Klasyfikacja generalna 2018/2019 rok

TERMINARZ LIGI W KARABINKU PNEUMATYCZNYM 2018/2019
28.11.2018rok
12.12.2018rok
09.01.2019 rok
30.01.2019 rok
13.02.2019 rok
27.02.2019 rok
13.03.2019 rok /Drużynowe zawody strzeleckie/

Godzina rozpoczęcia 16:30, zapisy do godz. 18:00

KLASYFIKACJA PO  III  TURNIEJACH

*Gimnazjum

1. Jakub Słowiński – 306
2. Dominik Borowski – 289
3. Franciszek Borowski – 283
4. Wiktor Gmyrek – 278
5. Tobiasz Madalski – 277
6. Mateusz Krawczyński – 275
7. Adam Juszczak – 268
8. Michał Trybuś – 225
9. Patryk Musiałowski – 218
10. Konrad Zomer – 207
11. Kacper Sobieraj – 203
12. Mateusz Parus – 201
13. Filip Siupa – 157
14. Mikołaj Stachowski – 100
15. Tobiasz wiśniewski – 75
16. Wiktor Zawierucha – 72
17. Tymoteusz Mateusiak – 70
18. Mikołaj Grześkiewicz – 56

1. Wiktoria Grodzka – 285
2. Julia Jasińska – 253
3. Dominika Stępniak – 229

*Ponadgimnazjalna

1. Bartosz Musiałowski – 252
2. Szymon Sieczkarek – 247
3. Piotr Jadrych – 241
4. Emil Błaszczyk – 200
5. Damian Nowak – 185
6. Patryk Kaczmarek – 181
7. Piotr Kowalski – 179
8. Damian Kubicki – 164
9. Damian Pańczak – 155
10. Marcin Piątek – 133
11. Tomasz Mroczkowski – 85

1. Maja Klajewska – 338
2. Wiktoria Dudek – 254
3. Natalia Żurawska – 248
4. Natalia Matelska – 245
5. Alicja Kruszka – 205
6. Julita Wojciechowska – 170
7. Paulina Marcinowska – 141

*seniorzy

1. Piotr Błoniewski – 259
2. Tomasz Czekała – 241
3. Dariusz Stępniak – 222
4. Sławomir Janaszak – 187
5-6. Karol Szczepankiewicz – 166
Ryszard Gryc – 166
7. Jakub Jeske – 164
8. Hubert Hapoński – 161
9. Zbigniew Gizelski – 149
10. Piotr Kukawka – 146
11. Witold Wiśniewski – 86
12. Andrzej Machowiak – 82
13. Mikołaj Mateusiak – 80

1. Dagmara Frydrychowicz – 254
2. Katarzyna Organiściak – 159
3. Anna Kmieć – 154

KLASYFIKACJA PO  IV  TURNIEJACH

*Gimnazjum

1. Jakub Słowiński – 306
2-3. Dominik Borowski – 289
Patryk Musiałowski – 289
4. Franciszek Borowski – 283
5. Wiktor Gmyrek – 278
6. Tobiasz Madalski – 277
7. Mateusz Krawczyński – 275
8. Adam Juszczak – 268
9. Kacper Sobieraj – 264
10. Michał Trybuś – 225
11. Konrad Zomer – 207
12. Mateusz Parus – 201
13. Filip Siupa – 157
14. Mikołaj Stachowski – 100
15. Tobiasz wiśniewski – 75
16. Wiktor Zawierucha – 72
17. Tymoteusz Mateusiak – 70
18. Mikołaj Grześkiewicz – 56

1. Dominika Stępniak – 316
2. Wiktoria Grodzka – 285
3. Julia Jasińska – 253

*Ponadgimnazjalna

1. Damian Nowak – 358
2. Damian Kubicki – 337
3. Szymon Sieczkarek – 317
4. Damian Pańczak – 309
5. Bartosz Musiałowski – 252
6. Piotr Jadrych – 241
7. Emil Błaszczyk – 200
8. Patryk Kaczmarek – 181
9. Piotr Kowalski – 179
10. Marcin Piątek – 133
11. Tomasz Mroczkowski – 85

1. Maja Klajewska – 422
2. Julita Wojciechowska – 353
3. Wiktoria Dudek – 339
4. Natalia Żurawska – 331
5. Alicja Kruszka – 286
6. Natalia Matelska – 245
7. Paulina Marcinowska – 215
8. Klaudia Jóźwiak – 144
9. Paulina Waleryszek – 143
10. Martyna Paszek – 94

*seniorzy

1. Piotr Błoniewski – 334
2. Ryszard Gryc – 333
3. Jakub Jeske – 328
4. Tomasz Czekała – 321
5. Damian Stępniak – 298
6. Zbigniew Gizelski – 288
7. Witold Wiśniewski – 262
8. Mikołaj Mateuszak – 256
9. Sławomir Janaszak – 249
10. Andrzej Machowiak – 240
11. Karol Szczepankiewicz – 241
12. Hubert Hapoński – 161
13. Andrzej Kmieć
14. Piotr Kukawka – 146

1. Dagmara Frydrychowicz – 345
2. Katarzyna Organiściak – 323
3. Beata Nadgrodkiewicz – 165
4. Anna Kmieć – 154

KLASYFIKACJA PO  V  TURNIEJACH
*Gimnazjum
1. Jakub Słowiński – 465
2. Dominik Borowski – 459
3. Mateusz Krawczyński – 435
4. Tobiasz Madalski – 433
5. Franciszek Borowski – 429
6. Wiktor Gmyrek – 423
7. Adam Juszczak – 386
8. Patryk Musiałowski – 372
9. Michał Trybuś – 370
10. Kacper Sobieraj – 344
11. Łukasz Kawa – 324
12. Filip Siuba – 235
13. Konrad Zomer – 207
14. Mateusz Parus – 201
15. Mikołaj Stachowski – 100
16. Tobiasz Wiśniewski – 75
17. Wiktor Zawierucha – 72
18. Tymoteusz Mateusiak – 70
19. Mikołaj Grześkiewicz – 56

1. Wiktoria Grodzka – 432
2. Dominika Stępniak – 394
3. Julia Jasińska – 388

*Ponadgimnazjalna
1. Damian Nowak – 445
2. Damian Kubicki – 423
3. Bartosz Musiałowski – 422
4. Emil Błaszczyk – 419
5. Piotr Jadrych – 399
6. Szymon Sieczkarek – 396
7. Damian Pańczak – 384
8. Piotr Kowalski – 346
9. Adrian Bussa – 303
10. Patryk Kaczmarek – 181
11. Marcin Piątek – 133
12. Tomasz Mroczkowski – 85

1. Maja Klajewska – 509
2. Julita Wojciechowska – 353
3. Wiktoria Dudek – 430
4. Natalia Żurawska – 496
5. Alicja Kruszka – 358
6. Natalia Matelska – 415
7. Paulina Marcinowska – 348
8. Klaudia Jóźwiak – 296
9. Paulina Waleryszek – 297
10. Martyna Paszek – 195

*seniorzy
1. Zbigniew Gizelski – 445
2. Witold Wiśniewski – 441
3. Andrzej Machowiak – 418
4. Karol Szczepankiewicz – 410
5. Ryszard Gryc – 407
6. Tomasz Czekała – 390
7. Dariusz Stępniak – 378
8. Piotr Błoniewski – 334
9. Jakub Jeske – 328
10. Piotr Kukawka – 294
11. Mikołaj Mateuszak – 256
12. Sławomir Janaszak – 249
13-14. Hubert Hapoński – 161
Andrzej Kmieć- 161

1. Dagmara Frydrychowicz – 438
2. Katarzyna Organiściak – 409
3. Anna Kmieć – 322
4. Beata Nadgrodkiewicz – 165
5. Żaneta Jarzyńska-Sobieraj – 132

KLASYFIKACJA PO  VI  TURNIEJACH
*Gimnazjum

1. Łukasz Kawa – 494
2. Filip Siuba – 469
3. Jakub Słowiński – 465
4. Dominik Borowski – 459
5. Mateusz Krawczyński – 435
6. Tobiasz Madalski – 433
7. Franciszek Borowski – 429
8. Wiktor Gmyrek – 423
9. Adam Juszczak – 386
10. Patryk Musiałowski – 372
11. Michał Trybuś – 370
12. Kacper Sobieraj – 344
13. Konrad Zomer – 207
14. Mateusz Parus – 201
15. Mikołaj Stachowski – 100
16. Tobiasz Wiśniewski – 75
17. Wiktor Zawierucha – 72
18. Tymoteusz Mateusiak – 70
19. Mikołaj Grześkiewicz – 56

1. Dominika Stępniak – 484
2. Wiktoria Grodzka – 432
3. Julia Jasińska – 388

*Ponadgimnazjalna

1. Damian Nowak – 531
2. Bartosz Musiałowski – 507
3. Damian Kubicki – 498
4. Piotr Jadrych – 476
5. Szymon Sieczkarek – 474
6. Damian Pańczak – 467
7. Adrian Bussa – 451
8. Piotr Kowalski – 430
9. Emil Błaszczyk – 419
10. Patryk Kaczmarek – 181
11. Marcin Piątek – 133
12. Tomasz Mroczkowski – 85

1. Julita Wojciechowska – 525
2. Wiktoria Dudek – 519
3. Maja Klajewska – 509
4. Natalia Żurawska – 496
5. Natalia Matelska – 496
6. Paulina Waleryszek – 464
7. Klaudia Jóźwiak – 462
8. Alicja Kruszka – 432
9. Paulina Marcinowska – 416
10. Martyna Paszek – 339

*seniorzy

1. Witold Wiśniewski – 533
2. Andrzej Machowiak – 502
3. Piotr Błoniewski – 498
4. Karol Szczepankiewicz – 492
5. Ryszard Gryc – 483
6. Tomasz Czekała – 460
7. Dariusz Stępniak – 459
8. Zbigniew Gizelski – 445
9. Mikołaj Mateusiak – 424
10. Sławomir Janaszak – 388
11. Jakub Jeske – 328
12. Piotr Kukawka – 294
13-14. Hubert Hapoński – 161
Andrzej Kmieć- 161

1. Dagmara Frydrychowicz – 526
2. Katarzyna Organiściak – 488
3. Anna Kmieć – 479
4. Beata Nadgrodkiewicz – 165
5. Żaneta Jarzyńska-Sobieraj – 132

 

13 marca 2019 roku zakończono Regionalną Ligę Strzelecką z broni pneumatycznej i odbyły się Drużynowe Zawody Strzeleckie.
Kategoria Młodzież Szkolna
1. Maja i koledzy /Maja Klajewska, Filip Siuba, Piotr Kowalski/ – 258
2. Ekonomik 1 /Wiktoria Dudek, Bartek Musiałowski, Natalia Żurawska/ – 256
3. ZSP Zagórów 3 /Julita Wojciechowska, Damian Nowak, Damian Kubicki/ – 253
4. PDK /Dominika Stępniak, Patryk Musiałowski, Łukasz Kawa/ – 250
5. KBS Witkowo 3 /Zuzanna Łyskawińska, Marta Michalska, Weronika Popek/ – 232
6. ZSE /Patryk Kaczmarek, Szymon Sieczkarek, Piotr Jadrych/ – 229
7. TWD /Tobiasz Madalski, Wiktor Gmyrek, Dominik Borowski/ – 225 pkt
8. ZSP Zagórów 2 /Paulina Waleryszek, Paulina Marcinkowska, Martyna Paszak/ – 223
9. Ekonomik 2 /Alicja Kruszka, Tomasz Mroczkowski, Emil Błaszczyk/ – 223
10. ZSP Zagórów 1 /Klaudia Jóźwiak, Damian Pańczak, Adrian Busse/ – 219
11. GKJ /Wiktoria Grodzka, Julia Jasińska, Mateusz Krawczyński/ – 218

Kategoria SENIORZY
1. DMG /Mikołaj Mateusiak, Dagmara Frydrychowicz, Grzegorz Hyk/ – 253
2. SOS FORT /Piotr Błoniewski, Andrzej Machowiak, Karol Szczepankiewicz/ – 246
3. KBS Witkowo 1 /Witold Wiśniewski, Andrzej Malik, Jamusz Wąsowski/ – 240
4. Towarzystwo Samorządowe Nr 2 /Dariusz Stępniak, Tomasz Czekała, Ryszard Gryc/ – 236
5. SP Zagórów /Daniel Słowiński, Jakub Słowiński, Karol Kuszka/ – 235
6. Towarzystwo Samorządowe Nr 3 /Andrzej kmieć, Sławomir Janaszak, Łukasz Rogalski/ – 223
7. Towarzystwo Samorządowe Nr 1 /Beata Nadgrodkiewicz, Anna Kmieć, Katarzyna Organiściak/ – 214
8. KBS Witkowo /Bogusław Mołodecki, Miriana Janicka, Hubert Hapoński/ – 201

Za pierwsze trzy miejsca drużyny w swoich kategoriach otrzymały puchary a za pierwsze sześć miejsc okolicznościowe dyplomy.