Wyniki

Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na sezon 2019/2020 – WYNIKI

ZESPOŁY UCZESTNICZĄCE W LIDZE:

1. GMINA Słupca /Artur Kuchowicz, Przemysław Kuchowicz, Jacek Sadłocha, Marcin Silski, Łukasz Boczar, Jakub Parus, Michał Błaszkowski, Hubert Sowacki/
2. Drink Team Słupca /Edward Pocztarek, Wojciech Marchlewski, Paweł Koziński, Michał Kwitowski, Artur Robak, Joanna Łyskawa, Sebastian Kruszyna, Piotr Staśkiewicz/
3. COOLSQUAD /Artur Czarkowski, Tomasz Białecki, Przemysław Miłos, Dariusz Baśkiewicz, Mateusz Pecyna, Tymoteusz Juszczak, Dominik Juszczak, Damian Mierzejewski, Przemysław Lisiecki/
4. BIOŁE  PYMPKI Słupca /Łukasz Kuczmaszewski, Krzysztof Kluczyński, Damian Marcjan, Mariusz Dzierżyński, Patryk Kramarz, Sebastian Skierka, Piotr Skierka, Andrzej Mielcarek, Kacper Żminkowski, Paweł Michalski, Dawid Białecki, Kacper Staśkiewicz/
5. SAMI  SWOJE Słupca /Jacek Smuszkiewicz, Włodzimierz Kowalski, Tomasz Kędzia, Sławomir Burdziński, Michał Ziemski, Artur Helman, Przemysław Welsandt/
6.SPS Junior Słupca /Szymon Grabowski, Michał Smuszkiewicz, Wojciech Jaroszewski, Jakub Wisniewski, Bartosz Szałecki, Wojciech Monterial, Hubert Rogowski, Maciej Urbaniak, Stefan Sikorski, Miłosz Rogalski, Marcin Górny/
7. KTPS  Konin /Maciej Sypniewski, Maksym Michał, Grzegorz Szmyt, Krzysztof Moralewski, Marcin Makowski, Tomasz Kamiński, Miłosz Rusin, Dominik Biesiada, Cezary Pecelerowicz, Jakub Makowski/
8. LUKS WILKI Wilczyn /Adrian Rostajewski, Jakub Krełowski, Hubert Waszak, Jonasz Dryjer, Kacper Lewandowski, Jakub Wietrzykowski, Kacper Gardyn, Filip Lewandowski, Michał Piasecki, Sebastian Gaziński, Mateusz Piasecki, Dawid Sajner, Michał Kołański/
9. Piguła i Spóła Ostrowite /Piotr Piguła, Tomasz Piguła, Adam Piguła, Łukasz Piguła, Szymon Szacowny, Kamil Pomorski/
10. ZST Konin /Hubert Baranowski, Szymon Baranowski, Kacper Czupryński, Eliza Moczyńska, Wojciech Pernak, Kacper Sajniak, Mateusz Adamczyk, Wiktor Trawiński, Dawid Niciński, Kamil Maciejewski, Sebastian Cichy/

TERMINARZ Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na 2019/2020 rok

I KOLEJKA: 17.11.2019 r.

godz:15:00

Boisko A: Biołe Pympki – Coolsquad  2:0 /25:18, 25:19/

Boisko B: ZST – SPS Junior 0:2 /24:26, 22:25/

Boisko C: Piguła i Spóła – Drink Team  1:2 /25:22, 21:25, 11:15/

godz:16:00

Boisko A: Luks Wilki – Sami Swoje  0:2 /13:25, 14:25/

Boisko B: Coolsquad – Drink Team  2:1 /26:28, 25:22, 15:7/

Boisko C: Gmina – KTPS  0:2 /19:25, 22:25/

godz:17:00

Boisko A: Biołe Pympki – SPS Junior  2:0 /29:27, 25:22/

Boisko B: ZST – Sami Swoje  0:2  /23:25, 8:25/

Boisko C: Piguła i Spóła – KTPS  0:2 /19:25, 24:26/

godz:18:00

Boisko A: Luks Wilki – Gmina  1:2  /25:20, 17:25, 11:15/

Boisko B: Biołe Pympki – Dream Team  2:0  /26:24, 25:19/

Boisko C: SPS Junior – Sami Swoje  1:2  /25:17, 13:25, 13:15/

godz. 19:00

Boisko A: Luks Wilki – SPS Junior  0:2  /14:25, 18:25/

Boisko B: Gmina – Dream Team  2:1  /25:21, 21:25, 15:13/

Boisko C: KTPS – Sami Swoje  0:2  /22:25, 20:25/

II KOLEJKA: 15.12.2019 r.

godz:15:00

Boisko A: Coolsquad – KTPS

Boisko B: ZST – Gmina

Boisko C: Piguła i Spóła – Luks Wilki

godz:16:00

Boisko A: Biołe Pympki – Sami Swoje

Boisko B: Dream Team – KTPS

Boisko C: SPS Junior – Gmina

godz:17:00

Boisko A: Coolsquad – Luks Wilki

Boisko B: ZST – Piguła i Spóła

Boisko C: Biołe Pympki – KTPS

godz:18:00

Boisko A: Sami Swoje – Gmina

Boisko B: Dream Team – Luks Wilki

Boisko C: SPS Junior – Piguła i Spóła

godz. 19:00

Boisko A: Sami Swoje – Dream Team

Boisko B: Biołe Pympki – ZST

Boisko C: Piguła i Spóła – Coolsquad

III KOLEJKA: 19.01.2020 r.

godz:15:00

Boisko A: Coolsquad – ZST

Boisko B: Biołe Pympki – Gmina

Boisko C: KTPS – Luks Wilki

godz:16:00

Boisko A: Sami Swoje – Piguła i Spóła

Boisko B: Dream Team – ZST

Boisko C: SPS – Coolsquad

godz:17:00

Boisko A: Biołe Pympki – Luks Wilki

Boisko B: Gmina – Piguła i Spóła

Boisko C: KTPS – ZST

godz:18:00

Boisko A: Sami Swoje – Coolsquad

Boisko B: Dream Team – SPS Junior

Boisko C: Biołe Pympki – Piguła i Spóła

godz. 19:00

Boisko A: Luks Wilki – ZST

Boisko B: Gmina – Coolsquad

Boisko C: KTPS – SPS Junior

*16.02. godz. 10:00 XLIV Regionalny turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupcy

RUNDA REWANŻOWA

IV KOLEJKA: 23.02.2020 r.

godz:15:00

Boisko A: Coolsquad – Biołe Pympki

Boisko B: SPS Junior – ZST

Boisko C: Dream Team – Piguła i Spóła

godz:16:00

Boisko A: Sami Swoje – Luks Wilki

Boisko B: Dream Team – Coolsquad

Boisko C: KTPS – Gmina

godz:17:00

Boisko A: SPS Junior – Biołe Pympki

Boisko B: Sami Swoje – ZST

Boisko C: KTPS – Piguła i Spóła

godz:18:00

Boisko A: Gmina – Luks Wilki

Boisko B: Dream Team – Biołe Pympki

Boisko C: Sami Swoje – SPS Junior

godz. 19:00

Boisko A: SPS Junior – Luks Wilki

Boisko B: Dream Team – Gmina

Boisko C: Sami Swoje – KTPS

V KOLEJKA: 01.03.2020 r.

godz:15:00

Boisko A: KTPS – Coolsquad

Boisko B: Gmina – ZST

Boisko C: Luks Wilki – Piguła i Spóła

godz:16:00

Boisko A: Sami Swoje – Biołe Pympki

Boisko B: KTPS – Dream Team

Boisko C: Gmina – SPS Junior

godz:17:00

Boisko A: Luks Wilki – Coolsquad

Boisko B: Piguła i Spóła – ZST

Boisko C: KTPS – Biołe Pympki

godz:18:00

Boisko A: Gmina – Sami Swoje

Boisko B: Luks Wilki – Dream Team

Boisko C: Piguła i Spóła – SPS Junior

godz. 19:00

Boisko A: Dream Team – Sami Swoje

Boisko B: ZST – Biołe Pympki

Boisko C: Coolsquad – Piguła i Spóła

VI KOLEJKA: 29.03.2020 r.

godz:15:00

Boisko A: ZST – Coolsquad

Boisko B: Gmina – Biołe Pympki

Boisko C: Luks Wilki – KTPS

godz:16:00

Boisko A: Piguła i Spóła – Sami Swoje

Boisko B: ZST – Dream Team

Boisko C: Coolsquad – SPS Junior

godz:17:00

Boisko A: Luks Wilki – Biołe Pympki

Boisko B: Piguła i Spóła – Gmina

Boisko C: ZST – KTPS

godz:18:00

Boisko A: Coolsquad – Sami Swoje

Boisko B: SPS Junior – Dream Team

Boisko C: Piguła i Spóła – Biołe Pympki

godz. 19:00

Boisko A: ZST – Luks Wilki

Boisko B: Coolsquad – Gmina

Boisko C: SPS Junior – KTPS

około godz. 18:00 zakończenie ligi