Wyniki 2018/2019 rok

TERMINARZ LIGI W KARABINKU PNEUMATYCZNYM 2018/2019
28.11.2018rok
12.12.2018rok
09.01.2019 rok
30.01.2019 rok
13.02.2019 rok
27.02.2019 rok
13.03.2019 rok /Drużynowe zawody strzeleckie/

Godzina rozpoczęcia 16:30, zapisy do godz. 18:00

I runda /28.11.2018 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego

*Gimnazjum
1.Mateusz Krawczyński – 80 + 61
2.Jakub Słowiński – 78 + 77
3.Patryk Musiałowski – 75
4.Adam Juszczak – 73 + 65
5.Dominik Borowski – 73 + 85
6.Wiktor Zawierucha – 72
7.Wiktor Gmyrek – 72 + 65
8.Tymoteusz Mateusiak – 70
9.Tobiasz Madalski – 67 + 67
10.Michał Trybuś – 64 + 46
11.Franciszek Borowski – 61 + 75
12.Mateusz Parus – 55 + 55
13.Konrad Zomer – 48 + 52

1.Dominika Stępniak – 80
2.Julia Jasińska – 71
3.Wiktoria Grodzka – 68 + 67
4.Julia Jasińksa – 46

*Ponadgimnazjalna
1.Szymon Sieczkarek – 84
2.Bartosz Musiałowski – 83
3.Piotr Jadrych – 78
4.Tobiasz Wiśniewski – 75
5.EmilBłaszczyk – 67
6.Patryk Kaczmarek – 66

1.Natalia Zumowska – 86
2.Maja Klajewska – 86
3.Wiktoria Dudek – 86
4.Natalia Matelska – 80

*seniorzy

1.Tomasz Czekała – 87
2.Hubert Hapoński – 86
3.Witold Wiśniewski – 86
4.Ryszard Gryc – 84 _ 82
5.Andrzej Machowiak – 82
6.Karol Szczepankiewicz – 82
7.Mikołąj Mateusiak – 80
8.Jakub Jeske – 77 + 87
9.Hubert Hapoński – 75
10.Damian Stępniak – 72
11.Sławomir Janaszak – 66

1. Dagmara Frydrychowicz – 84
2. Anna Kmieć – 70

II runda /12.12.2018 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego
*Gimnazjum

1. Patryk Musiałowski – 83
2. Filip Siupa – 78 + 79
3. Kacper Sobieraj – 69 + 70
4. Mikołaj Grześkiewicz – 56

1.Dominika Stępniak – 75

*Ponadgimnazjalna

1. Szymon Sieczkarek – 93
2. Piotr Kowalski – 87 + 92
3. Piotr Jadrych – 86
4. Tomasz Mroczkowski – 85
5. Marcin Piątek – 66 + 67
6. Emil Błaszczyk – 63
7. Patryk Kaczmarek – 51

1. Natalia Żurawska – 85
2. Maja Klajewska – 81 + 86
3. Alicja Kruszka – 64

*seniorzy
1. Piotr Błoniewski – 90 + 87
2. Karol Szczepankiewicz – 84
3. Tomasz Czekała – 81
4. Dariusz Stępniak – 80

1. Anna Kmieć – 84
2. Katarzyna Organiściak – 84
3. Dagmara Frydrychowicz – 82

III runda /09.01.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego
*Gimnazjum

1. Mateusz Krawczyński – 75 + 59
2. Jakub Słowiński – 73 + 78
3. Franciszek Borowski – 71 + 76
4. Michał Trybuś – 68 + 47
5. Adam Juszczak – 67 + 63
6. Dominik Borowski – 67 + 64
7. Kacper Sobieraj – 64
8. Wiktor Gmyrek – 62 + 79
9. Tobiasz Madalski – 61 + 82
10. Patryk Musiałowski – 60
11. Mikołaj Stachowski – 52 + 48
12. Konrad Zomer – 51 + 56
13. Mateusz Parus – 31 + 60

1. Wiktoria Grodzka – 77 + 73
2. Dominika Stępniak – 74
3. Julia Jasińska – 68 + 68

*Ponadgimnazjalna

1. Damian Nowak – 93 + 92
2. Bartosz Musiałowski – 87 + 82
3. Damian Kubicki – 77 + 87
4. Piotr Jadrych – 77
5. Damian Pańczak – 77 + 78
6. Szymon Sieczkarek – 70
7. Emil Błaszczyk – 70
8. Patryk Kaczmarek – 64

1. Wiktoria Dudek – 89 + 79
2. Julia Wojciechowska – 87 + 83
3. Maja Klajewska – 85
4. Natalia Matelska – 84 + 81
5. Natalia Żurawska – 77
6. Paulina Marcinowska – 75 + 66
7. Alicja Kruszka – 67 + 74

*seniorzy

1. Piotr Błoniewski – 82
2. Piotr Kukawka – 74 + 72
3. Tomasz Czekała – 73
4. Zbigniew Gizelski – 71 + 78
5. Damian Stępniak – 70
6. Sławomir Janaszak – 62 + 59

1. Dagmara Frydrychowicz – 88
2. Katarzyna Organiściak – 75

IV runda /30.01.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego
*Gimnazjum
1. Kawa Łukasz – 81 + 85
2. Filip Siuba – 77
3. Patryk Musiałowski – 71
4. Kacper Sobieraj – 61

1. Dominika Stępniak – 87

*Ponadgimnazjalna
1. Damian Nowak – 83 + 90
3. Damian Kubicki – 80 + 93
5. Damian Pańczak – 78 + 76
6. Szymon Sieczkarek – 70
7. Emil Błaszczyk – 67
8. Adrian Busse – 60 + 80

1. Julia Wojciechowska – 88 + 95
2. Wiktoria Dudek – 85
3. Maja Klajewska – 84
4. Natalia Żurawska – 83
5. Alicja Kruszka – 81
6. Paulina Marcinkowska – 74
7. Klaudia Jóźwiak – 70 + 74
8. Paulina Waleryszek – 66 + 77
9. Martyna Paszek – 52 + 42

*seniorzy
1. Mikołaj Mateuszak – 93 + 83
2. Witold Wiśniewswki – 86 + 90
3. Andrzej Kmieć – 83 + 78
4. Ryszard Gryc – 80 + 87
5. Tomasz Czekała – 80
6. Damian Stępniak – 76
7. Andrzej Machowiak – 76 + 82
8. Jakub Jeske – 75 + 89
9. Karol Szczepankiewicz – 75
10. Piotr Błoniewski – 75
11. Sławomir Janaszak – 62
12. Zbigniew Gizelski – 62 + 77

1. Dagmara Frydrychowicz – 91
2. Katarzyna Organiściak – 90 + 74
3. Beata Nadgrodkiewicz – 84 + 81

V runda /13.02.2019 r./ Powiatowej Ligi Strzeleckiej z Karabinku Pneumatycznego
*Gimnazjum

1. Mateusz Krawczyński – 81+79
2. Jakub Słowiński – 80+79
3. Franciszek Borowski – 73+73
4. Michał Trybuś – 69+76
5. Adam Juszczak – 67+51
6. Dominik Borowski – 89+81
7. Kacper Sobieraj – 80
8. Wiktor Gmyrek – 72+73
9. Łukasz Kawa- 82 +76
10. Patryk Musiałowski – 83
11. Tobiasz Madalski – 76+80
12. Filip Siuba- 78

1. Wiktoria Grodzka – 65+82
2. Dominika Stępniak –78
3. Julia Jasińska – 62+73

*Ponadgimnazjalna

1. Damian Nowak – 87
2. Bartosz Musiałowski – 83+87
3. Damian Kubicki – 86
4. Piotr Jadrych – 73+85
5. Damian Pańczak – 75
6. Szymon Sieczkarek – 79
7. Emil Błaszczyk –81+71
8. Piotr Kowalski – 83

1. Wiktoria Dudek – 91
2. Paulina Waleryszek – 78+76
3. Maja Klajewska –87
4. Natalia Matelska – 83+87
5. Natalia Żurawska –89+76
6. Paulina Marcinowska – 67+66
7. Alicja Kruszka – 72

8. Klaudia Jóźwiak- 79+73

9. Martyna Paszak – 62+39

*seniorzy

1. Andrzej Machowiak – 87+91
2. Piotr Kukawka – 70+78
3. Tomasz Czekała – 69
4. Zbigniew Gizelski – 80+77
5. Dariusz Stępniak – 80
6. Witold Wiśniewski – 89+90

7. Karol Szczepankiewicz – 80+89

8. Ryszard Gryc – 74

1. Dagmara Frydrychowicz – 93
2. Katarzyna Organiściak – 86

3. Anna Kmieć – 81+87

4. Żaneta Jasińska-Sobieraj – 63+69

 

TERMINARZ
29.11.2017 rok
13.12.2017 rok
03.01.2018 rok
17.01.2018 rok
31.01.2018 rok
07.02.2018 rok
28.02.2018 rok

Godzina rozpoczęcia 16:30, zapisy do godz. 18:00

wyniki ligi z broni pneumatycznej

23 listopada 2017 roku ruszyła na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy Liga Strzelecka z karabinka pneumatycznego. Organizatorem Ligi Strzeleckiej z karabinka pneumatycznego jest Liga Obrony Kraju w Słupcy a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.

I runda – 28.11.2017 r.

Kategoria gimnazjum

1. Damian Kubicki – 79
2. Wiktor Madalski – 59
3. Wiktor Zawierucha – 47

Kategoria ponadgimnazjalna
1. Wiktoria Dudek – 93

1. Piotr Jadrych – 75
2. Tomasz Mroczkowski – 67

Kategoria seniorów

1. Dagmara Frydrychowicz – 88
2. Natalia Osowczyk – 79
3. Anna Kmieć – 78
4. Magdalena Mirosławska – 74 + 69
5. Katarzyna Organiściak – 71
6. Beata Czerniak – 58

1. Ryszard Gryc – 81 + 83
2. Tomasz Czekała – 65
3. Andrzej Machowiak – 49 + 79

II runda – 13.12.2017 r.

Kategoria gimnazjum

1. Damian Kubicki – 89
2. Wiktor Madalski – 82
3. Tobiasz Madalski – 68
4. Wiktor Zawierucha – 64 + 74

Kategoria ponadgimnazjalna
1. Wiktoria Dudek – 86
2. Agata Jacaszek – 77 + 75
3. Natalia Matelska – 71 + 72
4. Natalia Żurawska – 70 + 69
5. Alicja Kruszka 61 + 68
6. Karolina Pakulska 45

1. Bartosz Musiałowski – 82 + 82
2. Piotr Jadrych – 70

Kategoria seniorów

1. Dagmara Frydrychowicz – 79
2. Beata Nadgrodkiewicz – 77
3. Katarzyna Organiściak – 73
4. Magdalena Mirosławska – 68

1. Andrzej Machowiak – 82 + 96
2. Zbigniew Gizelski – 75 + 79
3. Tomasz Czekała – 65
4. Piotr Kukawka – 56 + 70

III runda – 03.01.2018 r.

Kategoria gimnazjum

1. Damian Kubicki – 87
2. Wiktor Madalski – 77
3. Tobiasz Madalski – 75 + 64
4. Wiktor Zawierucha – 63

Kategoria ponadgimnazjalna

1. Julita Wojciechowska – 86 + 93
2. Wiktoria Dudek – 80
3. Agnieszka Świążek – 69 + 62
4. Karolina Pakulska – 69
5. Weronika Wiatrowska – 43 + 25

1. Damian Nowak – 86 + 87
2. Miron Tyl – 82 + 83
3. Damian Pańczak – 76 + 80
4. Tomasz Mroczkowski – 70 + 67

Kategoria seniorów

1. Anna Kmieć – 76 + 86
2. Dagmara Frydrychowicz – 75
3. Katarzyna Organiściak – 71
4. Beata Czerniak – 67 + 64

Ryszard Gryc – 88 + 86
Jakub Jeske – 82 + 86
Andrzej Kmieć – 77 + 83
Tomasz Czekała – 72

IV runda – 17.01.2018 r.

Kategoria gimnazjum

1. Damian Kubicki – 89
2. Wiktor Zawierucha – 70
3. Wiktor Madalski – 68
4. Tobiasz Madalski – 57

Kategoria ponadgimnazjalna

1. Natalia Matelska – 87 + 85
2. Wiktoria Dudek – 85
3. Natalia Żurawska – 81 + 66
4. Agnieszka Świątek – 79 + 73
5. Julita Wojciechowska – 77 + 84
6. Alicja Kruszka – 74 + 75
7. Sandra Pawlak – 60 + 71
8. Agata Jacaszek 46 + 65

1. Damian Nowak – 92 + 95
2. Miron Tyl – 85
3. Bartosz Musiałowski – 83
4. Piotr Jadrych – 78 + 73
5. Damian Pańczak – 69 + 82

Kategoria seniorów
1. Dagmara Frydrychowicz – 92
2. Katarzyna Organiściak – 87
3. Beata Nadgrodkiewicz – 80 + 64
4. Anna Kmieć – 78

1. Andrzej Kmieć – 85
2. Jakub Jeske – 85
3. Piotr Błoniewski – 79 + 78
4. Tomasz Czekała – 67
5. Zbigniew Gizelski 65 + 71
6. Piotr Kukawka – 51 + 82

V runda – 31.01.2018 r.

Kategoria gimnazjum

1. Damian Kubicki – 88
2. Wiktor Madalski – 71
3. Tobiasz Madalski – 67

Kategoria ponadgimnazjalna

1. Wiktoria Dudek – 88
2. Julita Wojciechowska – 88
3. Alicja Kruszka – 83 + 73
4. Natalia Matelska – 75 + 81
5. Agnieszka Świątek – 71
6. Sandra Pawlak – 68 + 68
7. Pakulska Karolina – 68 + 57
8. Natalia Żurawska – 66 + 76
9. Agata Jacaszek 61

1. Bartosz Musiałowski – 90 + 86
2. Miron Tyl – 89 + 84
3. Damian Nowak – 87
4. Damian Pańczak – 72
5. Piotr Jadrych – 70 + 67

Kategoria seniorów

1. Dagmara Frydrychowicz – 87
2. Katarzyna Organiściak – 82
3. Beata Nadgrodkiewicz – 75 + 76
4. Anna Kmieć – 75 + 84

1. Andrzej Machowiak – 87 + 94
2. Piotr Błoniewski – 81
3. Jakub Jeske – 78 + 87
4. Tomasz Czekała – 67

VI runda – 22.04.2018 r.

Kategoria Gimnazjum

  1. miejsce Maja Klajewsja       76+50=126

1. Mateusz Bączkowski                 65+45=110

2. Piotr Kowalski                           79+79=158

3. Damian Kubicki                       81+81=162

4. Wiktor Madalski                      75+67=142

5. Tobiasz Madalski                     64+68=132

6. Filip Siupa                                  27

7. Wiktor Zawierucha                   29

Kategoria Ponadgimnazjalne

  1. Wiktoria Dudek                   89+79=168
  2. Alicja Kruszka                      38

1. Tobiasz Mroczkowski               84

2. Marcin Piątek                            72+60=132

Kategoria Seniorów

  1. Anna Kmieć                         105+96=201
  2. Katarzyna Organiściak       80
  3. Inga Spychała                     139
  4. Małgorzata Spychała         116+125+118=359
  5. Martyna Losa                       67+82=149
  6. Renata Losa                        118+117=239

1. Mateusz Biadasz                      23

2.Piotr Błoniewski                     102

3. Mateusz Dudek                      111

4. Tomasz Chojnacki                 111

5. Romuald Figaj                       115+111=226

6. Zbigniew Gizelski                 120

7. Tomasz Giżewski                   127

8. Mieczysław Górny                101+98=199

9. Łukasz Górny                         110+112=222

10. Ryszard Gryc                       111+91=202

11. Jerzy Hawryluk                   127+135=262

12. Wojciech Hejna                  127

13. Jakub Jaske                        124

14. Andrzej Kmieć                   112+111+106=329

15. Karol Kowalski                  110

16. Piotr Kukawka                  123

17. Przemysław Losa              117+126=243

18. Mariusz Maciejewski       131

19. Michał Maciejewski        124+128=252

20. Andrzej Machowiak       130+109+131=370

21. Jerzy Orchowski             139+129=268

22. Szymon Organiściak     122

23. Kazimierz Siupa            117+107=224

24. Janusz Skrzypczak       99

25. Karol Szczepankiewicz  102+124+118=344

26.Bronisław Tomczak         112+131=243