Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na sezon 2018/2019

TABELA

1. Biołe Pympki Słupca
2. Minutka Team Konin
3. Coolsquad
4. DPS ZSZ Słupca
5. SPS Junior Słupca
6. Gmina Słupca
7. Sami Swoje Słupca
8. Robaczki Słupca

 

TERMINARZ Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na 20182019 rok

I KOLEJKA: 25.11.2018 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Robaczki
Boisko B: Minutka Team – Sami Swoje
Boisko C: Coolsquad – Gmina Słupca

godz:16:00
Boisko A: DPS ZSZ – SPS Junior
Boisko B: Biołe Pympki – Sami Swoje
Boisko C: Robaczki – Gmina Słupca

godz:17:00
Boisko A: Minutka Team Konin – SPS Junior
Boisko B: Coolsquad – DPS ZSZ
Boisko C: Biołe Pympki – Gmina Słupca

godz:18:00
Boisko A: Sami Swoje – SPS Junior
Boisko B: Robaczki- DPS ZSZ
Boisko C: Minutka Team – Coolsquad

II KOLEJKA: 16.12.2018 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pymki – SPS Junior
Boisko B: Gmina Słupca – DPS ZSZ
Boisko C: Sami Swoje – Coolsquad

godz:16:00
Boisko A: Robaczki – Minutka Team Konin
Boisko B: Biołe Pympki – DPS ZSZ
Boisko C: SPS Junior – Coolsquad

godz:17:00
Boisko A: Gmina Słupca – Minutka Team Konin
Boisko B: Sami Swoje – Robaczki
Boisko C: Biołe Pympki – Coolsquad

godz:18:00
Boisko A: DPS ZSZ – Minutka Team
Boisko B: SPS Junior – Robaczki
Boisko C: Gmina Słupca – Sami Swoje

III KOLEJKA: 27.01.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Minutka Team
Boisko B: Coolsquad – Robaczki
Boisko C: DPS ZSZ – Sami Swoje

godz:16:00
Boisko A: SPS Junior – Gmina Słupca

RUNDA  REWANŻOWA
Boisko B: Biołe Pympki – Robaczki
Boisko C: Minutka Team – Sami Swoje

godz:17:00
Boisko A: Coolsquad – Gmina Słupca
Boisko B: DPS ZSZ – SPS Junior
Boisko C: Biołe Pympki – Sami Swoje

godz:18:00
Boisko A: Robaczki – Gmina Słupca
Boisko B: Minutka Team Konin – SPS Junior
Boisko C: Coolsquad – DPS ZSZ

IV KOLEJKA: 10.02.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Gmina Słupca
Boisko B: Sami Swoje – SPS Junior
Boisko C: Robaczki – DPS ZSZ

godz:16:00
Boisko A: Minutka Team – Coolsquad
Boisko B: Biołe Pympki – SPS Junior
Boisko C: Gmina Słupca – DPS ZSZ

godz:17:00
Boisko A: Sami Swoje – Coolsquad
Boisko B: Robaczki – Minutka Team Konin
Boisko C: Biołe Pympki – SPS Junior

godz:18:00
Boisko A: SPS Junior – Coolsquad
Boisko B: Gmina Słupca – Minutka Team Konin
Boisko C: Sami Swoje – Robaczki

17.02.2019 r. godz. 10:00 XLIII Regionalny Turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza

V KOLEJKA: 24.02.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Coolsquad
Boisko B: ZSZ – Minutka Team
Boisko C: SPS Junior – Robaczki

godz:16:00
Boisko A: Gmina Słupca – Sami Swoje
Boisko B: Biołe Pympki – Minutka Team
Boisko C: Coolsquad – Robaczki

godz:17:00
Boisko A: ZSZ – Sami Swoje
Boisko B: SPS Junior – Gmina Słupca

około godz. 18:00 zakończenie ligi