godz. 19:30 Gregor Stal – Meble Mikołajczyk 1:1 (1:0)

godz. 20:00 Familiada Bertus – Getin Bank 1:0 (0:0)

godz. 20:30 Gałęzewice – Galeria Słupecka 0:1 (0:1)

godz. 18:30 Gałęzewice – Strażak                            1:2  (0:2)

godz. 19:00 Getin Bank – OSP Cienin Zaborny  1:2   (1:0)

godz. 19:30 Jóźwiak – Familiada Bertus               1:2   (1:0)

godz. 20:00 Galeria – Meble Mikołajczyk            2:1   (1:1)

godz. 20:30 Ergo Hestia – Gregor Stal                  1:0   (0:0)

król strzelców i przewinienia do 2 kolejki

3 KOLEJKA 29 marca – orlik MOSiR

godz. 18:30 Meble Mikołajczyk – Ergo Hestia 0:3 (0:1)

bramki: Adrian Górny, Damian Janiak, Dariusz Górny, żółte kartki: Eryk Kamiński, Mirosław Balcerowski, Sławomir Zieliński

godz. 19:00 Strażak – Galeria 3:4 (2:3)

bramki: Jakub Grzelak, Grzegorz Świtalski, Wiktor Pilarczyk – Krzysztof Maciejewski – 2, Patryk Suberski, Karol Grzywiński

godz. 19:30 Familiada Bertus – Gałęzewice 5:3 (2:1)

bramki: Norbert Jędrzejczak – 2, Rafał Przybylski, Tomasz Jóźwiak – 2 – Wiktor Przybyła, Jakub Czerniak, Tomasz Kubasiak

godz. 20:00 OSP Cienin Zaborny – Jóźwiak 0:4 (0:3)

bramki: Dawid Górny, Mariusz Kusiołek – 2, Paweł Chmura, żółta kartka: Bartosz Michalak

godz. 20:30 Gregor Stal – Getin Bank 1:2 (0:2)

bramki: Adrian Kluczykowski – Patryk Krawiec, Michał Andrzejewski, żółta karta: Łukasz Grzelak

4 KOLEJKA 5 kwietnia – orlik MOSiR

godz. 18:30 Ergo Hestia – Galeria Słupecka  0:4 (0:2)
bramki: Michał Mikołajczewski – 2, Michał Staszak, Szymon Budny

godz. 19:00 Jóźwiak Słupca – Gregor Stal  3:1 (2:0)
bramki: Jakub Jóźwiak – 2, Paweł Chmura – Adrian Kluczykowski

godz. 19:30 Getin Bank Słupca – Meble Mikołajczyk 4:2 (1:2)
bramki: Adrian Kociok, Michał Andrzejewski – 3 – Mateusz Mikołajczyk – 2, żółta kartka: Marcin Lorencki

godz. 20:00 Gałęzewice – OSP Cienin Zaborny  3:2 (2:1)
bramki: Marcin Borowski – 2, Mateusz Ludwiczak – Borys Michalak – 2, żółta kartka: Paweł Michalak

godz. 20:30 Strażak Kamień – Familiada Bertus 1:3 (1:1)
bramki: Mariusz Jamruszka – Norbert Jędrzejczak, Bogumił Tadeusz. Kacper Gibowski samobójcza

5 KOLEJKA 12 kwietnia – orlik MOSiR

godz. 18:30 Familiada Bertus – Galeria Słupecka 0:1 (0:0)

bramka: Michał Mikołajczewski

godz. 19:00 Strażak Kamień – OSP Cienin Zaborny 5:2 (3:1)

bramki: Mariusz Jamruszka – 2, Mateusz Walczak, Jakub Grzelak, Jakub Młodożeniec dla Strażaka, Borys Michalak – 2 dla OSP

godz. 19:30 PHU Pol Gałęzewice – Gregor Stal 0:2 (0:1)

bramki: Adrian Kluczykowski, Mateusz Ludwiczak samobójcza, żółta kartka: Piotr Jałoszyński

godz. 20:00 Jóźwiak Materiały Budowlane Słupca – Meble Mikołajczyk 1:3 (0:1)

bramki: Sławomir Burdziński dla Jóźwiaka, Mateusz Mikołajczyk – 2, Eryk Kamiński dla Mebli, żółta kartka: Maciej Jóźwiak

godz. 20:30 Ergo Hestia Paruszewo – Getin Bank Słupca 2:0 (1:0)

bramki: Mariusz Rembowski, Adrian Górny

6 KOLEJKA 15 kwietnia – orlik MOS

godz. 18:00 Familiada Bertus – OSP Cienin 2:2 (1:2)

bramki: Norbert Jędrzejczak – 2 dla Familiady, Borys Michalak, Hubert Kobzarow dla OSP, żółte kartki: Norbert Jędrzejczak, Szymon Długosz

godz. 18:30 Strażak Kamień – Gregor 1:6 (1:1)

bramki: Mariusz Jamruszka dla Strażaka, Adrian Kluczykowski – 4, Łukasz Szygenda – 2 dla Stali, żółta kartka: Paweł Jamruszka

godz. 19:00 PHU Pol Gałęzewice – Meble Mikołajczyk 0:5 (0:2)

bramki: Mateusz Mikołajczyk – 2, Łukasz Mikołajczyk, Mariusz Mikołajczyk, Dawid Knasiewicz samobójcza

godz. 19:30 Jóźwiak Materiały Budowlane – Ergo Hestia 1:3 (0:2)

bramki: Paweł Chmura dla Jóźwiaka, Sławomir Zieliński, Damian Janiak – 2 dla Ergo, żółte kartki: Adrian Górny, Hubert Śmiechowski, Marcin Kusiołek

godz. 20:00 Galeria Słupecka – Getin Bank Słupca 2:0 (0:0)

Regulamin Słupeckiej Ligi Orlika 2019

1. Organizatorami rozgrywek Słupeckiej Ligi Orlika są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

w Słupcy oraz Słupecki Klub Piłkarski.

1. Warunkiem udziału w lidze jest opłacenie wpisowego w kwocie 600 zł brutto /170 zł na konto SKP i 430 zł MOSiR/ do dnia 23.03.2019 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy, ul. Kopernika 13, 62-400 Słupca

nr konta Bank Spółdzielczy 24 8542 0001 0024 3537 0003 7363

tytułem: wpisowe na Słupecka ligę orlika w kwocie 430 zł.

Słupecki Klub Piłkarski

nr konta BS Słupca 75 8542 0001 0021 15 94 2000 00 20

1. Gajowa, 62-400 Słupca

tytułem: wpisowe na Słupecka ligę orlika w kwocie 170 zł.

Pierwsza kolejka rozpoczyna się 18 marca 2019 r. boisko ORLIK ul. Gajowa 2, Słupca

3.Każda z drużyn może zgłosić do Ligi maksymalnie 15 zawodników na otrzymanym od

organizatora FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM. FORMULARZ musi być wypełniony i oddany przed pierwszym meczem. Kierownik zespołu zobowiązany jest również do złożenia na zebraniu organizacyjnym podpisanych przez każdego z graczy KART ZGŁOSZENIOWYCH ZAWODNIKA, na których znajdują się stosowne oświadczenia. Zespoły będą miały możliwość dwukrotnego uzupełnienia składu, po jednym razie w rundzie.

4.Do ligi NIE MOGĄ być zgłoszeni i NIE MOGĄ brać w niej udziału zawodnicy

zrzeszeni, zarejestrowani w Polskim Związku Piłki Nożnej, związkach zagranicznych i

związkach okręgowych w sezonie jesiennym 2018/2019 oraz zawodnicy którzy nie ukończą w trakcie trwania rozgrywek 16 lat. Młodsi zgłoszeni zawodnicy nie mogą rozegrać spotkania do dnia ukończenia przez nich 16 roku życia. Od niepełnoletnich do uczestnictwa w Lidze

wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

1. Za wstawienie do gry zawodnika nieuprawnionego, zawieszonego, odbywającego karę

dyskwalifikacji lub pod obcym nazwiskiem grozi kara:

1. a) drużynie walkower, a w szczególnie rażących przypadkach również kara pieniężna w

wysokości 100 zł

1. b) zawodnikowi zawieszenie lub dyskwalifikacja.
  2. Mecze rozgrywane będą na Orliku przy ul. Gajowej i ul. Powstańców Wlkp. w Słupcy
  3. ustalonego terminarza

7.Do każdego meczu drużyna może zgłosić pełen skład (wpis do protokółu =

własnoręczny podpis zawodnika i jego numer). Podpisy zawodników są równoznaczne z

ich obecnością w kadrze meczowej. Złożenie podpisu za danego zawodnika przez inną

osobę oznacza jego dyskwalifikację z danego spotkania. Protokoły będą podpisywane

przed meczem u organizatorów.

8.Drużyna rozpoczyna mecz w składzie 6 zawodników (5 w polu + bramkarz). Minimalna

liczba zawodników, aby mecz był rozpoczęty i kontynuowany to 4 w polu + bramkarz.

9.Każdy z zawodników przystępuje do meczu na własną odpowiedzialność. Ponadto musi

posiadać przy sobie dowód tożsamości, którego okazania w szczególnych przypadkach

mają prawo zażądać sędziowie i organizatorzy. Kapitan drużyny odpowiada za ostateczne

zatwierdzenie składu meczowego.

10.Każdy z zawodników uczestniczących w rozgrywkach wyraża zgodę na publikacje

swojego wizerunku oraz danych osobowych.

11.Na boisku do piłki nożnej podczas rozgrywek przebywają tylko organizatorzy, opieka

medyczna, sędziowie i grające drużyny. Zabrania się wchodzenia na boisko innych osób

aż do gwizdka kończącego dane spotkanie.

12.Drużyny biorące udział w rozgrywkach obowiązują JEDNOLITE STROJE

13. Czas gry wynosi 2 x 12 minut ( przerwa między połowami 2 minuty, przerwa między

meczami 5 minut ). W zależności od przerw w grze sędzia ma prawo doliczyć odpowiednią

ilość czasu do danej z połów każdego meczu. Spotkanie kończy gwizdek sędziego.

1. Przepisy gry – najważniejsze punkty:

– w rozgrywkach nie obowiązuje przepis o spalonym

– bramkarz wznawia grę z rzutu od bramki ręką. Piłka jest w grze, kiedy rzucona ręką przez

bramkarza opuści pole karne. Na wznowienie gry z rzutu od bramki bramkarz ma 4 sekundy.

– bramkarz, po prawidłowym wprowadzeniu piłki do gry z rzutu od bramki nie może jej dotknąć, jeśli wcześniej nie zagra jej inny zawodnik.

– Zmiany zawodników dokonywane przez zespoły są przeprowadzone tylko i wyłącznie

w wyznaczonej strefie zmian. Zawodnik na placu gry może pojawić się tylko wtedy, kiedy

schodzący gracz opuści boisko.

– Jeżeli sędzia przerwie grę za błędnie przeprowadzoną zmianę, gra zostanie wznowiona

rzutem wolnym pośrednim dla drużyny przeciwnej z miejsca, gdzie znajdowała się piłka

w momencie przerwania gry. Jeżeli błąd zmiany nastąpił podczas przerwy w grze, gra

zostanie wznowiona stosownie do jej przerwania.

-Rzut karny wykonywany będzie z odległości 9 metrów do bramki.

– Podczas wykonywania rzutu karnego zawodnicy drużyny przeciwnej muszą znajdować

się za linią piłki oraz w odległości co najmniej 5 metrów do piłki.

– Rzut z autu wykonujemy nogą ustawiając piłkę poza boiskiem. Za błędne wykonanie autu

sędzia zarządzi jego powtórzenie, ale dla drużyny przeciwnej.

– Odległość zawodników drużyny przeciwnej podczas wykonywania rzutu wolnego,

rożnego i rzutu z autu wynosi 5 metrów. Jeżeli podczas wykonywania rzutu wolnego, rzutu

rożnego lub rzutu z autu przeciwnik nie znajduje się w wymaganej odległości, wykonawca

może wykonać rzut, pod warunkiem, że sędzia nie zarządził wcześniej wykonania po

gwizdku. Wykonawca rzutu ma jednak prawo zobowiązać sędziego do odsunięcia

przeciwnika na wymaganą odległość 5 metrów. Wówczas sędzia zarządza wykonanie

rzutu na gwizdek i po odsunięciu przeciwnika na wymaganą odległość gwizdkiem daje

sygnał na rozpoczęcie gry. W takiej sytuacji wykonawca nie może jednak wykonać rzutu

przed sygnałem gwizdka. Jeśli tak zrobi, otrzyma żółtą kartkę, a rzut będzie musiał

powtórzyć.

– Czas wznowienia gry wynosi 4 sekundy. Podczas wykonywania przez zawodników rzutu

wolnego, rożnego lub autu sędzia w widoczny sposób będzie odliczał ten czas. Jeżeli nie

będzie on egzekwowany w wyżej wymienionym czasie piłkę otrzyma drużyna przeciwna.

– Po złapaniu piłki z akcji bramkarz ma prawo kontrolować ją rękoma przez 4 sekundy.

Jeżeli przekroczy ten czas zarządzony zostanie rzut wolny pośredni dla drużyny

przeciwnej z linii pola bramkowego, z miejsca najbliższego popełnienia przewinienia.

– Zawodnicy nie mogą nosić żadnej biżuterii. Jeżeli sędzia zauważy, że zawodnik ma na

sobie biżuterię, nakaże jej usunięcie pod rygorem nie dopuszczenia do udziału w

zawodach. Jeżeli sędzia w trakcie spotkania zauważy, że zawodnik ma na sobie biżuterię,

nakaże mu jej zdjęcie w najbliższej przerwie w grze. Jeżeli zawodnik odmówi zdjęcia

biżuterii, otrzyma żółtą kartkę.

– W sytuacjach nieopisanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy gry w

Piłkę Nożną.

1. Sędziowie stosować będą kary w postaci żółtej i czerwonej kartki.

– żółta kartka – brak kary minutowej

– dwie żółte kartki (w konsekwencji czerwona)- kara gry w osłabieniu przez 5 minut,

ukarany zawodnik ma obowiązek zejścia do szatni lub poza boisko i nie pauzuje w

następnym spotkaniu

– bezpośrednia czerwona kartka oznacza karę gry w osłabieniu przez 5 minut, ukarany

zawodnik ma obowiązek zejścia do szatni lub poza boisko i pauzuje w następnym

spotkaniu

– po upływie okresu kary drużyna może wprowadzić kolejnego zawodnika na boisko po

uzyskaniu zgody sędziego lub organizatorów

– kara minutowe przechodzą na drugą połowę spotkania

– w sytuacji, gdy czerwoną kartkę otrzyma zawodnik będący na ławce rezerwowych, musi

on zejść do szatni lub poza boisko. Nie powoduje to jednak gry tego zespołu w osłabieniu

– trzecia żółta kartka w kolejnym meczu oznacza pauzę zawodnika w następnym spotkaniu

po kolejnych żółtych kartkach 6, 9 itd. organizator może ukarać zawodnika większą ilością

wykluczeń z meczu

– w zależności od sytuacji organizator zastrzega sobie prawo zwiększenia kary meczowej,

lub dyskwalifikacji zawodnika z rozgrywek

– w rozgrywkach bezwzględnie karane będą wulgaryzmy oraz nieodpowiednie zachowania

zawodników.

1. Sposób rozegrania turnieju:

Mecze rozgrywane będą systemem „ każdy z każdym”. Zagrają mecz i rewanż. Organizator zastrzega sobie, że jeśli w przyszłym roku będzie więcej drużyn to zostaną utworzone dwie ligi:. dwie ostatnie drużyny w I lidze czeka spadek do niższej klasy rozgrywkowej w przyszłym sezonie. Z kolei dwie najlepsze drużyny II ligi wywalczą awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W przypadku jednakowej liczby punktów o miejscu w tabeli decydować będą:

– lepszy wynik bezpośredniego pojedynku zainteresowanych drużyn

– lepsza różnica bramek między zainteresowanymi drużynami

– większa liczba wszystkich zdobytych bramek danego zespołu

– dodatkowy mecz pomiędzy zainteresowanymi zespołami

– w przypadku zdobycia przez większą liczbę drużyn jednakowa liczba punktów tworzona będzie mała tabelka.

1. Zawodnik, który rozegrał przynajmniej jeden mecz w danej drużynie, nie może

reprezentować w lidze innej drużyny.

1. Drużyna, która nie stawiła się do rozegrania meczu, płaci karę w wysokości 50 zł. Drugie nie stawienie się na mecz jest jednoznaczne z definitywnym wycofaniem z rozgrywek i zapłatą kary wysokości 200 zł na rzecz organizatora. Taka sama kara obowiązuje w przypadku wycofania się z rozgrywek bez wcześniejszego walkowera. Dopóki należność nie zostanie uregulowana żaden z zawodników wycofanego zespołu nie będzie mógł występować w żadnych rozgrywkach organizatora.
  2. Zwrot wpisowego nie przysługuje drużynie która rozegrała choćby jeden mecz lub

wycofanej z rozgrywek.

1. Drużyny biorące udział w rozgrywkach za zwycięstwo otrzymują 3 pkt., za remis 1 pkt.

W przypadku niestawienia się jednej z drużyn do rozegrania meczu, przeciwnik otrzymuje

punkty walkowerem (3 : 0 i 3 pkt.). Czas oczekiwania na drużynę to 5 minut od ustalonego

terminu rozpoczęcia meczu. Powinna ona jednak być obecna na obiekcie co najmniej 15

minut przed swoim spotkaniem. Nie przewiduje się możliwości przekładania terminu

rozgrywania spotkania, a jedynie zamianę kolejności rozgrywanych meczów. Taka zmiana

leży w gestii zainteresowanych drużyn i powinni oni odpowiednio wcześniej poinformować

o niej organizatora.

1. Organizator w trakcie rozgrywek zapewnia opiekę medyczną, jednak w przypadku poważnych kontuzji wzywana jest karetka pogotowia. Każdy uczestnik ligi powinien przebadać się u specjalisty we własnym zakresie.
  2. Organizator nie ubezpiecza zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Harmonogram ligi podany będzie przed rozpoczęciem rozgrywek .

1. Wszystkich uczestników turnieju na czas trwania rozgrywek obowiązują regulaminy

porządkowe Orlika przy ulicy Gajowej ze szczególnym uwzględnieniem zapisu o obuwiu przeznaczonym do gry na Orliku i nie spożywaniu na terenie obiektu alkoholu.

26.W przypadku jakichkolwiek zniszczeń wynajmowanych pomieszczeń i urządzeń na obiekcie, winni zobowiązani są do pokrycia wszystkich wyrządzonych szkód. Wszelkie objawy wandalizmu zgłaszane będą na Policję, a niezdyscyplinowane zespoły

bezwarunkowo wykluczone z dalszych rozgrywek.

27.Wszyscy uczestnicy zobowiązani są zapoznać się z niniejszym regulaminem i przestrzegać go podczas rozgrywek.

KLAUZULA INFORMACYJNA W ZWIĄZKU PRZETWARZANIEM DANYCH

PRZEZ MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W SŁUPCY

Wobec wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

2. Kopernika 13, 62-400 Słupca.
  3. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania naszego ośrodka, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: iod@selcom.pl lub telefonicznie: 509 776 801 (  Sławomir Laskowski )
  4. Przesłanką upoważniającą administratora do przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek wynikający z przepisów prawa, fakt, iż podmiot danych jest stroną umowy lub zgoda osoby, której dane dotyczą.
  5. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu:
  6. a) wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze: rozpatrzenia wniosku lub skargi, prowadzenia korespondencji, odpowiedzi na zapytanie o informację publiczną, obsługi zatrudnienia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO;
  7. b) realizacji umów zawartych z MOSiR Słupca: wynajem obiektów i pomieszczeń MOSiR, umieszczenie reklam w obiektach ośrodka, wystawianie faktur osobom fizycznym na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO;
    c) określonym w treści zgody gdy podstawą przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą: przeprowadzanie zawodów sportowych w tym ogłaszanie i publikowanie wyników, rejestracja i publikowanie wizerunku z imprez, których organizatorem jest MOSiR Słupca na podstawie art. 6 ust. lit. a) RODO.
  8. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:
    a) organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;
    b) inne podmioty, które na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych podpisanych z MOSiR Słupca przetwarzają dane osobowe, dla których administratorem jest ośrodek (usługi serwisowe IT, usługi hostingowe).
  9. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt 4. a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  10. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza obowiązujące w tym zakresie prawo.
  12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, wówczas gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta między stronami umowa.
  13. W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, podanie przez Panią/Pana danych osobowych administratorowi jest dobrowolne.

PRZY PRZEPROWADZANIU ZAWODÓW SPORTOWYCH

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy Adres: ul. Kopernika 13, 62-400 Słupca.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania naszego ośrodka, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: iod@selcom.pl lub telefonicznie: 509 776 801 ( Sławomir Laskowski )
  3. Przesłanką upoważniającą administratora do przetwarzania Pani/Pana danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą.
  4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu określonym w treści zgody a więc w związku z przeprowadzaniem zawodów sportowych (rejestracja zawodnika, rejestracja i publikacja wizerunku) na podstawie art. 6 ust. lit. a) RODO.
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty, które na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych podpisanych z MOSiR Słupca przetwarzają dane osobowe, dla których administratorem jest ośrodek (usługi serwisowe IT, usługi hostingowe, firma dokonująca pomiarów w czasie zawodów).
  9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych administratorowi jest dobrowolne. Nie podanie danych skutkować będzie brakiem możliwości startu w zawodach.

Zawodnik biorący udział w Słupeckiej Lidze Orlika OŚWIADCZA, że zapoznał się z Regulaminem, który znajduje się na stronie:

http://www.mosirslupca.pl/ i jego warunki w pełni akceptuję. Zgadza się z warunkami uczestnictwa w Słupeckiej Lidze Orlika i zgłaszam w nim swój udział. Zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z w/w zawodnikiem, a także jego dane osobowe mogą być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym także na potrzeby działań marketingowych podejmowanych przez Organizatorów zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Oświadcza, że stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w Słupeckiej Lidze Orlika.