SŁUPECKA LIGA ORLIKA 2018, Słupecka Liga Orlika 2017

Słupecka Liga Orlika ’2018 – SKŁADY DRUŻYN, TERMINARZ, TABELA, KRÓL STRZELCÓW, ŻÓŁTE i CZERWONE KARTKI

I liga
1. Galeria Słupecka
2. Jóźwiak
3. Getin Bank
4. Warta Ciążeń
5. Ergo Hestia
6. Meble Mikołajczyk
7. Gregor Stal
8. Cienin zaborny

II liga
1. Familiada Młodziejewice
2. PHU POL Gałęzewice
3. Strażak Strzałkowo
4. Strażak Kamień

I LIGA

MEBLE MIKOŁAJCZYK: /ŁUKASZ MIKOŁAJCZYK, DAMIAN MIKOŁAJCZYK, MATEUSZ MIKOŁAJCZYK, WIKTOR MIKOŁAJCZYK, MARCIN MIKOŁAJCZYK, MARIUSZ MIKOŁAJCZYK, SEBASTIAN MIKOŁAJCZYK, ROMAN PIĘKNY, PATRYK GRODZKI, ERYK KAMIŃSKI, KAMIL KAMIŃSKI, MACIEJ BOGDAŃSKI, MICHAŁ LIRENCKI, MATEUSZ GRACZYK/

CIENIN ZABORNY: / KACPER WOŹNIAK, KRZYSZTOF KUSZYŃSKI, ŁUKASZ ŚLUGAJ, WIKTOR NOWAK, MAREK IMBIOROWICZ, KACPER SUBERSKI, FILIP GRZELAK, DAMIAN JAGODZIŃSKI, SZYMON STAWNY, BARTŁOMIEJ MICHALAK, HUBERT KOBZAROW, BORYS MICHALAK, DARIUSZ KRUSZYŃSKI, PATRYK LORECKI/

ERGO HESTIA: /ADRIAN GÓRNY,DARIUSZ GÓRNY, MIROSŁAW BALCEROWSKI, PRZEMYSŁAW PRAWUCKI, SŁAWOMIR ZIELIŃSKI, BARTOSZ BINKIEWICZ, PIOTR GALANT, PATRYK KWIATKOWSKI, NORBERT KASPROWICZ, SZYNOM SŁOWIŃSKI, KRZYSZTOF SZCZEŚNIAK, OSKAR PIERTZAK, PRZEMYSŁAWWIŚNIEWSKI, BARTOSZ GŁOWACKI, JACEK JAGODZIŃSKI/

GALERIA SŁUPECKA:/KRZYSZTOF SIKORSKI, SZYMON BUDNY, ŁUKASZ STAWSKI, FABIAN MAĆKOWIAK, KRZYSZTOF MACIEJEWSKI, TOMASZ SKĄPSKI, KRZYSZTOF RATAJCZYK, MACIEJ KAŹMIERCZAK, KAROL GRZYWIŃSKI, MIROSŁAW KWAŚNY, PATRYK WOJCIŃSKI, MICHAŁ MIKOŁAJCZEWSKI, BARTOSZ SIUDA, JERZY ORCHOWSKI, PATRYK SUBERSKI/

JÓŹWIAK: /MARIUSZ ADAMCZAK, MARIUSZ BLEJWAS,ARKADIUSZ JÓŹWIAK, TOMASZ MUĆKA, KAMIL CEGLEWSKI, MARIUSZ KUSIOŁEK, PRZEMYSŁAW OLSZEWSKI, SZYMON SMUSZKIEWICZ, HUBERT ŚMIECHOWSKI, SŁAWOMIR BURDZIŃSKI, MARCIN KUSIOŁEK, KAZIMIERZ JASTRZĘBSKI, BŁAŻEJ WESOŁOWSKI/

GREGOR-STAL: /KAMIL MIKOŁAJCZYK, MATEUSZ MIKOŁAJCZYK, FABIAN JAGODZIŃSKI, SEBASTIAN JAGODZIŃSKI, DAWID JAGODZIŃSKI, DAWID DURYŃSKI, MARIUSZ DURYŃSKI, MARCIN JANKOWSKI, BARTOSZ GRZELAK, BARTOSZ DYMOWSKI, SZYMON BŁASZCZYK, DOMINIK WROTECKI, ADRIAN KLUCZYKOWSKI, MACIEJ MOLSKI/

GETIN BANK: /ADRIAN KOCIOK,DAWID IDZIK, MATEUSZ OSTROWSKI, SZYMON NOWAK, MATEUSZ CZECHANOWSKI, ARTUR MICHALAK, CEZARY MACIEJEWSKI, ADAM GRZELAK, ŁUKASZ GRZELAK, DANIEL GÓRECKI, DAWID MIERZEJEWSKI, MICHAŁ SZUMIGALSKI, MATEUSZ GRABOWSKI, PATRYK KRAWIEC/

WARTA CIĄŻEŃ: /PAWEŁ CHMURA, WOJCIECH MILLER, HUBERT ZAUER, MARCIN STRZYKAŁA, KRZYSZTOF KUBIAK, DANIEL MICHALAK, RAFAŁ KRUKOWSKI, MARCIN DZIEWIĄTKA, DANIEL ANDRZEJAK, PIOTR KRÓL, KACPER KLEPACZ, MARCIN DOBROWOLSKI, DARIUSZ KRÓL/

II LIGA

PHU Pol: /DAWID URBANIAK, TOMASZ MAJCHRZAK, WIKTOR PRZYBYŁA ,DAWID KASPROWICZ, GRZEGORZ URBANIAK, SZYMON HEJNA, JAKUB MATUSIAK, JAKUB CZERNIAK, PIOTR JAŁOSZYŃSKI, MACIEJ URBANIAK, TOMASZ KUBASIAK, MATEUSZ LUDWICZAK/

FAMILIADA: /NORBERT JĘDRZEJCZAK, BOGUMIŁ TADEUSZ, PAWEŁ RÓŻEWSKI, MICHAŁ PRZYBYLSKI, RAFAŁ PRZYBYLSKI, PATRYK GRUDZIŃSKI, ROBERT TADEUSZ, ARKADIUSZ GRUDZIŃSKI, GRZEGORZ HOFMAN, DAWID WITKOWSKI/

STRAŻAK KAMIEŃ: /ŁUKASZGRACZYK, PAWEŁ JAMRUSZKA, MARIUSZ JAMRUSZKA, MATEUSZ WALCZAK, MATEUSZ ZAPOTOCZNY, KACPER GIBOWSKI, ARKADIUSZ ŚMIECHOWSKI, KRZYSZTOF DEPCZYŃSKI, JAKUB GRZELAK, TOMASZ ADAMCZYK/

STRAŻAK STRZAŁKOWO:/PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI, ERYK NOWAK, KUBA WOJCIECHOWSKI, ADRIAN NAWROCKI, MACIEJ BAGROWSKI, ŁUKASZ NOWICKI, PAWEŁ GURGUL, MATEUSZ SKIBISZEWSKI, JAROSŁAW CHYBLEWSKI, MARIUSZ REMBOWSKI, JAKUB KUŁAGA, FILIP MAĆKOWIAK, MATEUSZ MICHALAK/

Tabela

1 liga
1. Galeria Słupecka                9 – 23 – 30:11
2. Ergo Hestia                         9 – 21 – 24:14
3. Getin Bank                          9 – 16 – 25:12
4. Stolarze                                9 – 14 – 16:15
5. Jóźwiak Słupca                   9 – 14 – 14:12
6. Gregor Stal                          9 – 8 – 11:15
7. Warta Ciążeń                      9 – 7 – 15:24
8. OSP Cienin Zaborny         9 – 0 – 5:37
2 liga
1. PHU Pol                               7 – 16 – 18:12
2. Strażak Kamień                 7 – 10 – 19:16
3. Strażak Strzałkowo           7 – 8 – 12:16
4. Familiada                            7 – 5 – 8:12

01 kolejka 23 marca
godz. 18:30 Getin Bank – Stolarze                                                        (1:0) 2:0
godz. 19:00 Warta Ciążeń – Ergo Hestia                                             (0:3) 2:4
godz. 19:30 Galeria Słupecka – Grzelak Cienin Zaborny                 ( 3:1) 4:1
godz. 20:00 Jóźwiak – Gregor Stal                                                      (0:0) 0:1

 

2 kolejka 6 kwietnia

godz. 18:30Stolarze – Warta Ciążeń                                              (2:1)    2:1
godz. 19:00 Gregor Stal – Getin Bank                                           (0:1)   1:1
godz. 19:30  Grzelak Cienin Zaborny – Ergo Hestia                  (0:0)   1:2
godz. 20:00 Galeria Słupecka – Jóźwiak                                      (2:1)   4:1
godz. 20:30 Familiada – Strażak Kamień                                  (2:0)   4:0
godz. 21:00 PHU Pol – Strażak Strzałkowo                               (3:0)   4:1

1 liga
Stolarze – Warta Ciążeń                            2:1
Gregor Stal – Getin Bank                          1:1
OSP Cienin – Ergo Hestia                         1:2
Galeria Słupecka – Jóźwiak                     4:1
1. Galeria Słupecka                               2 6 8:2
2. Ergo Hestia                                       2 6 6:3
3. Getin Bank                                        2 4 3:1
4. Gregor Stal                                        2 4 2:1
5. Stolarze                                              2 3 2:3
6. Warta Ciążeń                                   2 0 3:6
7. OSP Cienin Zaborny                      2 0 2:6
8. Jóźwiak Słupca                               2 0 1:5
2 liga
Familiada – Strażak Kamień               4:0
PHU Pol – Strażak Strzałkowo           4:1
1. Familiada                                         1 3 4:0
2. PHU Pol                                           1 3 4:1
3. Strażak Strzałkowo                        1 0 1:4
4. Strażak Kamień                             1 0 0:4

3 kolejka – 13 kwietnia  PRZENIESIONA NA 30.06.2018r.

godz. 18:00 Getin Bank – Galeria Słupecka
godz. 18:30 Warta Ciążeń – Gregor Stal
godz. 19:00 Jóźwiak – Grzelak Cienin Zaborny
godz. 19:30 Ergo Hestia – Stolarze
godz. 20:00 Strażak Kamień – Strażak Strzałkowo
godz. 20:30 Familiada – PHU Pol

4 kolejka – 20 kwietnia

godz. 18:30 Jóźwiak – Getin Bank                                          3:2     (1:1)
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Warta Ciążeń                      3:2     (2:0)
godz. 19:30 Grzelak Cienin Zaborny – Stolarze                   1:3      (0:0)
godz. 20:00 Gregor Stal – Ergo Hestia                                 0:1      (0:1)
godz. 20:30 PHU Pol – Strażak Kamień                               5:3     (0:3)
godz. 21:00 Strażak Strzałkowo – Familiada                       2:0     (2:0)

Słupecka Liga Orlika
1 liga
Jóźwiak – Getin Bank                          3:2
Galeria Słupecka – Warta Ciążeń      3:2
OSP Cienin – Stolarze                          1:3
Gregor Stal – Ergo Hestia                   0:1

1. Galeria Słupecka                             3 9 11:4
2. Ergo Hestia                                     3 9 7:3
5. Stolarze                                            3 6 5:4
3. Getin Bank                                      3 4 5:4
4. Gregor Stal                                      3 4 2:2
8. Jóźwiak Słupca                              3 3 4:7
6. Warta Ciążeń                                  3 0 5:9
7. OSP Cienin Zaborny                     3 0 3:9

2 liga
PHU Pol – Strażak Kamień               5:3
Strażak Strzałkowo – Familiada      2:0

1. PHU Pol                                          2 6 9:4
2. Familiada                                       2 3 4:2
3. Strażak Strzałkowo                      2 3 3:4
4. Strażak Kamień                            2 0 3:9

Król strzelców i przewinienia SLO

5 kolejka – 27 kwietnia

godz. 18:30 Getin Bank – Grzelak Cienin Zaborny 8:1 /3:1/
godz. 19:00 Warta Ciążeń – Jóźwiak                          2:1 /1:1/
godz. 19:30 Ergo Hestia – Galeria Słupecka             2:7 /1:3/
godz. 20:00 Stolarze – Gregor Stal                             3:1 /2:0/
godz. 20:30 Strażak Kamień – Familiada                  5:2 /3:1/
godz. 21:00 Strażak Strzałkowo – PHU Pol               2:5 /0:4/

WysłanoWarta Ciążeń – Jóźwiak Słupca        2:1
Getin Bank – OSP Cienin Zaborny                  8:1
Ergo Hestia – Galeria Słupecka                       2:7
Stolarze Piotrowice – Gregor Stal                   3:1

1. Galeria Słupecka                                4    12    18:6
2. Stolarze                                               4      9      8:5
3. Ergo Hestia                                        4      9      9:10
4. Getin Bank                                         4      7     13:5
5. Gregor Stal                                         4     4       3:5
6. Warta Ciążeń                                     4    3        7:10
7. Jóźwiak Słupca                                  4    3        5:9
8. OSP Cienin Zaborny                        4     0       4:17

2 liga
Strażak Kamień – Familiada            5:2
Strażak Strzałkowo – PHU Pol        2:5

1. PHU Pol                                               3    9    14:6
2. Familiada                                            3    3    6:7
3. Strażak Kamień                                 3    3    8:11

4. Strażak Strzałkowo                           3    3    5:9

6 kolejka – 4 maja

godz. 18:30 Strażak Strzałkowo – Strażak Kamień 3:2 /2:0/
godz. 19:00 PHU Pol – Familiada                                1:1 /0:1/
godz. 19:30 Jóźwiak – Ergo Hestia                              1:0 /0:0/
godz. 20:00 Getin Bank – Warta Ciążeń                     2:1 /1:0/
godz. 20:30 Grzelak Cienin Zaborny – Gregor Stal  0:4 /0:1/
godz. 21:00  Galeria Słupecka – Stolarze                    1:1 / 0:0/

1 liga
Jóźwiak Słupca – Ergo Hestia                  1:0
Getin Bank – Warta Ciążeń                      2:1
OSP Cienin Zaborny – Gregor Stal         0:4
Galeria Słupecka – Stolarze Piotrowice 1:1

1. Galeria Słupecka           5     13     19:7
2. Getin Bank                     5    10     15:6
3. Stolarze                          5     10      9:6
4. Ergo Hestia                   5      9       9:11
5. Gregor Stal                    5      7       7:5
6. Jóźwiak Słupca             5      6      6:9
7. Warta Ciążeń                5      3      8:12
8. OSP Cienin Zaborny   5      0      4:21

2 liga
Strażak Strzałkowo – Strażak Kamień   3:2
PHU Pol – Familiada                                 1:1

1. PHU Pol                         4     10     15:7
2. Strażak Strzałkowo     4      6       8:11
3. Familiada                      4      4       7:8
4. Strażak Kamień           4      3     10:14

Król strzelców i przewinienia SLO do 04.05.2018

11 maja – Nocny Turniej Piłki Nożnej im.
Dariusza Ratajczaka

7 kolejka – 18 maja

godz. 18:30 Warta Ciążeń – Grzelak Cienin Zaborny    4:1   /2:0/
godz. 19:00 Ergo Hestia – Getin Bank                              2:1  /0:0/
godz. 19:30 Stolarze – Jóźwiak                                           1:1   /0:0/
godz. 20:00 Gregor Stal – Galeria Słupecka                    1:2  /0:1/
godz. 20:30 Strażak Kamień – PHU Pol                          4:0  /0:0/
godz. 21:00 Familiada – Strażak Strzałkowo                  1:1   /0:0/

1 liga
Warta Ciążeń – OSP Cienin                            4:1
Gregor Stal – Galeria Słupecka                      1:2
Stolarze Piotrowice – Jóźwiak                       1:1
Getin Bank – Ergo Hestia                               1:2

1. Galeria Słupecka                                        6   16       21:8
2. Ergo Hestia                                                6   12       11:12
3. Stolarze                                                       6   11       10:7
4. Getin Bank                                                 6   10      16:8
5. Gregor Stal                                                 6   7         8:7
6. Jóźwiak Słupca                                         6   7         7:10
7. Warta Ciążeń                                             6   6       12:13
8. OSP Cienin Zaborny                               6   0        5:25

2 liga
Familiada – Strażak Strzałkowo                 1:1
Strażak Kamień – PHU Pol                         4:0

1. PHU Pol                                                    5   10       15:11
2. Strażak Strzałkowo                                5   7         9:12
3. Strażak Kamień                                      5   6       14:14
4. Familiada                                                5    5         8:9

RUNDA REWANŻOWA

8 kolejka – 25 maj

godz. 18:30 Grzelak Cienin Zaborny – Galeria Słupecka 0:5 (0:1)
godz. 19:00 Gregor Stal – Jóźwiak 0:2 (0:1)
godz. 19:30 Stolarze – Getin Bank 0:3 (0:0)
godz. 20:00 Ergo Hestia – Warta Ciążeń 4:2 (1:1)

1 liga

1. Galeria Słupecka        7 – 19 – 26:8
2. Ergo Hestia             7 – 15 – 15:14
3. Stolarze                7 – 11 – 10:10
4. Getin Bank              7 – 13 – 19:8
5. Gregor Stal             7 – 7  –  8:9
6. Jóźwiak Słupca          7 – 10 –  9:10
7. Warta Ciążeń            7 – 6  – 14:17
8. OSP Cienin Zaborny      7 – 0  –  5:30

2 liga
1. PHU Pol                  5 – 10 – 15:11
2. Strażak Strzałkowo       5 –  7 –  9:12
3. Strażak Kamień           5 –  6 – 14:14
4. Familiada                5 –  5 –   8:9

9 kolejka – 1 czerwca

godz. 18:30 Familiada – Strażak Kamień   0:2  /0:0/
godz. 19:00 PHU POL – Strażak Strzałkowo   2:1   /1:1/
godz. 19:30 Getin Bank – Gregor Stal    5:2   /1:2/
godz. 20:00 Jóźwiak – Galeria Słupecka    2:2   /0:1/
godz. 20:30  Ergo Hestia – Grzelak Cienin Zaborny    4:0   /1:0/
godz. 21:00  Warta Ciążeń – Stolarze    0:6   /0:2/

1 liga
1. Galeria Słupecka 8 – 20 – 28:10
2. Ergo Hestia 8 – 18 – 19:14
3. Getin Bank 8 – 16 – 24:10
4. Stolarze 8 – 14 – 16:10
5. Jóźwiak Słupca 8 – 11 – 11:12
6. Gregor Stal 8 – 7 – 10:14
7. Warta Ciążeń 8 – 6 – 14:23
8. OSP Cienin Zaborny 8 – 0 – 5:34
2 liga
1. PHU Pol 6 – 13 – 17:12
2. Strażak Kamień 6 – 9 – 17:14
3. Strażak Strzałkowo 6 – 7 – 10:14
4. Familiada 6 – 5 – 8:11

 

Król strzelców i przewinienia SLO do01.06.2018

10 kolejka – 8 czerwca

godz. 18:30 Grzelak Cienin Zaborny – Jóźwiak                 0:3   /w.o/
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Getin Bank                        2:1   /0:0/
godz. 19:30 Gregor Stal – Warta Ciążeń                               1:1   /1:0/
godz. 20:00 Stolarze – Ergo Hestia                                     0:5   /0:1/
godz. 20:30 Strażak Kamień – Strażak Strzałkowo           2:2   /0:0/
godz. 21:00 Familiada – PHU Pol                                         0:1   /0:1/

1 liga
1. Galeria Słupecka                                                               9 – 23 – 30:11
2. Ergo Hestia                                                                        9 – 21 – 24:14
3. Getin Bank                                                                         9 – 16 – 25:12
4. Stolarze                                                                               9 – 14 – 16:15
5. Jóźwiak Słupca                                                                  9 – 14 – 14:12
6. Gregor Stal                                                                         9 – 8 – 11:15
7. Warta Ciążeń                                                                     9 – 7 – 15:24
8. OSP Cienin Zaborny                                                        9 – 0 – 5:37
2 liga
1. PHU Pol                                                                              7 – 16 – 18:12
2. Strażak Kamień                                                                7 – 10 – 19:16
3. Strażak Strzałkowo                                                          7 – 8 – 12:16
4. Familiada                                                                           7 – 5 – 8:12

Król strzelców i przewinienia SLO do 08.06.2018

11 kolejka – 15 czerwca

godz. 18:30 PHU Pol – Strażak Kamień 1:0 /0:0/
godz. 19:00 Strażak Strzałkowo – Familiada 0:0 /0:0/
godz. 19:30 Warta Ciążeń – Galeria Słupecka 0:6 /0:3/
godz. 20:00 Getin Bank – Jóźwiak 0:1 /0:1/
godz. 20:30 Stolarze – Grzelak Cienin Zaborny 7:2 /3:1/
godz. 21:00  Ergo Hestia – Gregor Stal 0:2 /0:0/

1 liga
1. Galeria Słupecka              10 – 26 – 36:11
2. Ergo Hestia                      10 – 21 – 24:16
3. Stolarze                             10 – 17 – 23:17
4. Jóźwiak Słupca                10 – 17 – 15:12
5. Getin Bank                       10 – 16 – 25:13
6. Gregor Stal                      10 – 11 – 13:15
7. Warta Ciążeń                  10 –  7 – 15:30
8. OSP Cienin Zaborny     10 –  0 –  7:44
2 liga
1. PHU Pol                         8 – 19 – 19:12
2. Strażak Kamień           8 – 10 – 19:17
3. Strażak Strzałkowo     8 –  9 – 13:17
4. Familiada                     8 –  6 – 9:13

12 kolejka – 22 czerwca

godz. 18:30 Grzelak Cienin Zaborny – Getin Bank    1:0 /1:0/
godz. 19:00 Jóźwiak Warta Ciążeń    1:0   /0:0/

godz. 19:30 Galeria Słupecka – Ergo Hestia 2:0 /1:0/
godz. 20:00 Gregor Stal – Stolarze 1:2 /0:2/
godz. 20:30 Strażak Kamień – Familiada 1:2 /0:1/
godz. 21:00 Strażak Strzałkowo – PHU Pol 0:3 /0:1/

13 kolejka – 29 czerwca

godz. 18:30 Strażak Strzałkowo – Strażak Kamień 1:3 /1:1/
godz. 19:00 PHU Pol – Familiada 0:3 v.o.
godz. 19:30 Ergo Hestia – Jóźwiak 0:0 /0:0/
godz. 20:00 Warta Ciążeń – Getin Bank 1:2 /0:1/
godz. 20:30 Gregor Stal – Grzelak Cienin Zaborny 1:0 /0:0/
godz. 21:00 Stolarze – Galeria Słupecka 1:2 /0:1/

3 kolejka – Z13 kwietnia PRZENIESIONA NA 30.06.2018r.GODZINY  ULEGŁY ZMIANIE!!!
godz. 18:00 Getin Bank – Galeria Słupecka 3:4 /0:2/
godz. 18:30 Warta Ciążeń – Gregor Stal 6:0 /4:0/
godz. 19:00 Jóźwiak – Grzelak Cienin Zaborny 4:0 /2:0/
godz. 19:30 Ergo Hestia – Stolarze 1:4 /0:2/
godz. 20:00 Strażak Kamień – Strażak Strzałkowo 3:0 /1:0/
godz. 20:30 Familiada – PHU Pol 1:1 /1:1/

1 liga
1. Galeria Słupecka                         13 35 44:15
4. Jóźwiak Słupca                           13 24 20:12
3. Stolarze                                       13 23 30:21
2. Ergo Hestia                                 13 22 25:22
5. Getin Bank                                  13 19 30:19
6. Gregor Stal                                  13 14 15:23
7. Warta Ciążeń                              13 10 22:33
8. OSP Cienin Zaborny                   13 3 8:49
2 liga
1. PHU Pol                                      11 23 23:16
2. Strażak Kamień                          11 16 25:20
3. Familiada                                    11 13 14:14
4. Strażak Strzałkowo                     11 9 13:25

14 kolejka  06 lipca – zakończenie ligi

godz. 17:00 Grzelak Cienin Zaborny – Warta Ciążeń 2:5   (2:1)
godz. 17:30 Getin Bank – Ergo Hestia                           4:1   (1:1)
godz. 18:00 Jóźwiak – Stolarze                                        1:2  (1:1)

godz. 18:30 Galeria Słupecka – Gregor Stal                  3:2   (2:0)
godz. 19:00 Strażak Kamień- PHU Pol                          2:1   (1:1)
godz. 19:30 Familiada – Strażak Strzałkowo                 3:0 V.O.

1 liga
1. Galeria Słupecka                         14  38  47:17

2. Stolarze                                        14  26  32:22
3. Jóźwiak Słupca                           14  24  21:14
4. Ergo Hestia                                 14  22  26:26
5. Getin Bank                                  14  22  34:20
6. Gregor Stal                                  14  14  17:26
7. Warta Ciążeń                              14  13  27:35
8. OSP Cienin Zaborny                 14  3  10:54
2 liga
1. PHU Pol                                       12  26  25:17
2. Strażak Kamień                          12  16  26:22
3. Familiada                                    12  16  17:14
4. Strażak Strzałkowo                    12  9   13:28

Królstrzelców i przewinienia SLO do 06.07.2018

________________________________________________________________________________

Słupecka Liga Orlika ’2017 – SKŁADY DRUŻYN, TERMINARZ, TABELA, KRÓL STRZELCÓW, ŻÓŁTE i CZERWONE KARTKI
I  LIGA
1. Jóźwiak Słupca /Hubert Śmiechowski, Mariusz Blejwas, Szymon Smuszkiewicz, Marcin Kusiołek, Mariusz Adamczak, Paweł Jóźwiak, Arkadiusz Jóźwiak, Tomasz Mućka, Kamil Ceglewski, Błażej Adamczyk, Sławomir Burdziński/
2. Ergo Hestia Paruszewo /Adrian Górny, Dariusz Górny, Mirosław Balcerowski, Przemysław Prawucki, Bartosz Binkiewicz, Patryk Kwiatkowski, Sławomir Zieliński, Piotr Galant, Oskar Pietrzak, Piotr Będziewski, Marcin Piechocki, Patryk Dreczkowski, Robert Góny/, Przemysław Górny
3. Getin Bank Słupca /Adrian Kociok, Mateusz Czechanowski, Mariusz Bagrowski, Adam Grzelak, Dawid Idzik, Szymon Nowak, Mateusz Ostrowski, Michał Mielcarek, Michał Andrzejewski, Daniel Górecki, Cezary Maciejewski, Kamil Kraśniewski, Michał Szumigalski, Łukasz Grzelak, Mateusz Szafraniak/
4. Fabnet Cienin Zaborny /Borys Michalak, Bartłomiej Michalak, Hubert Hubert Kobzacow, Szymon Stawowy, Marcin Mroczkowski, Łukasz Janiszewski, Adrian Kruczkowski, Kacper Woźniak, Dariusz Kruszyńśki, Szymon Michalak, Fabian Maćkowiak/
5. Stolarze Mikołajczyk /Łukasz Mikołajczyk, Damian Mikołajczyk, Mateusz Mikołajczyk, Wiktor Mikołąjczyk, Mariusz Mikołajczyk, Marcin Mikołajczyk, Sebastian Mikołajczyk, Eryk Kamiński, Kamil Kamiński, Dawid Kałużny, Roman Piękny, Andrzej Kasprzyk, Patryk Grodzki/
6. Galeria Słupecka /Michał Mikołajczewski, Krzysztof Sikorski, Łukasz Stawski, Norbert Nowakowski, Krzysztof Maciejewski, Krzysztof Ratajczyk, Karol Grzywiński, Patryk Wojciński, Maciej Kaźmierczak, Kacper Gawrysiak, Tomasz Skąpski, Krzysztof Witkowski, Mirosław Kwaśny, Marcin Woźniak, Patryk Subers/
7. Warta Ciążeń /Paweł Chmura, Marcin Dziewiątka, Wojciech Miller, Marcin Dobrowolski, Krzysztof Kubiak, Jakub Waszak, Marcin Strzykata, Rafał Krukowski, Daniel Michalak, Hubert Zauer, Piotr Paszek, Dawid Kubacki, Mateusz Grabowski /
8. Familiada Młodziejewice /Bogumił Tadeusz, Robert Tadeusz, Norbert Jędrzejczak, Marcin Andryszak, Dawid Witkowski, Rafał Przybylski, Grzegorz Hofman, Mateusz Lewandowski, Jakub Banaszak, Artur Hofman, Maciej Jatczak, Patryk Grudziński, Damian Nowacxki/

II  LIGA
1. Grzelak Cienin Zaborny /Sebastian Jagodziński, Fabian Jagodziński, Dawid Bloch, Paweł Gurgul, Błażej Nawrocki, Marcin Jankowski, Norbert Pałucki, Wojciech Pilarski, Filip Grzelak, Jacek Grzelak, Krzysztof Kruszyński, Szymon Kupczyński, Damian Jagodziński/

2. Strażak Kamień /Mateusz Walczak, Paweł Jamruszka, Mariusz Jamruszka, Mateusz Zapotoczny, Kacper Gibowski, Tomasz Adamczyk, Łukasz Graczyk, Mateusz Andrzejewski, Adrian Zamiatała, Patryk Rutkowski, Mateusz Andrzejewski, Łukasz Mnich, /
3. Gałęzewice Team /Tomasz Majchrzak, Dawid Urbaniak, Radek Szefer, Szymon Hejna, Damian Matiak, Dawid Kasprowicz, Grzegorz Urbaniak, Tomasz Byczek, Mateusz Ludwiczak, Kuba Czerniak, Piotr Jałoszyński, Tomasz Kubasiak/
4. Strażak Strzałkowo /Przemysław Kozłowski, Eryk Nowak, Filip Maćkowiak, Maciej Bagrowski, Łukasz Nowicki, Jakub Wojciechowski, Mateusz Skibiszewski, Patryk Skibiszewski, Jakub Mencel, Adrian Nawrocki, Oskar Nowak, Mateusz Rembowski, Michał Rzecznicki, Mariusz Rębowski,
5. Budowlańcy Września /Bartosz Ossuch, Mateusz Ossuch, Marcin Grześkowiak, Kamil Skibiński, Patryk Graczyk, Marek Szulc, Bartosz Orwat, Mateusz Izydorek, Szymon Grześkowiak, Bartosz Tasiemski, Kacper Pasterz, Michał Orwat, Przemysław Banak, Grzegorz Błaszczyk, Przemysław Banak, Michał Orwat/
6. Alfa Słupca /Marcin Koralewski, Marcin Kryczka, Tomasz Łakomiak, Dawid Białecki, Bartosz Słowacki, Piotr Grudziński, Wiktor Hofman, Dawid Widerowski, Karol Widerowski, Piotr Krukowski, Wiktor Szurek, Adrian Sikorski/
7. Gregor Stal /Kamil Mikołajczyk, Mateusz Mikołajczyk, Dawid Jagodziński, Patryk Larecki, Dominik Wrotecki, Łukasz Królikowski, Filip Mrugalski, Bartosz Dymowski, Grzegorz Byczkowski, Krystian Łuczak, Paweł Wawrzyniak, Maciej Wawrzyniak, Maciej Molski/

31.03.2017 r.
godz. 18:30 Getin Bank – Galeria Słupecka 1:2 /1:1/ 
godz. 19:00 Warta – Ergo Hestia 0:0 /0:0/
godz. 19:30 Jóźwiak – Familiada 4:4 /3:1/
godz. 20:00 Fabnet – Stolarze 1:0 /0:0/
godz. 20:30  Strażak Kamień  – Gregor Stal 2:2 /1:1/
godz. 21:00 Gałęzewice Team – Alfa 3:2 /1:1/
godz. 21:30 Strażak – Budowlańcy 4:3 /2:1/

07.04.2017 r.
godz. 18:30 Jóźwiak – Warta 0:0 /0:0/
godz. 19:00 Getin Bank – Fabnet 4:0 /1:0/
godz. 19:30 Familiada – Galeria Słupecka 1:2 /0:2/
godz. 20:00 Ergo Hestia – Stolarze Mikołajczyk 1:1 /1:0/
godz. 20:30 Grzelak – Gregor Stal 1:1 /1:1/
godz. 21:00 Strażak Kamień – Budowlańcy 0:0 /0:0/
godz. 21:30 Gałęzewice – Strażak Strzałkowo 0:1 /0:0/

14.04.2017 r.  LIGA ROZPOCZYNA SIĘ o godz. `18:00!!!!!
godz. 18:00 Warta – Stolarze                              1:1 (1:0)
godz. 18:30 Ergo Hestia – Getin Bank              0:3  (0:2)
godz. 19:00 Jóźwiak – Galeria Słupecka           3:1 (2:1)
godz. 19:30 Familiada – Fabnet                         2:1  (1:1)
godz. 20:00 OSP – Alfa                                        1:0 (1:0)
godz. 20:30 Gregor Stal – Budowlańcy             2:0 (1:0)
godz. 21:00  Strażak Kamień – Gałęzewice      4:4 ( 3:2)
21.04.2017 r.
godz. 18:00 Grzelak – Budowlańcy 3:1 (0:0)
godz. 18:30 Alfa – Strażak Strzałkowo 0:1 (0:1)
godz. 19:00 Gregor Stal – Gałęzewice 2:2 (1:0)
godz. 19:30 Jóźwiak – Stolarze 2:1 (1:1)
godz. 20:00 Galeria Słupecka – Fabnet 6:1 (4:0)
godz. 20:30 Warta – Getin Bank 1:0 (0:0)
godz. 21:00 Familiada – Ergo Hestia 6:2 (3:0)

28.04.2017 r.
godz. 18:00 Grzelak – Strażak Strzałkowo 2:2 /1:1/
godz. 18:30 Budowlańcy – Gałęzewice 0:3 (v.o)
godz. 19:00 Alfa –  Strażak Kamień 1:3 /0:3/
godz. 19:30 Jóźwiak – Fabnet 3:0 /0:0/
godz. 20:00 Stolarze – Getin Bank 2:2 /0:0/
godz. 20:30 Galeria Słupecka – Ergo Hestia 13:1 /5:1/
godz. 21:00 Warta – Familiada 5:2 /2:0/

05.05.2017 r.
godz. 18:00 Jóźwiak – Getin Bank 0:0 /0:0/
godz. 18:30 Fabnet – Ergo Hestia 1:5 /1:1/
godz. 19:00 Stolarze – Familiada 2:1 /1:0/
godz. 19:30 Galeria Słupecka – Warta 5:0 /1:0/
godz. 20:00 Grzelak – Gałęzewice 5:3 /4:1/
godz. 20:30 Strażak Strzałkowo- Strażak Kamień 3:2 /1:1/
godz. 21:00 Alfa – Gregor Stal 1:4 /1:2/

12.05.2017 r. –  godz. 20:30 Nocny Turniej im. Dariusza Ratajczaka

19.05.2017 r.
godz. 18:00 Grzelak – Strażak Kamień 1:3 /0:1/
godz. 18:30 Strażak Strzałkowo – Gregor Stal 2:3 /1:2/
godz. 19:00 Budowlańcy – Alfa                        0:3 (v.o)
godz. 19:30 Jóźwiak – Ergo Hestia               5:3 /4:1/
godz. 20:00 Getin Bank – Familiada            8:0 /5:0/
godz. 20:30 Fabnet – Warta                          2:7 /0:2/
godz. 21:00 Stolarze – Galeria Słupecka   0:3 /0:1/

RUNDA  REWANŻOWA

26.05.2017 r.
godz. 18:00 Galeria Słupecka – Getin Bank   2:1 /2:0/
godz. 18:30 Ergo Hestia – Warta                     6:0 /0:0/
godz. 19:00 Familiada – Jóźwiak                    0:3 /v.o/
godz. 19:30 Stolarze – Fabnet                          6:0 /1:0/
godz. 20:00 Gregor Stal –  Strażak Kamień   2:0 /0:0
godz. 20:30 Alfa – Gałęzewice Team               0:4 /0:3/
godz. 21:00 Budowlańcy – Strażak Strzałkowo  0:3 /v.o/

02.06.2017 r.
godz. 18:00 Warta – Jóźwiak                                 1:2 /0:0/
godz. 18:30 Fabnet – Getin Bank                          1:7 /1:3/
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Familiada          3:0 /0:0/
godz. 19:30 Stolarze – Ergo Hestia                       0:0 / 0:0/
godz. 20:00 Gregor Stal – Grzelak                        3:0 /2:0/
godz. 20:30 Budowlańcy – Strażak Kamień        0:3 /V.o/
godz. 21:00 Strażak Strzałkowo – Gałęzewice     1:5 /0:3/

09.06.2017 r.
godz. 18:00 Stolarze – Warta                                  2:1 / 0:1/
godz. 18:30 Getin Bank – Ergo Hestia                  3:2 /0:2/
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Jóźwiak               1:1 /0:1/
godz. 19:30 Fabnet – Familiada                              0:3 /v.o/
godz. 20:00 Alfa – Grzelak                                       0:8 /0:4/
godz. 20:30 Gałęzewice –  Strażak Kamień          2:1 /1:1/
godz. 21:00 Budowlańcy – Gregor Stal                 0:3 /v.o/  

20.06.2017 r.
godz. 18:30 Strażak Strzałkowo – Alfa                2:0 /0:0/
godz. 19:00 Gałęzewice – Gregor Stal                 4:3 /1:2/
godz. 19:30 Stolarze – Jóźwiak                             0:5 /0:2/
godz. 20:00 Fabnet – Galeria Słupecka              0:3/v.o/
godz. 20:30 Getin Bank – Warta                          1:1 /0:1/
godz. 21:00 Ergo Hestia – Familiada                  3:2 /1:0/

godz. 21:30 Budowlańcy – Grzelak 0:3 /v.o/

23.06.2017 r.
godz. 18:00 Strażak Strzałkowo – Grzelak                1:0 /0:0/
godz. 18:30 Familiada – Warta                                   0:4 /0:2/
godz. 19:00  Strażak Kamień – Alfa                           6:0 / 3:0/
godz. 19:30 Fabnet – Jóźwiak                                     0:3 /v.o/
godz. 20:00 Getin Bank – Stolarze                            1:0 /0:0/
godz. 20:30 Ergo Hestia – Galeria Słupecka           5:2 /1:0/
godz. 21:00 Gałęzewice – Budowlańcy                     3:0 /v.o/

27.06.2017 r.
godz. 18:30 Ergo Hestia – Fabnet  3:0/v.0/
godz. 19:00 Getin Bank  Jóźwiak                                       4:1 /2:1/
godz. 19:30 Familiada – Stolarze                                        0:2 /0:1/
godz. 20:00 Warta – Galeria Słupecka                              1:3 /0:2
godz. 20:30 Gałęzewice – Grzelak                                      2:1 /1:0/
godz. 21:00  Strażak Kamień – Strażak Strzałkowo        1:1 /0:0/
godz. 21:30 Gregor Stal – Alfa                                            3:0 /1:0/

30.06.2017 r.
godz. 18:00  Strażak Kamień – Grzelak
godz. 18:30 Gregor Stal – Strażak Strzałkowo
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Stolarze
godz. 19:30 Ergo – Hestia Jóźwiak
godz. 20:00 Familiada – Getin Bank
godz. 20:30 Warta – Fabnet    3:0 /v.o/
godz. 21:00 Alfa – Budowlańcy 3:0 /v.o/

 

TABELA
I LIGA
1. GALERIA SŁUPECKA                                                  13 – 31 – 46:15
2. JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE SŁUPCA 13 – 28 – 32:15

3. GETIN BANK SŁUPCA                                                13 – 24– 35:12
4. ERGO HESTIA PARUSZEWO                                    13 – 18 – 31:36

5. STOLARZE MIKOŁAJCZYK PIOTROWICE           13 – 16 – 17:18
6. WARTA CIĄŻEŃ                                                           13 – 16 – 22:24
7. FAMILIADA MŁODZIEJEWICE                               13 – 10 – 21:39
8. FABNET CIENIN ZABORNY                                      13 – 3 – 7:52
II LIGA
1. GREGOR STAL                                                              11 – 24 – 28:12
2.GAŁĘZEWICE  TEAM                                                  12 – 23 – 34:21

3.GRZELAK  CIENIN ZABORNY                                  11– 20 –26:15
4. STRAŻAK STRZAŁKOWO                                          11– 20 – 20:17
5. STRAŻAK KAMIEŃ                                                     11 – 19 – 26:15
6. ALFA SŁUPCA                                                              11– 3 – 7:35
7. BUDOWLAŃCY WRZEŚNIA                                     11 – 1 – 4:30

 

KRÓL STRZELCÓW:

13 bramekDawid Jagodziński /Gregor Stal/,

12 bramekOskar Pietrzak /Ergo Hestia/,

Michał Mikołajczewski /Galeria Słupecka/,

9 bramek –  Łukasz Stawski /Galeria Słupecka/,

Mariusz Jamruszka /Strażak Kamień/,

8 bramek Norbert Jędrzejczak /Familiada/,

Sławomir Burdziński /Jóźwiak/,  

Daniel Górecki /Getin Bank/,

7 bramekŁukasz Mikołajczyk /Stolarze Mikołajczyk/,

Bartosz Binkiewicz /Ergo Hestia/,

Dawid Witkowski /Familiada/,

Mateusz Ludwiczak /Gałęzewice Team/,

6 bramek –  Patryk Suberski /Galeria Słupecka/, 

Norbert Pałucki /Grzelak/,

Michał Andrzejewski /Getin Bank/,Łukasz Grzelak /Getin Bank/,

5 bramek –  Adrian Nawrocki /Strażak Strzałkowo/,

Sebastian Jagodziński /Grzelak/, 

Kamil Ceglewski /Jóźwiak/, Szymon Smuszkiewicz /Jóźwiak/,

  Łukasz Szygenda /Gregor Stal/,

Eryk Nowak /Strażak Strzałkowo/,

Paweł Chmura /Warta/,

Szymon Nowak /Getin Bank/,

Mateusz Zapotoczny /Strażak Kamień/,

4 bramki –  Krzysztof Maciejewski /Galeria Słupecka/,

Paweł Gurgull /Grzelak/,

Marcin Kryczka /Alfa/,

Rafał Krukowski /Warta/,

Mateusz Walczak /Strażak Kamień/,

Dawid Idzik /Getin Bank/,

Tomasz Kubasiak /Gałęzewice Team/,

3 bramki –Kamil Kamiński /Stolarze Mikołajczyk/,

Fabian Maćkowiak /Fabnet/,

Fabian Jagodziński /Grzelak/,

Damian Matiak /Gałęzewice/,   Kuba Czerniak /Gałęzewice/, 

Tomasz Skąpski /Galeria Słupecka/,

Mirosław Balcerowski /Ergo Hestia/,

Marcin Dobrowolski /Warta/,  

2 bramki – Bartosz Orwat /Budowlańcy/,

Dawid Bloch /Grzelak/,

Mateusz Ostrowski /Getin Bank/,

Piotr Będziewski /Ergo Hestia/,

Krzysztof Witkowski /Galeria Słupecka/, Krzysztof Ratajczyk /Galeria Słupecka/

Krzysztof Kubiak /Warta/, Hubert Zauer /Warta/, 

Roman Piękny /Stolarze Mikołajczyk/, Mateusz Mikołajczyk /Stolarze Mikołajczyk/,

Adrian Kluczykowski /Fabnet/,  

Filip Mrugalski / Gregol Stal/, Bartosz Dymowski /Gregor Stal/,

Michał Rzecznik / Strażak Strzałkowo/,

Jakub Waszka /Warta/,Piotr Król /Warta/

 Szymon Hejna /Gałęzewice Team/,Tomasz Kubisiak /Gałęzewice/, 

1 bramka – Michał Mielcarek /Getin Bank/,Mateusz Czechowski /Getin Bank/,   Mateusz Bagrowski /Getin Bank/

Mirosław Kwaśny /Galeria Słupecka/, Maciej Kaźmierczak /Galeria Słupecka/,  Karol Grzywiński /Galeria Słupecka/, Marcin Woźniak /Galeria Słupecka/,

Błażej Adamczyk /Jóźwiak/, Mariusz Adamczak / Jóźwiak/, Mariusz Blejwas /Jóżwiak/,

Robert Tadeusz /Familiada/, Grzegorz Hofman /Familiada/, Maciej Jatczak /Familiada/, Radosław Przybylski/Familiada/,

Borys Michalak /Fabnet/, Bartłomiej Michalak / Fabnrt/, Hubert Kobzacow /Fabnet/,

 Maciej Molski /Gregor Stal/, Paweł Wawrzyniak /Gregor Stal/

Radosław Szefer /Gałęzewice Team/,   Piotr Jałoszyński /Gałęzewice/, Dawid Urbaniak/ Gałęzewice Team/,

 

Mariusz Rembowski /Strażak Kamień/,Łukasz Mnich /Strażak Kamień/, Adrian Zamiatała /Strażak Kamień/, Paweł Jamruszka/ Strażak Kamień/,Łukasz Graczyk /Strażak Kamień/,

 Grzegorz Błaszczyk /Budowlańcy/, Patryk Graczyk /Budowlańcy/, Bartosz Ossuch/Budowlańcy/,  Mateusz Izydorek /Budowlańcy/, Szymon Grzekowiak / Budowlańcy/,

Wojciech Pilarski /Grzelak/, Damian Jagodziński /Grzelak/

Dariusz Górny /Ergo Hestia/, Adrian Górny / Ergo Hestia/, Przemysław Prawucki / Ergo Hestia/, , Marcin Piechocki /Ergo Hestia/,

  Marcin Strzykała /Warta/, Marcin Dziewiątka /Warta/,

Oskar Nowak /Strażak Strzałkowo, Jakub Mencel / Strażak Strzałkowo/, Przemysław Kozłowski /Strażak Strzałkowo/,Filip Maćkowiak /Strażak Strzałkowo/,Jakub Wojciechowski /Strażak Strzałkowo/

Wiktor Mikołajczyk/Stolarze Mikołajczyk/,Eryk Kamiński / Stolarze Mikołajczyk/

ŻÓŁTE KARTKI

3- Łukasz Grzelak /Getin Bank/,

Mateusz Mikołajczyk /Gregor Stal/, 

2Adam Grzelak /Getin Bank/,Łukasz Grzelak /Getin Bank/, 

Kamil Skibiński /Budowlańcy/,

Marcin Andryszak /Familiada/,

Jakub Waszak /Warta/,

1 –Norbert Jędrzejczak /Familiada/

Norbert Nowakowski /Galeria Słupecka/, Wożniak Marcin / Galeria Słupecka/,

Bartłomiej Michalak /Fabnet/, Fabian Maćkowiak /Fabnet/, Szymon Stawowy /Fabnet/, Adrian Kluczykowski /Fabnet/, Kacper Woźniak /Fabnet/, Bartłomiej Michalak/Fabnet/

Marcin Grześkowiak /Budowlańcy/,

Piotr Jałoszyński /Gałęzewice Team/,

Piotr Krukowski /Alfa/, Marcin Koralewski /Alfa/,

Piotr Paszek /Warta/,

Sławomir Zieliński/ Ergo Hestia

Kamil Mikołajczyk /Gregor Stal/, Filip Mrugalski /Gregor Stal/,

Paweł Jamruszka /Strażak Kamień/,

Eryk Kamiński /Stolarze Mikołajczyk/, Wiktor Mikołajczyk / Stolarze Mikołajczyk/

CZERWONE KARTKI 1Sebastian Jagodziński /Grzelak/, Dawid Bloch /Grzelak/Marcin Jankowski /Grzelak/,

Karol Grzywiński /Galeria Słupecka/,Krzysztof Witkowski / Galeria Słupecka/,

Dawid Witkowski / Familiada/,

 

Uwaga!!!

Zgodnie z regulaminem drużyna, która nie stawia się do rozegrania meczu zostaje wycofana z rozgrywek lub płaci karę w wysokości 200 zł. Drugie nie stawienie się na mecz jest jednoznaczne z definitywnym wycofaniem z rozgrywek i zapłatę kary w wysokości 300 zł na rzecz organizatora.

Drużyny Budowlańcy, Fabnet  zobowiązane są do uregulowania należności .

Dopóki należność nie zostanie uregulowana żaden z zawodników wycofanego zespołu nie będzie mógł występować w żadnych rozgrywkach organizatora.