Wyniki 2019/2020 rok

TERMINARZ LIGI W KARABINKU PNEUMATYCZNYM 2019/2020

30.10.2019 rok
13.11.2019 rok
27.11.2019 rok
11.12.2019 rok
08.01.2020 rok
22.01.2020 rok
12.02.2020 rok
04.03.2020 rok
18.03.2020 rok /Drużynowe zawody strzeleckie/

Godzina rozpoczęcia 16:30, zapisy do godz. 18:00

 

I runda /30.10.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

KLASYFIKACJA PO  I  TURNIEJU

*Szkoły podstawowe

1. Tymoteusz Mateusiak  77 pkt
2. Patryk Ryźlak  74
3. Szymon Walczak  60

*Szkoły średnie
1. Maja Klajewska  86 pkt

1. Filip Siuba  81 pkt
2. Wojciech Duszyński 64
*seniorzy
1. Wiktoria Dudek  89 pkt + 96

1. Karol Szczepankiewicz  86
2. Mikołaj Mateusiak  82
3. Sławomir Janaszak  76
4. Grzegorz Hyk   73 + 87
5. Dariusz Stępniak  61

II runda /13.11.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe

1. Wiktor Gmyrek  87 + 82 pkt
2. Dominik Borowski  82 + 88
3. Tymoteusz Mateusiak  78
4. Patryk Ryźlak  69
5. Szymon Walczak  59

*Szkoły średnie

1. Maja Klajewska  88 pkt
2. Dominika Stępniak  84
3. Julia Jasińska  84 + 67
4. Patrycja Rybicka  81 + 83
5. Natalia Matelska  80 + 83
6. Weronika Menesiak  71 + 70
7. Jessica Śliwczyńska  74 + 63

1. Damian Kubicki  92 + 86 pkt
2. Filip Siuba  85 pkt
3. Damian Pańczak  84 + 84
4. Piotr Jadrych  77 + 76
5. Marcin Piątek  77 + 77
6. Marcin Napierała  70 + 67
7. Konrad Sobieraj  68
8. Jakub Modzelewski  56
9. Szymon Sieczkarek  54 + 80

*seniorzy

1. Karol Kuszka  85
2. Karol Szczepankiewicz  83
3. Mikołaj Mateusiak  82
4. Jarosław Kiczyński  82 + 89
5. Andrzej Machowiak  81 + 81
6. Zbigniew Gizelski  73 + 79
7. Piotr Błoniewski  69 + 73
8. Wojciech Hejna  67 + 52
9. Mariusz Maciejewski  65 + 86

III runda /27.11.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe
1. Weronika Menesiak  78 pkt.
2. Julia Jasińska  63
3. Julia Michalska  40

1. Tymoteusz Mateusiak   84 pkt.
2. Wiktor Gmyrek  79
3. Dominik Borowski  77
4. Szymon Walczak  56

*Szkoły średnie

1. Dominika Stępniak  89 pkt. + 87
2. Maja Klajewska  86 pkt
3-4. Wiktoria Grodzka 81 + 65
Patrycja Rybicka  81
5. Nikola Witasik  74 + 84
6. Weronika Drećko  63 + 66

1. Damian Kubicki  90 pkt.
2. Szymon Sieczkarek  83
3. Łukasz Kawa 80 + 84
4. Damian Pańczak  77
5. Filip Siuba  71

*seniorki
1. Wiktoria Dudek  90 pkt.
2. Dagmara Frydrychowicz  78 + 86
3. Żaneta Jarzyńska-Sobieraj  71 + 64

*seniorzy
1-2. Grzegorz Hyk  87 pkt.
Karol Kuszka  87 + 86
3. Karol Szczepankiewicz  86
4. Mikołaj Mateusiak  83
5. Andrzej Machowiak  82 + 82
6. Piotr Błoniewski  77 + 81
7-8. Sławomir Janaszak  76
Jarosław Kiczyński  76
9. Dariusz Stępniak  72 + 72
10. Piotr Kukawka  70 + 77
11. Zbigniew Gizelski  67
12. Wojciech Hejna  65

IV runda /11.12.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe
1. Dominik Borowski  93 pkt.
2. Patryk Ryźlak  80+60
3. Wiktor Gmyrek  79

*Szkoły średnie
1. Patrycja Rybicka  88 pkt.
2. Weronika Drećko  80 + 74
3. Weronika Menesiak  79
4. Wiktoria Grodzka 77
5. Nikola Witasik  65

1. Damian Kubicki  94 pkt.
2. Damian Pańczak  79
3. Szymon Sieczkarek  75
4. Marcin Napierała  70 + 83

*seniorki
1. Dagmara Frydrychowicz  81 + 78 pkt.

*seniorzy
1. Karol Kuszka  86 pkt.
2. Grzegorz Hyk  82
3. Karol Szczepankiewicz  77
4. Jakub Ulatowski  76
5. Wojciech Hejna  69
6. Piotr Misun  69 + 79

V runda /08.01.2020 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe
1. Wiktor Gmyrek  87 pkt
2.Tymon Mateusiak  79
3. Dominik Borowski 78
4. Patryk Ryźlak  75
5. Szymon Walczak  62 + 61

*Szkoły średnie

1. Maja Klajewska  92 pkt
2. Dominika Stępniak  88
3. Natalia Matelska  81 + 75
4. Julia Jasińska
5. Weronika Menesiak  78
6. Wiktoria Grodzka 75
7. Jessica Śliwczyńska  73

1. Damian Kubicki  87 pkt.
2. Piotr Jadrych  84 + 81
3. Konrad Sobieraj  82
4. Filip Siuba  79
5. Łukasz Kawa  71 + 78
6. Szymon Sieczkarek  63 + 83

*seniorki
1. Wiktoria Dudek  89 pkt + 93
2. Dagmara Frydrychowicz  84 + 88

*seniorzy
1. Mikołaj Mateusiak  88 pkt
2. Jarosław Kiczyński  88 + 75
3. Karol Kuszka  82
4. Karol Szczepankiewicz  81
5. Piotr Misun  81 + 79
6. Zbigniew Gizelski  81 + 68
7. Grzegorz Hyk  80 + 82
8. Mariusz Maciejewski  80 + 80
9. Dariusz Stępniak  76
10. Wojciech Hejna  69

VI runda /22.01.2020 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe
1. Tymoteusz Mateusiak  85 + 81 pkt.
2. Wiktor Gmyrek  81
3. Patryk Ryźlak  77
4. Szymon Walczak  55

*Szkoły średnie
1. Dominika Stępniak  92 + 79 pkt.
2. Julia Jasińska  88 + 79
3. Nikola Witasik  83 + 83
4. Maja Klajewska  82 + 88
5. Patrycja Rybicka  81 + 78
6. Weronika Menesiak  80
7. Natalia Matelska  77 + 83
8. Wiktoria Grodzka  77 + 74
9. Weronika Drećko  75 + 52

1. Damian Kubicki  89 pkt.
2. Damian Pańczak  82 + 77
3. Filip Siuba  81

*seniorzy
1. Wiktoria Dudek  90 pkt.
2. Dagmara Frydrychowicz  87 + 87

1. Jarosław Kiczyński  84 pkt.
2. Piotr Błoniewski  83 + 84
3. Mikołaj Mateusiak  82
4. Karol Kuszka  81
5. Andrzej Machowiak  80 + 80
6. Grzegorz Hyk  75
7. Piotr Misun  74 + 78
8. Piotr Kukawka  71 + 75
9. Zbigniew Gizelski  65 + 68
10. Dariusz Stępniak  64
11. Artur Kamiński  44 + 65

VII runda /12.02.2020 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe

1. Dominik Borowski  87 + 86
2. Wiktor Gmyrek  85
3. Patryk Ryźlak  76
4. Tymoteusz Mateusiak  74
5. Szymon Walczak  68

*Szkoły średnie
1. Dominika Stępniak  91 pkt.
2. Maja Klajewska  88
3. Weronika Drećko  83
4. Wiktoria Grodzka  82
5. Jessica Śliwczyńska 82 + 73
6. Patrycja Rybicka  79 + 87
7. Julia Jasińska  76
8. Weronika Menesiak  74
9. Nikola Witasik 79 + 73

1. Damian Kubicki  88 pkt.
2. Damian Pańczak  81
3. Marcin Napierała 73 + 72

*seniorzy
1. Wiktoria Dudek  91 pkt. + 95

Karol Kuszka  85
Mikołaj Mateusiak  84 + 92
Andrzej Machowiak  82 + 88
Piotr Kukawka  82 + 76
Grzegorz Hyk  81
Zbigniew Gizelski  78 + 73
Karol Szczepankiewicz 77 + 87
Wojciech Hejna 75 + 83
Dariusz Stępniak 72
Piotr Misun  71 + 83
Jarosław Kiczyński  70 + 75
Sławomir Janaszak  68 + 72
Piotr Błoniewski  65 + 76

VIII runda /04.03.2020 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

 

*Szkoły średnie

  1. Maja Klajewska  91
  2. Dominika Stępniak  88
  3. Jessica Śliwczyńska  87
  4. Nikola Witasik  83
  5. Weronika Drećko  81
  6. Wiktoria Grodzka  78
  7. Julia Jasińska  68
  8. Weronika Menesiak  66
  9. Damian Kubicki  87.
  10. Filip Siuba  82 + 87
  11. Szymon Sieczkarek  77 + 84
  12. Damian Pańczak  75
  13. Marcin Napierała  74 + 72

*seniorzy

  1. Karol Kuszka  89
  2. Karol Szczepankiewicz  87
  3. Mikołaj Mateusiak  83
  4. Dariusz Stępniak  80 + 88
  5. Mariusz Maciejewski  74 + 75
  6. Zbigniew Gizelski  73 + 74
  7. Wojciech Hejna  73