Wyniki 2019/2020 rok

TERMINARZ LIGI W KARABINKU PNEUMATYCZNYM 2019/2020

30.10.2019 rok
13.11.2019 rok
27.11.2019 rok
11.12.2019 rok
08.01.2020 rok
22.01.2020 rok
12.02.2020 rok
04.03.2020 rok
18.03.2020 rok /Drużynowe zawody strzeleckie/

Godzina rozpoczęcia 16:30, zapisy do godz. 18:00

 

I runda /30.10.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

KLASYFIKACJA PO  I  TURNIEJU

*Szkoły podstawowe

1. Tymoteusz Mateusiak  77 pkt
2. Patryk Ryźlak  74
3. Szymon Walczak  60

*Szkoły średnie
1. Maja Klajewska  86 pkt

1. Filip Siuba  81 pkt
2. Wojciech Duszyński 64
*seniorzy
1. Wiktoria Dudek  89 pkt + 96

1. Karol Szczepankiewicz  86
2. Mikołaj Mateusiak  82
3. Sławomir Janaszak  76
4. Grzegorz Hyk   73 + 87
5. Dariusz Stępniak  61

II runda /13.11.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe

1. Wiktor Gmyrek  87 + 82 pkt
2. Dominik Borowski  82 + 88
3. Tymoteusz Mateusiak  78
4. Patryk Ryźlak  69
5. Szymon Walczak  59

*Szkoły średnie

1. Maja Klajewska  88 pkt
2. Dominika Stępniak  84
3. Julia Jasińska  84 + 67
4. Patrycja Rybicka  81 + 83
5. Natalia Matelska  80 + 83
6. Weronika Menesiak  71 + 70
7. Jessica Śliwczyńska  74 + 63

1. Damian Kubicki  92 + 86 pkt
2. Filip Siuba  85 pkt
3. Damian Pańczak  84 + 84
4. Piotr Jadrych  77 + 76
5. Marcin Piątek  77 + 77
6. Marcin Napierała  70 + 67
7. Konrad Sobieraj  68
8. Jakub Modzelewski  56
9. Szymon Sieczkarek  54 + 80

*seniorzy

1. Karol Kuszka  85
2. Karol Szczepankiewicz  83
3. Mikołaj Mateusiak  82
4. Jarosław Kiczyński  82 + 89
5. Andrzej Machowiak  81 + 81
6. Zbigniew Gizelski  73 + 79
7. Piotr Błoniewski  69 + 73
8. Wojciech Hejna  67 + 52
9. Mariusz Maciejewski  65 + 86

III runda /27.11.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

Wyniki

*Szkoły podstawowe
1. Weronika Menesiak  78 pkt.
2. Julia Jasińska  63
3. Julia Michalska  40

1. Tymoteusz Mateusiak   84 pkt.
2. Wiktor Gmyrek  79
3. Dominik Borowski  77
4. Szymon Walczak  56

*Szkoły średnie

1. Dominika Stępniak  89 pkt. + 87
2. Maja Klajewska  86 pkt
3-4. Wiktoria Grodzka 81 + 65
Patrycja Rybicka  81
5. Nikola Witasik  74 + 84
6. Weronika Drećko  63 + 66

1. Damian Kubicki  90 pkt.
2. Szymon Sieczkarek  83
3. Łukasz Kawa 80 + 84
4. Damian Pańczak  77
5. Filip Siuba  71

*seniorki
1. Wiktoria Dudek  90 pkt.
2. Dagmara Frydrychowicz  78 + 86
3. Żaneta Jarzyńska-Sobieraj  71 + 64

*seniorzy
1-2. Grzegorz Hyk  87 pkt.
Karol Kuszka  87 + 86
3. Karol Szczepankiewicz  86
4. Mikołaj Mateusiak  83
5. Andrzej Machowiak  82 + 82
6. Piotr Błoniewski  77 + 81
7-8. Sławomir Janaszak  76
Jarosław Kiczyński  76
9. Dariusz Stępniak  72 + 72
10. Piotr Kukawka  70 + 77
11. Zbigniew Gizelski  67
12. Wojciech Hejna  65