Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na sezon 2018/2019

TABELA

1. Biołe Pympki       14  39 pkt  28:3
2. Coolsquad          14  33 pkt  25:8
3. Sami Swoje         14  30 pkt  23:12
4. Gmina Słupca       14  21 pkt  15:14
5. Minutka Team       14  18pkt   13:17
6. SPS Junior         14  11 pkt   8:22
7. Drink Team         14   9 pkt   7:23
8. DPS ZSZ Słupca     14   6 pkt   4:24

TERMINARZ Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej na 20182019 rok

I KOLEJKA: 25.11.2018 r.

godz:15:00
Boisko A: Drink Team – DPS ZSZ 2:0 (25:23, 25:19)
Boisko B: Minutka Team – Sami Swoje 1:2 (25:22, 20:25, 16:18)
Boisko C: Coolsquad – Gmina Słupca 2:0 (25:16, 28:26)

godz:16:00
Boisko A: DPS ZSZ – SPS Junior 0:2 (19:25, 20:25)
Boisko B: Biołe Pympki – Sami Swoje 2:1 (25:16, 22:25, 15:8)
Boisko C: Drink Team – Gmina Słupca 0:2 (20:25, 23:25)

godz:17:00
Boisko A: Minutka Team Konin – SPS Junior 2:0 (25:19, 25:10)
Boisko B: Coolsquad – DPS ZSZ 2:0 (25:14, 25:17)
Boisko C: Biołe Pympki – Gmina Słupca 2:0 (25:19, 25:23)

godz:18:00
Boisko A: Sami Swoje – SPS Junior 2:0 (25:23, 25:19)
Boisko B: Biołe Pympki – Drink Team 2:0 (25:20, 25:10)
Boisko C: Minutka Team – Coolsquad 0:2 (21:25, 23:25)

II KOLEJKA: 16.12.2018 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pymki – SPS Junior 2:0 /25:20, 25:15/
Boisko B: Gmina Słupca – DPS ZSZ 2:0 /25:11, 25:22/

Boisko C: Sami Swoje – Drink Team 2:1 / 23:25,25:23, 15:5/

godz:16:00
Boisko A: Drink Team – Minutka Team Konin 2:0 /25:0, 25:0/
Boisko B: Biołe Pympki – DPS ZSZ 2:0 /25:11, 25:14/
Boisko C: SPS Junior – Coolsquad 0:2 /22:25, 14:25/

godz:17:00
Boisko A: Gmina Słupca – Minutka Team Konin 2:0 /25:0, 25:0/
Boisko C: Biołe Pympki – Coolsquad 2:0 /25:20, 25:22/

godz:18:00

Boisko A: DPS ZSZ – Minutka Team 2:0 /25:0, 25:0/
Boisko B: SPS Junior – Drink Team 2:0 /25:21, 25:18/
Boisko C: Gmina Słupca – Sami Swoje 0:2 /23:25, 20:25/

III KOLEJKA: 27.01.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Minutka Team 2:0 /26:24, 25:18/
Boisko B: Coolsquad – Drink Team 2:0 /25:16, 25:18/
Boisko C: DPS ZSZ – Sami Swoje 0:2 /17:25, 14:25/

godz:16:00
Boisko A: SPS Junior – Gmina Słupca 0:2 /23:25, 23:25/

RUNDA  REWANŻOWA

Boisko A:  Sami Swoje – Coolsquad 1:2 /9:25, 25:15,11:15/ 
Boisko B: Biołe Pympki – Drink Team 2:0 /25:17, 25:16/
Boisko C: Minutka Team – Sami Swoje 2:1 /25:20, 17:25, 18:16/

godz:17:00
Boisko A: Coolsquad – Gmina Słupca 2:1 /25:23, 17:25, 15:13/
Boisko B: DPS ZSZ – SPS Junior 0:2 /17:25, 23:25/
Boisko C: Biołe Pympki – Sami Swoje 2:1 /18:25, 25:17, 15:7/

godz:18:00
Boisko A: Drink Team – Gmina Słupca 0:2 /21:25, 19:25/
Boisko B: Minutka Team Konin – SPS Junior 2:0 /25:15, 25:13/
Boisko C: Coolsquad – DPS ZSZ 2:0 /25:16, 25:21/

IV KOLEJKA: 10.02.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Gmina Słupca 2:0 (25:20, 25:15)
Boisko B: Sami Swoje – SPS Junior 2:0 (25:18, 25:22)
Boisko C: Drink Team – DPS ZSZ 0:2  (0:25, 0:25)

godz:16:00
Boisko A: Minutka Team – Coolsquad 0:2 (22:25, 27:29)
Boisko B: Biołe Pympki – SPS Junior 2:0 (25:12, 25:15)
Boisko C: Gmina Słupca – DPS ZSZ 2:0 (25:16, 25:23)

godz:17:00
Boisko A: Sami Swoje – Coolsquad  1:2 (25:27, 25:16, 12:15)
Boisko B: Drink Team – Minutka Team Konin  0:2 (13:25, 15:25)
Boisko C: Biołe Pympki – DPS ZSZ  2:0 (25:19, 25:13)

godz:18:00
Boisko A: SPS Junior – Coolsquad  1:2 (25:27, 25:19, 12:15)
Boisko B: Gmina Słupca – Minutka Team Konin  0:2 (19:25, 25:27)
Boisko C: Sami Swoje – Drink Team  2:0 (25:19, 25:16)

V KOLEJKA: 24.02.2019 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Coolsquad   2:1   (25:20,22:25, 15:10)
Boisko B: ZSZ – Minutka Team           0:2  (v.o.)
Boisko C: SPS Junior – Drink Team   1:2   (23:25, 25:23, 13:15)

godz:16:00
Boisko A: Gmina Słupca – Sami Swoje          2:0  (21:25,22:25)
Boisko B: Biołe Pympki – Minutka Team     2:0   (25:20, 27:25)
Boisko C: Coolsquad – Drink Team               2:0   (25:21, 25:20)

godz:17:00
Boisko A: ZSZ – Sami Swoje                           0:2   (v.o.)
Boisko B: SPS Junior – Gmina Słupca          0:2   (15:25,17:25)

około godz. 18:00 zakończenie ligi

07.04.2019 r. godz. 10:00 XLIII Regionalny Turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza