Klasyfikacja generalna 2018/2019 rok

TERMINARZ LIGI W KARABINKU PNEUMATYCZNYM 2018/2019
28.11.2018rok
12.12.2018rok
09.01.2019 rok
30.01.2019 rok
13.02.2019 rok
27.02.2019 rok
13.03.2019 rok /Drużynowe zawody strzeleckie/

Godzina rozpoczęcia 16:30, zapisy do godz. 18:00

 

 

TERMINARZ LIGI W KARABINKU PNEUMATYCZNYM 2017/2018

29.11.2017 rok
13.12.2017 rok
03.01.2018 rok
17.01.2018 rok
31.01.2018 rok
07.02.2018 rok
28.02.2018 rok

Godzina rozpoczęcia 16:30, zapisy do godz. 18:00

 

KLASYFIKACJA  po III turniejach

Kategoria gimnazjum
1. Damian Kubicki – 255
2. Wiktor Zawierucha – 248
3. Wiktor Madalski – 218
4. Tobiasz Madalski – 207

Kategoria ponadgimnazjalna
1. Wiktoria Dudek – 259
2. Karolina Pakulska – 182
3. Julita Wojciechowska – 179
4. Agata Jacaszek – 152
5. Natalia Matelska – 143
6. Natalia Żurawska – 139
7. Agnieszka Świążek – 131
8. Alicja Kruszka – 129
9. Weronika Wiatrowska – 68

1. Tomasz Mroczkowski – 204
2. Damian Nowak – 173
3. Miron Tyl – 165
4. Bartosz Musiałowski – 164
5. Damian Pańczak – 156
6. Piotr Jadrych – 145

Kategoria seniorów
1. Dagmara Frydrychowicz – 242
2. Anna Kmieć – 240
3. Katarzyna Organiściak – 215
4. Magdalena Mirosławska – 211
5. Beata Czerniak – 189
6. Natalia Osowczyk – 79
7. Beata Nadgrodkiewicz – 77

1. Ryszard Gryc – 338
2. Andrzej Machowiak – 306
3. Tomasz Czekała – 202
4. Jakub Jeske – 168
5. Andrzej Kmieć – 160
6. Zbigniew Gizelski – 154
7. Piotr Kukawka – 126

KLASYFIKACJA  po IV turniejach

Kategoria gimnazjum
1. Damian Kubicki – 344
2. Wiktor Zawierucha – 318
3. Wiktor Madalski – 286
4. Tobiasz Madalski – 264

Kategoria ponadgimnazjalna
1. Wiktoria Dudek – 344
2. Julita Wojciechowska – 340
3. Natalia Matelska – 315
4. Natalia Żurawska – 286
5. Agnieszka Świątek – 283
6. Alicja Kruszka – 278
7. Agata Jacaszek – 263
8. Karolina Pakulska – 182
9. Sandra Pawlak – 131
10. Weronika Wiatrowska – 68

1. Damian Nowak – 360
2. Damian Pańczak – 307
3. Piotr Jadrych – 296
4. Miron Tyl – 250
5. Bartosz Musiałowski – 247
6. Tomasz Mroczkowski – 204

Kategoria seniorów
1. Dagmara Frydrychowicz – 334
2. Anna Kmieć – 318
3. Katarzyna Organiściak – 302
4. Beata Nadgrodkiewicz – 221
5. Magdalena Mirosławska – 211
6. Beata Czerniak – 189
7. Natalia Osowczyk – 79

1. Ryszard Gryc – 338
2. Andrzej Machowiak – 306
3. Zbigniew Gizelski – 290
4. Tomasz Czekała – 269
5. Piotr Kukawka – 259
6. Jakub Jeske – 253
7. Andrzej Kmieć – 245
8. Piotr Błoniewski – 157

KLASYFIKACJA  po V turniejach

Kategoria gimnazjum
1. Damian Kubicki – 432
2. Wiktor Madalski – 357
3. Tobiasz Madalski – 331
4. Wiktor Zawierucha – 318

Kategoria ponadgimnazjalna
1. Natalia Matelska – 471
2. Alicja Kruszka – 434
3. Wiktoria Dudek – 432
4-5. Julita Wojciechowska – 428
Natalia Żurawska – 428
6. Agnieszka Świątek – 354
7. Agata Jacaszek – 324
8. Karolina Pakulska – 307
9. Sandra Pawlak – 267
10. Weronika Wiatrowska – 68

1. Damian Nowak – 447
2. Piotr Jadrych – 433
3. Miron Tyl – 423
4. Bartosz Musiałowski – 423
5. Damian Pańczak – 379
6. Tomasz Mroczkowski – 204

Kategoria seniorów
1. Anna Kmieć – 477
2. Dagmara Frydrychowicz – 421
3. Katarzyna Organiściak – 384
4. Beata Nadgrodkiewicz – 372
5. Magdalena Mirosławska – 211
6. Beata Czerniak – 189
7. Natalia Osowczyk – 79

1. Andrzej Machowiak – 487
2. Jakub Jeske – 418
3. Ryszard Gryc – 338
4. Tomasz Czekała – 336
5. Zbigniew Gizelski – 290
6. Piotr Kukawka – 259
7. Andrzej Kmieć – 245
8. Piotr Błoniewski – 238