SŁUPECKA LIGA FUTSALU

TABELA
1. FC Słupca 3 9 11:2
2. FC po Nalewce 3 7 16:12
3. Galaktikos 3 6 14:8
4. JanGrad Witkowo 3 6 12:9
5. BiW Ubezpieczenia 2 3 10:10
6. Meble Mikołajczyk 2 3 5:7
7. Qźnia Talentu 2 1 10:13
8. Getin Bank Słupca 3 0 3:11
9. Fabnet 3 0 7:16

TERMINARZ Słupeckiej Ligi FUTSALU na 2020/2021 rok

I KOLEJKA: 09.11.2020 r.

godz. 18:15 – 19:10 FC SŁUPCA – GETIN BANK SŁUPCA                      2:0 /0:0/

godz. 19:10 – 20:05 JANGRAD WITKOWO – QŹNIA TALENTU         7:4 /4:2/

godz. 20:05 – 21:00 FC PO NALEWCE – GALAKTIKOS                         6:3 /2:2/

godz. 21:00 – 21:55 FABNET –BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO     5:8 /2:3/

pauza : MEBLE MIKOŁAJCZYK

II KOLEJKA: 16.11.2020 r.

godz. 18:15 – 19:10 GALAKTIKOS – FABNET  4:0  /1:0/

godz. 19:10 – 20:05 QŹNIA TALENTU – FC PO NALEWCE  6:6  /1:3/

godz. 20:05 – 21:00 GETIN BANK SŁUPCA – JANGRAD WITKOWO  1:2  /0:1/

godz. 21:00 – 21:55 MEBLE MIKOŁAJCZYK – FC SŁUPCA  0:5  /0:1/

pauza : BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

III KOLEJKA: 23.11.2020 r.

godz. 18:15 – 19:10 GETIN BANK SŁUPCA – GALAKTIKOS 2:7 /0:2/

godz. 19:10 – 20:05 MEBLE MIKOŁAJCZYK – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO 5:2 /1:1/

godz. 20:05 – 21:00 FC SŁUPCA – FABNET 4:2 /0:2/

godz. 21:00 – 21:55 JANGRAD WITKOWO – FC PO NALEWCE 3:4 /1:2/

pauza : QŹNIA TALENTU

IV KOLEJKA: 30.11.2020 r.

godz. 18:15 – 19:10 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – FC SŁUPCA

godz. 19:10 – 20:05 FABNET – JANGRAD WITKOWO

godz. 20:05 – 21:00 GALAKTIKOS – MEBLE MIKOŁAJCZYK

godz. 21:00 – 21:55 QŹNIA TALENTU – GETIN BANK SŁUPCA

pauza : FC PO NALEWCE

V KOLEJKA: 07.12.2020 r.

godz. 18:15 – 19:10 MEBLE MIKOŁAJCZYK – QŹNIA TALENTU

godz. 19:10 – 20:05 FC SŁUPCA – GALAKTIKOS

godz. 20:05 – 21:00 JANGRAD WITKOWO – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

godz. 21:00 – 21:55 FC PO NALEWCE – FABNET

pauza : GETIN BANK SŁUPCA

VI KOLEJKA: 14.12.2020 r.

godz. 18:15 – 19:10 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO- FC PO NALEWCE

godz. 19:10 – 20:05 GALAKTIKOS – JANGRAD WITKOWO

godz. 20:05 – 21:00 QŹNIA TALENTU – FC SŁUPCA

godz. 21:00 – 21:55 GETIN BANK SŁUPCA – MEBLE MIKOŁAJCZYK

pauza : FABNET

VII KOLEJKA: 21.12.2020 r.

godz. 18:15 – 19:10 QŹNIA TALENTU – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

godz. 19:10 – 20:05 GETIN BANK SŁUPCA – FABNET

godz. 20:05 – 21:00 MEBLE MIKOŁAJCZYK – FC PO NALEWCE

godz. 21:00 – 21:55 FC SŁUPCA – JANGRAD WITKOWO

pauza : GALAKTIKOS

VIII KOLEJKA: 04.01.2021 r.

godz. 18:15 – 19:10 FC PO NALEWCE – FC SŁUPCA

godz. 19:10 – 20:05 FABNET – MEBLE MIKOŁAJCZYK

godz. 20:05 – 21:00 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – GETIN BANK SŁUPCA

godz. 21:00 – 21:55 GALAKTIKOS – QŹNIA TALENTU

pauza : JANGRAD WITKOWO

IX KOLEJKA: 11.01.2021 r.

godz. 18:15 – 19:10 JANGRAD WITKOWO – MEBLE MIKOŁACZYK

godz. 19:10 – 20:05 FC PO NALEWCE – GETIN BANK SŁUPCA

godz. 20:05 – 21:00 FABNET – QŹNIA TALENTU

godz. 21:00 – 21:55 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – GALAKTIKOS

pauza : FC SŁUPCA

RUNDA REWANŻOWA

X KOLEJKA: 18.01.2021 r.

godz. 18:15 – 19:10 GETIN BANK SŁUPCA – FC SŁUPCA

godz. 19:10 – 20:05 QŹNIA TALENTU – JANGRAD WITKOWO

godz. 20:05 – 21:00 GALAKTIKOS – FC PO NALEWCE

godz. 21:00 – 21:55 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – FABNET

pauza : MEBLE MIKOŁAJCZYK

XI KOLEJKA: 25.01.2021r.

godz. 18:15 – 19:10 FABNET – GALAKTIKOS

godz. 19:10 – 20:05 FC PO NALEWCE – QŹNIA TALENTU

godz. 20:05 – 21:00 JANGRAD WITKOWO – GETIN BANK SŁUPCA

godz. 21:00 – 21:55 FC SŁUPCA – MEBLE MIKOŁAJCZYK

pauza : BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

XII KOLEJKA: 01.02.2021r.

godz. 18:15 – 19:10 GALAKTIKOS – GETIN BANK SŁUPCA

godz. 19:10 – 20:05 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO- MEBLE MIKOŁAJCZYK

godz. 20:05 – 21:00 FABNET – FC SŁUPCA

godz. 21:00 – 21:55 FC PO NALEWCE – JANGRAD WITKOWO

pauza : QŹNIA TALENTU

XIII KOLEJKA 08.02.2021r.

godz. 18:15 – 19:10 FC SŁUPCA –BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

godz. 19:10 – 20:05 JANGRAD WITKOWO – FABNET

godz. 20:05 – 21:00 MEBLE MIKOŁAJCZYK – GALAKTIKOS

godz. 21:00 – 21:55 GETIN BANK SŁUPCA – QŹNIA TALENTU

pauza : FC PO NALEWCE

XIV KOLEJKA 15.02.2021r.

godz. 18:15 – 19:10 QŹNIA TALENTU – MEBLE MIKOŁAJCZYK

godz. 19:10 – 19:45 GALAKTIKOS – FC SŁUPCA

godz. 19:45 – 21:00 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO – JANGRAD WITKOWO

godz. 21:00 – 21:55 FABNET – FC PO NALEWCE

pauza : GETIN BANK SŁUPCA

XV KOLEJKA 22.02.2021r.

Godz. 18:15 – 19:10 FC PO NALEWCE – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

godz. 19:10 – 20:05 JANGRAD WITKOWO – GALAKTIKOS

godz. 20:05 – 21:00 FC SŁUPCA – QŹNIA TALENTU

godz. 21:00 – 21:55 MEBLE MIKOŁAJCZYK – GETIN BANK SŁUPCA

pauza : FABNET

XVI KOLEJKA 01.03.2021r.

godz. 18:15 – 19:10 BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO- QŹNIA TALENTU

godz. 19:10 – 20:05 FABNET – GETIN BANK SŁPUCA

godz. 20:05 – 21:00 FC PO NALEWCE – MEBLE MIKOŁAJCZYK

godz. 21:00 – 21:55 JANGRAD WITKOWO – FC SŁUPCA

pauza : GALAKTIKOS

XVII KOLEJKA 08.03.2021r.

godz. 18:15 – 19:10 FC SŁUPCA – FC PO NALEWCE

godz. 19:10 – 20:05 MEBLE MIKOŁAJCZYK – FABNET

godz. 20:05 – 21:00 GETIN BANK SŁUPCA – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

godz. 21:00 – 21:55 QŹNIA TALENTU – GALAKTIKOS

pauza : JANGRAD WITKOWO

XVIII KOLEJKA 15.03.2021r.

godz. 18:15 – 19:10 MEBLE MIKOŁACZYK – JANGRAD WITKOWO

godz. 19:10 – 20:05 GETIN BANK SŁUPCA – FC PO NALEWCE

godz. 20:05 – 21:00 QŹNIA TALENTU – FABNET

godz. 21:00 – 21:55 GALAKTIKOS – BiW UBEZPIECZENIA WITKOWO

pauza : FC SŁUPCA

Zakończenie ligi 21:20