KLASYFIKACJA  PO  I  KOLEJCE /17.03.2019 r./

1. KŻR Września /Tomasz Giżewski, Bronisław Tomczak, Michał Maciejewski/  – 9 pkt
2. Małgorzata Turist /Jacek Gębicki, Jarosław Kiczyński/ – 8 pkt
3. SOS FORT /Piotr Błoniewski, Andrzej Machowiak, Jakub Jeske/ – 7 pkt
4. SOS FORT II /Piotr Siuba, Piotr Kowalski, Maja Klajewska/ – 6 pkt
5. KŻR Słupca /Piotr Kukawka, Grzegorz Soszyński, Zbigniew Gizelski/ – 5 pkt
6. Towarzystwo Samorządowe I /Mieczysław Górny, Piotr Kulczewski, Andrzej Kmieć/ – 4 pkt
7. LOK Września – Bracia /Mirosław Matczak, Wojciech Matczak, Bernard Matczak/-  3 pkt
8. Jedynka /Szymon Organiściak, Romuald Figaj, Marek Chmielewski/ –  2 pkt
9. Towarzystwo Samorządowe II /Sławomir Janaszak, Grzegorz Hyk, Mateusz Mateusiak/- 1 pkt

KLASYFIKACJA  PO  II  KOLEJKACH /14.04.2019 r./

1. KŻR Września /Tomasz Giżewski, Bronisław Tomczak, Michał Maciejewski/  – 18 pkt
2. Małgorzata Turist /Jacek Gębicki, Jarosław Kiczyński, Zdzisław Baśkiewicz, Wojciech Hejna/ – 16 pkt
3. SOS FORT /Piotr Błoniewski, Andrzej Machowiak, Jakub Jeske, Karol Szczepankiewicz / – 13 pkt
4. KŻR Słupca /Piotr Kukawka, Grzegorz Soszyński, Zbigniew Gizelski/ – 12 pkt
5. SOS FORT II /Piotr Siuba, Piotr Kowalski, Maja Klajewska/ – 8 pkt
6-8. Towarzystwo Samorządowe I /Mieczysław Górny, Piotr Kulczewski, Andrzej Kmieć, Tomasz Czekała, Grzegorz Hyk, Łukasz Kawa/ – 7 pkt
LOK Września – Bracia /Mirosław Matczak, Wojciech Matczak, Bernard Matczak, Justyn Matczak/-  7 pkt
Jedynka /Szymon Organiściak, Romuald Figaj, Marek Chmielewski, Mariusz Maciejewski/ –  7 pkt
9. Towarzystwo Samorządowe II /Sławomir Janaszak, Grzegorz Hyk, Mateusz Mateusiak, Mieczysław Górny, Kamil Kowalik/- 2 pkt

KLASYFIKACJA  PO  III  KOLEJKACH /12.05.2019 r./

1. KŻR Września /Tomasz Giżewski, Bronisław Tomczak, Michał Maciejewski/  – 29 pkt
2. SOS FORT /Piotr Błoniewski, Andrzej Machowiak, Jakub Jeske, Karol Szczepankiewicz / – 26 pkt
3. KŻR Słupca /Piotr Kukawka, Grzegorz Soszyński, Zbigniew Gizelski/ – 24 pkt
4. Małgorzata Turist /Jacek Gębicki, Jarosław Kiczyński, Zdzisław Baśkiewicz, Wojciech Hejna/ – 24 pkt
5. Jedynka /Szymon Organiściak, Romuald Figaj, Marek Chmielewski, Mariusz Maciejewski/ –  17 pkt
6. LOK Września – Bracia /Mirosław Matczak, Wojciech Matczak, Bernard Matczak, Justyn Matczak/-  16 pkt
7. Towarzystwo Samorządowe I /Mieczysław Górny, Piotr Kulczewski, Andrzej Kmieć, Tomasz Czekała, Grzegorz Hyk, Łukasz Kawa/ – 13 pkt
8. MTM /Mikołaj Mateusiak, Tymek Mateusiak, Maja Klajewska/ – 7 pkt
9-10. Towarzystwo Samorządowe II /Sławomir Janaszak, Grzegorz Hyk, Mateusz Mateusiak, Mieczysław Górny, Kamil Kowalik/- 5 pkt
Jastrząb Swarzędz /Robert Janowski, Bartosz Janowski, Mateusz Plackowski/ – 5 pkt
11. Ekonomik Słupca /Wiktoria Dudek, Tomasz Mroczkowski, Marcel Piątek/ – 4 pkt
12. Września Sławno /Michał Kasprzak, Wojciech Kasprzak, Robert Kasprzak/ – 2 pkt
13. Września Matejki /Bartosz Klakstien, Michał Kalkstein, Sława Przybyszewska/ – 1 pkt

KLASYFIKACJA  PO  IV  KOLEJKACH /16.06.2019 r./

1. KŻR Września /Tomasz Giżewski, Bronisław Tomczak, Michał Maciejewski/  – 39 pkt
2. KŻR Słupca /Piotr Kukawka, Grzegorz Soszyński, Zbigniew Gizelski/ – 33 pkt
3. SOS FORT /Piotr Błoniewski, Andrzej Machowiak, Jakub Jeske, Karol Szczepankiewicz / – 33 pkt
4. Małgorzata Turist /Jacek Gębicki, Jarosław Kiczyński, Zdzisław Baśkiewicz, Wojciech Hejna/ – 32 pkt
5. LOK Września – Bracia /Mirosław Matczak, Wojciech Matczak, Bernard Matczak, Justyn Matczak/-  20 pkt
6. Jedynka /Szymon Organiściak, Romuald Figaj, Marek Chmielewski, Mariusz Maciejewski/ –  19 pkt
7. Towarzystwo Samorządowe I /Mieczysław Górny, Piotr Kulczewski, Andrzej Kmieć, Tomasz Czekała, Grzegorz Hyk, Łukasz Kawa/ – 16 pkt
8. SOS FORT II /Piotr Błoniewski, Karol Szczepankiewicz, Jakub Ulatowska/ – 13 pkt
9. Towarzystwo Samorządowe II /Sławomir Janaszak, Grzegorz Hyk, Mateusz Mateusiak, Mieczysław Górny, Kamil Kowalik/- 11 pkt
10. MTM /Mikołaj Mateusiak, Tymek Mateusiak, Maja Klajewska/ – 8 pkt
11.Jastrząb Swarzędz /Robert Janowski, Bartosz Janowski, Mateusz Plackowski/ – 5 pkt
12. Ekonomik Słupca /Wiktoria Dudek, Tomasz Mroczkowski, Marcel Piątek/ – 4 pkt
13. Września Sławno /Michał Kasprzak, Wojciech Kasprzak, Robert Kasprzak/ – 2 pkt
14. Września Matejki /Bartosz Klakstien, Michał Kalkstein, Sława Przybyszewska/ – 1 pkt