Stadion

ROK 2020

STYCZEŃ 2020
*11/12.01. godz. 11:00 Bieg WOŚP – Pasjonaci

MARZEC 2020
*01.03. godz. 14:30 mecz Pucharowy SKP senior – Górnik Konin

KWIECIEŃ 2020
*04.04. godz. 11:00 SKP – ZKS Zagórów
*04.04. godz. 16:00 mecz SKP senior – Tur Turek
*05.04. godz. 10:00 mecz SKP MOS – Jarota Jarocin
*05.04. godz. 12:30 mecz SKP – Olimpia Koło
*18.04. godz. 11:00 mecz SKP – Sparta Orzechów
*18.04. godz. 17:00 mecz SKP senior – Zjednoczeni Rychwał
*24.04. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – 4-Bój LA – MOS
*25.04. godz. 10:00 mecz SKP MOS – Warta Pyzdry
*25.04. godz. 12:00 mecz SKP – GKS Sompolno
*25.04. godz. 16:00 mecz SKP – LKS Ślesin
*29.04. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – LA – MOS
*30.04. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – 3-Bój LA – MOS

MAJ 2020
*02.05. godz. 17:00 mecz SKP senior – Wilki Wilczyn
*09.05. godz. 11:00 mecz SKP MOS – Polonia Leszno
*09.05. godz. 13:15 mecz SKP – Sokół Kleczew
*09.05. godz. 15:00 mecz SKP – Piast Grodziec
*10.05. Rodzinny turniej rekreacyjny z okazji Słupeckich Dni Rodziny i z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy
*13.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Rejonu – 3-Bój LA – MOS
*15.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Rejonu – 4-Bój LA – MOS
*16.05. godz. 11:00 mecz SKP – Błękitni Psary Polskie
*16.05. godz. 17:00 mecz SKP senior – Stal Pleszew
*17.05. Racketlon
*20.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu – 3-Bój LA – MOS
*23.05. godz. 11:00 mecz SKP – Warta Kramsk
*23.05. godz. 13:00 mecz SKP MOS – GKS Rzgów
*23.05. godz. 15:00 mecz SKP – Tur Turek
*31.05. godz. 11:00 mecz SKP MOS – Olimpia Koło
*31.05. godz. 13:15 mecz SKP – Warta Pyzdry ?

CZERWIEC 2020
*24.06. godz. 19:00 mecz SKP – sparing

LIPIEC 2020
*07.07. godz. 18:30 mecz SKP – sparing
*11.07. godz. 18:00 mecz SKP – Puchar Polski
*16.07. godz. 9:00-13:00 rezerwacja bieżni harcerze przy SP 1 /A. Główczyńska/
*17.07. godz. 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 Bieg Leśnika
*18.07. godz. 8:00, 9:00, 10:00 Bieg Leśnika
*18.07. godz. 10:05 Bieg Leśnika – Marsz Nordic Walking
*18.07. godz. 18:00 mecz SKP – sparing

SIERPIEŃ 2020

WRZESIEŃ 2020
*03.09. VI Bieg Osób Niepełnosprawnych z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy
*09.09. godz. 15:00 II Turniej „Waldiego” i XXXVII Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Piłkarza” SP kl. 1-2, 7-8
*10.09. godz. 15:00 II Turniej „Waldiego” i XXXVII Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Piłkarza” SP kl. 3-4, 5-6
*13.09. godz. 10:00 Mityng LA kat SP z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy
*13.09. godz. 13:00 Mityng LA kat Open z okazji jubileuszu 730-lecia lokacji miasta Słupcy