:00 SKP Słupca – Górnik Kłodawa płyta boczna
*05.06. godz. 16:00 KKP Słupczanka – UAM I Poznań
*06.06. godz. 10:00 SKP Słupca – Oranje Turek
*06.06. godz. 10:00 – 15:30 Rodzinny Bieg z okazji Dnia Dziecka /MOSiR, Boginie Bieżni/ – sztafety
*06.06. godz. 14:00 SKP Słupca – Tulisia Tuliszków płyta boczna
*06.06. godz. 17:00 SKP Słupca – Polonus Kazimierz Biskupi
*09.06. godz. 16:00 SKP MOS mecz Słupca płyta główna
*10.06. godz. 9:30 Powiat 3-Bój LA dz. i chł. MOS
*12.06. godz. 11:00 SKP Słupca- Tur Turek płyta boczna
*12.06. godz. 13:30 SKP MOS Słupca – Olimpia Koło płyta boczna
*13.06. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Tur Turek
*16.06. godz. 8:00-15:00 rezrewacja stadionu MOS – Gala Sportu
*17.06. godz. 18:30 SKP Słupca – Górnik Kłodawa płyta boczna
*18.06. godz. 9:30 Rejon 3-Bój LA dz. i chł. MOS
*19.06. godz. 17:00 SKP Słupca – Piast Czekanów
*20.06. godz. 11:00 SKP Słupca – Sokół Kleczew
*21.06. godz. 8:30-12:30 rezerwacja SP 1 /M. Kwitowski/
*25.06. godz. 17:30-20:00 rezerwacja stadionu KKP Słupczanka /piknik/

LIPIEC 2021

*17.07. godz. sparing SKP Słupca
*23.07.godz. 19:00 rezerwacja płyta treningowa Słupczanka
*31.07. godz. 11:00 sparing junior młodszy SKP Słupca – Koziołek Poznań
*31.07. godz. 18:00 mecz SKP Słupca – Wilki Wilczyn

SIERPIEŃ 2021

*7.08. Biegi Wawrzynkowe
godz. 10:00 Bieg o Laur św. Wawrzyńca
godz. 13:00 Dziecięce i Młodzieżowe Biegi Wawrzynkowe /zapisy od godz. 12:00-12:45/
godz. 14:00 Wawrzynkowy Bieg Rodzinny /zapisy od godz. 13:00-13:45/
*15.08. godz. 12:00 Bieg Pamięci Tropem Wilczym
*15.08. godz. 17:30 mecz SKP Słupca – Górnik Konin
*18.08. godz. 18:30 Sparing Słupczanka Słupca
*21.08. godz. 11:00 SKP MOS junior – Stal Pleszew – stadion Leśny
*22.08. godz. 11:00 SKP trampkrze – KKS Kalisz – stadion Leśny
*28.08. godz. 17:00 mecz SKP Słupca – Mieszko Gniezno
*29.08. godz. 11:00 SKP trampkarze – Suchar Suchy Las – stadion Leśny
*29.08. godz. 13:30 SKP trampkarze – stadion Leśny

WRZESIEŃ 2021

*01.09. godz. 17:00 SKP juniorzy – KKS Kalisz – stadion Leśny
*04.09. godz. 10:00 SKP MOS juniorzy – Górnik Konin – stadion Leśny
*04.09. godz. 13:00 SKP trampkarze – Antonio Jarocin – stadion Leśny
*05.09. godz. 11:00 SKP trampkarze – stadion Leśny
*08.09. godz. 18:00 SKP MOS trampkarze – AP Reissa Poznań – stadion Leśny
*10.09. godz. 18:00 VII Rekreacyjny Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją
*11.09. godz. 17:00 mecz SKP Słupca – Olimpia Koło
*11.09. godz. 11:00 SKP MOS trampkarze – Warta Poznań – stadion Leśny
*14.09. godz. 16:00 Turniej III „Waldiego” i XXXVII Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Piłkarza” SP kl. 1-2, 3-4, 5-6, 7-8
*17.09. godz. 14:00 – 19:00 Punkt szczepień SKP Słupca
*18.09. godz. 10:00 SKP MOS juniorzy – Jarota Jarocin – stadion Leśny
*18.09. godz. 12:30 SKP MOS trampkarze – Poznańska 13 Poznń – stadion Leśny
*18.09. godz. 15:00 mecz KKP Słupczanka
*19.09. godz. 11:00 SKP trampkarze – Calisia Kalisz – stadion Leśny
*21.09 godz. 15:300-18:00 Akademia Młodych Orłów – boisko treningowe P. Krawiec
*21.09 godz. 9:30 Szkolna Liga Lekkoatletyczna – MOS Słupca
*24.09. godz. 17:00 Mityng LA kategorii OPEN
*25.09. godz. 17:00 mecz SKP Słupca – Unia Swarzędz
*25.09. godz. 11:00 SKP trampkarze – stadion Leśny
*29.09. godz. 16:30 Mityng LA kategorii Szkół Podstawowych

*30.09 godz. 9:00 Powiatowy Festiwal Sztafet dla wszystkich kategorii wiekowych – MOS Słupca

PAŹDZIERNIK 2021

*01.10. godz. 17:00 mecz SKP Słupca – Czarni Brzeźno – boisko treningowe
*02.10. godz. 11:00 mecz SKP MOS Słupca – Górnik Kłodawa – boisko treningowe
*02.10. godz. 16:00 mecz SKP Słupca – Victoria Ostrzeszów
*03.10. godz. 13:30 mecz SKP Słupca – Ole Golina – boisko treningowe
*03.10. godz. 16:00 mecz KKP Słupczanka  – Lipno Stęszew
*09.10. godz. 11:00 mecz SKP MOS Słupca – Polonia Środa Wlkp. trampkarze

*09.10. godz. 15:00 mecz SKP Słupca – Centra Ostrów Wielkopolski
*13.10. godz. 16:00 mecz KKP Słupczanka – AZS PWSZ Konin

*16.10 godz. 10:00 turniej WZPN Orlik E2 – SKP Słupca ORLIK
*16.10. godz. 11:00 mecz SKP Słupca – Sokół Kleczew – boisko treningowe
*16.10. godz. 15:00 mecz SKP Słupca – Korona Piaski
*17.10. godz. 10:00 mecz SKP MOS Słupca junior – AT Krotoszyn
*20.10. godz. 17:00 mecz SKP Słupca trampkarze – AP Ostrzeszów
*23.10. godz. 11:00 mecz SKP MOS Słupca trampkarze – KKS Lech Poznań
*30.10. godz. 11:00 mecz SKP MOS Słupca – Oranje Konin – boisko treningowe
*30.10. godz. 15:00 mecz SKP Słupca – Warta Międzychód
*31.10. godz. 12:30 mecz SKP Słupca trampkarze – Polonioa Środa Wlkp.
*31.10. godz. 13:30 mecz SKP Słupca – Ole Golina – boisko treningowe
*31.10. godz. 15:00 rezerwcja bieżni Pasjonaci Słupca – M. Mrszałkowski

LISTOPAD 2021
*11.11. godz. 11:00 mecz SKP Słupca – Obra Kościan
*11.11. godz. 14:00 mecz SKP Słupca trampkarze – Olimpia Koło
*11.11. godz. 10:00 SKP Słupca młodzik – Warta Rumin boisko boczne
*13.11. godz. 14:00 SKP MOS Słupca – Kasztelania Brudzew boisko boczne
*13.11. godz. 14:30 mecz SKP MOS Słupca trampkarze – Unia Swarzędz

*13.11. godz. 12:30 mecz SKP Słupca trampkarze – Tur Turek
*14.11. godz. 10:00 mecz SKP MOS Słupca junior – AP Nowe Skalmierzyce
*20.11. godz. 11:00 mecz SKP Słupca – KKS 1925 II Kalisz
*20.11. godz. 11:00 mecz SKP Słupca – Sokół Kleczew boisko boczne
*21.11. godz. 11:00 mecz SKP Słupca – trampkarze – AP Reissa Jarocin
*27.11. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Olimpia Koło boisko boczne
*27.11 godz. 11:00 mecz SKP Słupca – Górnik Kłodawa

STYCZEŃ 2022

*29/30.01 godz.    rezerwacja stadionu WOŚP Pasjonaci

KWIECIEŃ 2022
*22.04 godz. 9:30 3-Bój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców MOS Słupca
*26.04 godz. 9:30 4-Bój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców MOS Słupca
*27.04 godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców MOS Słupca

MAJ 2022
*18.05 godz. 9:30 3-Bój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców MOS Słupca

CZERWIEC 2022

Turniej Rekreacyjno – Sportowy MOS Słupca