Wyniki

Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na sezon 2020/2021 – WYNIKI

ZESPOŁY UCZESTNICZĄCE W LIDZE:

1. Drink Team Słupca /Edward Pocztarek, Wojciech Marchlewski, Paweł Koziński, Michał Kwitowski, Artur Robak, Joanna Łyskawa, Sebastian Kruszyna, Piotr Staśkiewicz/
2. COOLSQUAD /Artur Czarkowski, Mateusz Pecyna, Tymoteusz Juszczak, Dominik Juszczak, Damian Mierzejewski, Klaudia Kuchcińska/
3. BIAŁE  Gąbki Słupca /Wojciech Monterial, Dawid Białecki, Maciej Urbaniak, Piotr Skierka, Kacper Staśkiewicz, Patryk Kramarz, Szymon Grabowski, Wojciech Jaroszewski, Hubert Rogowski, Miłosz Rogalski, Andrzej Mielcarek, Łukasz Kuczmaszewski/
5. SAMI  SWOJE Słupca /Jacek Smuszkiewicz, Włodzimierz Kowalski, Tomasz Kędzia, Sławomir Burdziński, Michał Ziemski, Przemysław Welsandt, Kamil Ziętek, Stefan Sikorski, Kacper Szymczykowski, Marcin Górny/
6.SD VOLLEY Koło /Szymon Dawid, Łukasz Niespodziański, Kacper Pląskowski, Szymon Sowiński, Arkadiusz Wojewoda, Piotr Dostatni, Artur Pacześny, Bartosz Tomczyk, Konrad Kukulski, Błażej Goclik, Szymon Stelmasik, Tugume Hamzahbamer, Wiktor Marciniak, Rafał Stelmasik/
7. KTPS  Konin /Wiktoria Szklarek, Maciej Sypniewski, Michał Maksym, Grzegorz Szmyt, Krzysztof Moralewski, Marcin Makowski, Tomasz Kamiński, Miłosz Rusin, Dominik Biesiada, Cezary Pecelerowicz, Jakub Makowski, Adam Kałużny, Paweł Kostrzewski, Krystian Wysocki/
8. LUKS WILKI Wilczyn /Jonasz Dryjer, Kacper Sajniak, Michał Piasecki, Michał Kozłowski, Mateusz Adamczyk, Jakub Kozłowski, Michał Muszyński/
9. Piguła i Spóła Ostrowite /Piotr Piguła, Tomasz Piguła, Adam Piguła, Łukasz Piguła, Kamil Pomorski, Michał Bałaszkowski, Kacper Rotajewski, Artur Kowalski/
10. II LO K.K. Baczyńskiego Konin

TERMINARZ Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na 2020/2021 rok

*08.11.2020 r.
godz. 15:00
boisko A: Białe Gąbki – Piguła i Spóła 2:0 /25:13, 25:14/
godz. 16:15
boisko A: Białe Gąbki – KTPS Konin 2:0 /25:17, 25:20/
godz. 17:30
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – Coolsquad 1:2 /16:25, 25:22, 8:15/
boisko B: Sami Swoje – SD Volley Koło 0:2 /14:25, 19:25/
godz. 18:45
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – SD Volley Koło 0:2 /29:31, 15:25/
boisko B: Sami Swoje – Coolsquad 0:2 /14:25, 19:25/

*29.11.2020 r.
godz. 15:00
boisko A: Drink Team – SD Volley Koło
boisko B: II LO Konin – KTPS Konin
godz. 16:15
boisko A: II LO Konin – SD Volley Koło
boisko B: Drink Team – KTPS Konin
godz. 17:30
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – Piguła i Spóła
boisko B: Coolsquad– Białe Gąbki
godz. 18:45
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – Białe Gąbki
boisko B: Piguła i Spóła – Coolsquad

*13.12.2020 r.
godz. 15:00
boisko A: Drink Team – II LO Konin
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – KTPS Konin
godz. 16:15
boisko A: Luks Wilki Wilczyn – II LO Konin
boisko B: KTPS Konin – SD Volley Koło
godz. 17:30
boisko A: Drink Team – Białe Gąbki
boisko B: Sami Swoje – Piguła i Spóła
godz. 18:45
boisko A: Sami Swoje – Białe Gąbki
boisko B: Piguła i Spóła – Drink Team

*17.01.2021 r.
godz. 15:00
boisko A: Białe Gąbki – II LO Konin
boisko B: SD Volley Koło – Piguła i Spóła
godz. 16:15
boisko A: Piguła i Spóła – II LO Konin
boisko B: Białe Gąbki – SD Volley Koło
godz. 17:30
boisko A: Sami Swoje – Drink Team
boisko B: Coolsquad – SD Volley Koło
godz. 18:45
boisko A: Coolsquad– Drink Team
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – Sami Swoje

31.01.2021 r. godz. 10:00 REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

*14.02.2021 r.
godz. 15:00
boisko A: KTPS Konin – Piguła i Spóła
boisko B: Luks Wilki Wilczyn – Drink Team
godz. 16:15
boisko A: Coolsquad – KTPS Konin
boisko B: II LO Konin – Sami Swoje
godz. 17:30
boisko A: Sami Swoje – KTPS Konin
boisko B: II LO Konin – Coolsquad
godz. 18:45 o miejsca 1-4
boisko A: 1-4
boisko B: 3-2

*28.02.2021 r. o miejsca 5-9
godz. 15:00
boisko A: 6-9
boisko B: 7-8
godz. 16:15
boisko A: 6-7
boisko B: 5-9
godz. 17:30
boisko A: 5-8
boisko B: 9-7
godz. 18:45
boisko A: 5-7
boisko B: 8-6

*21.03.2021 r.
godz. 15:00 o miejsca 1-4
boisko A: 1-3
boisko B: 4-2
godz. 16:15 o miejsca 5-9
boisko A: 5-6
boisko B: 8-9
godz. 17:30 o miejsca 1-4
boisko A: 1-2
boisko B: 3-4

około godz. 18:30 zakończenie ligi, wręczenie pucharów, statuetek dla najlepszych zawodników i zawodniczek.