Edycja 2018 r.

I kolejka 11.03.2018 rok
Kategoria seniorów:

Seniorki

  1. Spychała Inga – 139
  2. Spychała Małgorzata –116+125
  3. Kmieć Anna – 105
  4. Organiściak Katarzyna – 80

Seniorzy

  1. Maciejewski Mariusz –131 
  2. Machowiak Andrzej – 130
  3. Hejna Wojciech – 127
  4. Giżewski Tomasz – 127
  5. Gizelski Zbigniew – 120
  6. Maciejewski Michał – 124
  7. Jeske Jakub – 124
  8. Kukawka Piotr – 123
  9. Organiściak Szymon – 122
  10. Kmieć Andrzej –112+111
  11. Tomczak Bronisław 112
  12. Dudek Mateusz – 111
  13. Chojnacki Tomasz – 111
  14. Gryc Ryszard – 111+91
  15. Kowalik Karol – 110
  16. Błoniewski Piotr – 102
  17. Szczepankiewicz Karol 102
  18. Górny Mieczysław – 101
  19. Biadasz Mateusz 23

Kategoria szkoły gimnazajalne:

Dziewczęta

1. Klajewska Maja – 76

Chłopcy

  1. Kubicki Damian – 81
  2. Kowalski Piotr – 79
  3. Madalski Wiktor – 75
  4. Bączkowski Mateusz – 65
  5. Madalski Tobiasz – 64
  6. Zawierucha Wiktor – 29
  7. Siuda Filip – 27

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta

  1. Dudek Wiktoria – 89
  2. Kruszka Alicja – 38

Chłopcy

  1. Mroczkowski Tomasz – 84
  2. Piątek Marcin – 72

 

II kolejka 22.04.2018 rok

Kategoria seniorów:

Seniorki
1. Spychała Małgorzata –118
2. Losa Renata – 117
3. Kmieć Anna – 96
4. Losa Martyna – 82

Seniorzy

1. Hawryluk Jerzy – 135
2. Tomczak Bronisław 131
3. Orchowski Jerzy – 129
4. Maciejewski Michał – 128
5. Losa Przemysław – 126
6. Szczepankiewicz Karol – 124 + 118
7. Górny Łukasz – 112
8. Figaj Romuald – 111
9. Machowiak Andrzej – 109 + 131
10. Siupa Kazimierz – 107
11. Kmieć Andrzej –106
12. Górny Mieczysław – 98

Kategoria szkoły gimnazajalne:

Dziewczęta

1. Klajewska Maja – 50

Chłopcy

1. Kubicki Damian – 81
2. Kowalski Piotr – 79
3. Madalski Tobiasz – 68
4. Madalski Wiktor – 67
5. Bączkowski Mateusz – 45

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta
1. Dudek Wiktoria – 79

Chłopcy
1. Piątek Marcin – 60

 

III kolejka 20.05.2018 rok
Kategoria seniorów:
Seniorki

1.Spychała Inga – 136 + 130
2.Czerniak Maria – 102 + 110
3.Kmieć Anna – 97

Seniorzy

1.Giżewski Tomasz – 140 + 134
2.Orchowski Jerzy – 138
3.Gizelski Zbigniew – 137 + 132
4.Maciejewski Michał – 137 + 135
5.Hejna Wojciech – 128 + 122
6.Tomczak Bronisław 127
7.Hawryluk Jerzy – 125
8.Maciejewski Mariusz – 124 + 112
9.Machowiak Andrzej – 123 + 124
10.Kukawka Piotr – 117 + 122
11.Figaj Romuald – 117 + 120
12.Górny Mieczysław – 115
13.Szczepankiewicz Karol 113
14.Soszyński Grzegorz – 111
15.Siupa Kazimierz – 110
16.Mateusiak Mikołaj – 101 + 102
17.Skrzypczak Janusz – 101
18.Kubaszak Przemysław – 98
19.Czekała Tomasz – 72

Kategoria szkoły gimnazajalne:

Dziewczęta

1. Klajewska Maja – 79

Chłopcy

1.Kowalski Piotr – 73
2.Kubicki Damian – 62

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta

1.Dudek Wiktoria – 71

Chłopcy

1.Mroczkowski Tomasz – 91
2.Piątek Marcin – 71
3.Rewers Kacper – 62 + 66

 

IV kolejka 24.06.2018 rok
Kategoria seniorów:
Seniorki

1.Spychała Inga – 136 + 130
2.Czerniak Maria – 102 + 110
3.Kmieć Anna – 97

Seniorzy

1.Hawryluk Jerzy – 128
2.Hejna Wojciech – 127 + 135
3.Gizelski Zbigniew – 124
4.Góny Łukasz – 120 + 104
5.Organiściak Szymon – 119 + 94
6.Kukawka Piotr – 118
7.Machowiak Andrzej – 117
8.Figaj Romuald – 113
9.Górny Mieczysław – 103
10.Siupa Kazimierz – 97
11.Mateusiak Mikołaj – 95 + 88
12.Kowalik Karol – 72 + 57
13.Janasiak Sławomir – 44 + 56
14.Miążkiewicz Andrzej – 21 + 63

Kategoria szkoły gimnazajalne:

Dziewczęta

1. Klajewska Maja – 79

Chłopcy

1.Kubicki Damian – 91
2.Kowalski Piotr – 74
3.Madalski Wiktor – 69 + 64
4. Madalski Tobiasz – 59 + 58

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta

1.Dudek Wiktoria – 73 + 71

Chłopcy

1.Mroczkowski Tomasz – 88 + 82
2.Piątek Marcin – 67 + 71

 

V kolejka 12.08.2018 rok
Kategoria seniorów:
Seniorki

1.Spychała Inga – 120 + 128
2.Spychała Małgorzata – 118 + 117
3.Czerniak Maria – 110 + 108
4.Kmieć Anna – 101

Seniorzy

1.Soszyński Grzegorz – 137
2.Tomczak Bronisław – 136
3-4.Giżewski Tomasz – 131 + 133
Orchowski Jerzy 125 + 133
5.Maciejewski Michał – 132
6.Machowiak Andrzej – 131
7.Jeske Jakub – 127
8.Kukawka Piotr – 132 + 120
9.Gizelski Zbigniew – 124 + 124
10.Maciejewski Mariusz – 122
11.Błoniewski Piotr – 118 + 125
12.Szczepankiewicz Karol – 116 + 102
13.Mateusiak Mikołaj – 108
14.Górny Mieczysław – 106

Kategoria szkoły gimnazajalne:

Chłopcy

1.Kowalski Piotr – 75
2.Mateusiak Tymek – 61
3.Siupa Filip – 50

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta

1.Dudek Wiktoria – 74

Chłopcy

1. Rewers Kacper – 61

 

VI kolejka 23.09.2018 rok
Kategoria seniorów:
Seniorki

1.Spychała Inga – 125
2.Spychała Małgorzata – 120
3.Kmieć Anna – 84

Seniorzy

1.Maciejewski Michał – 138 + 137
2.Giżewski Tomasz – 136
3.Orchowski Jerzy – 135 + 131
4.Błoniewski Piotr – 135
5.Tomczak Bronisław – 129 + 134
6.Kukawka Piotr – 123
7.Hejna Wojciech – 122
8.Gizelski Zbigniew – 121
9.Maciejewski Mariusz – 119
10.Machowiak Andrzej – 117 + 131
11.Siupa Kazimierz – 112
12.Górny Mieczysław – 107
13.Mateusiak Mikołaj – 87 + 113

Kategoria szkoły gimnazajalne:

Chłopcy

1.Kowalski Piotr – 82 + 70
2.Kubicki Damian – 81 + 82
3.Mateusiak Tymek – 81 + 70
4.Madalski Tobiasz – 71
5.Madalski Wiktor – 66
6.Sobieraj Kacper – 55 + 50
7.Musiałowski Patryk – 53 + 19
8.Grześkiewicz Mikołaj – 24 + 9

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Chłopcy

1. Mroczkowski Tomasz – 75 + 85
2. Rewers Kacper – 75 + 73

 

VII kolejka 28.10.2018 rok
Kategoria seniorów:
Seniorki

1.Spychała Inga – 134
2.Spychała Małgorzata – 120
3.Kmieć Anna – 103

Seniorzy

1.Górny Mieczysław – 129
2.Maciejewski Mariusz – 128
3.Hejna Wojciech – 127
4.Błoniewski Piotr – 126 + 127
5.Tomczak Bronisław – 125
6.Siupa Kazimierz – 121
7.Organiściak Szymon – 118 + 111
8.Stępniak Dariusz – 109
9.Szczepankiewicz Karol – 92
10.Janaszak Sławomir – 48 + 49

Kategoria szkoły gimnazajalne:

Dziewczęta
1. Stępniak Dominika – 65                                                                                                                                                                                           2. Klajewska Maja – 64 + 60

Chłopcy
1.Kubicki Damian – 82
2.Kowalski Piotr – 66
3.Madalski Wiktor – 60
4.Madalski Wiktor – 56 + 55                                                                                                                                                                                      5. Musiałowski Patryk – 47 + 50

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta
1. Dudek Wiktoria – 82

Chłopcy
1. Mroczkowski Tomasz – 86
2. Piątek Marcin – 80 + 72
3. Rewers Kacper – 62

________________________________________________________________________________

Liga Strzelecka w karabinku
Edycja 2017 r.

I kolejka 25.03.2017 r.
Kategoria seniorów:

1. Spychała Inga – 128 + 126
2. Czerniak Maria – 118
3. Piwońska Katarzyna – 117
4. Spychała Małgorzata – 101
5. Kmieć Anna – 76
6. Organiściak Katarzyna – 66

1. Hejna Wojciech – 136
2. Połatyński Paweł – 134
3. Kukawka Piotr – 133
4. Machowiak Andrzej – 129
5. Kluga Aleksander – 128
6. Soszyński Grzegorz – 127
7. Giżewski Tomasz – 126
8. Górny Mieczysław – 122
9. Gizelski Zbigniew – 121
10. Matczak Damian – 121
11. Kulczewski Piotr – 120
12. Maciejewski Michał – 119
13. Chojnacki Tomasz – 115
14. Błoniewski Piotr – 110
15. Skrzypczak Janusz – 108
16. Maciejewski Mariusz – 105
17. Kmieć Andrzej – 82

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

1. Dudek Wiktoria – 79
2. Nowak Natalia – 71

1. Śmigielski Mikołaj – 83
2. Mroczkowski Tomasz – 80
3. Graczyk Sebastian – 76 + 82
4. Zarzycki Kamil – 72
5. Piątek Marcin – 60

Kategoria szkoły gimnazajalne:

1. Kubicki Damian – 61
2. Madalski Wiktor – 52

II kolejka 23.04.2017 r.
Kategoria seniorów:

1. Czerniak Maria – 112
2. Organiściak Katarzyna – 95

1. Hejna Wojciech – 135
2. Kukawka Piotr – 132
3. Jankowski Grzegorz – 131
4. Gizelski Zbigniew – 124
5. Górny Mieczysław – 123
6. Jeske Jakub – 119
7. Maciejewski Mariusz – 117
8. Maciejewski Michał – 117
9. Organiściak Szymon – 116
10. Błoniewski Piotr – 111
11. Siupa Kazimierz – 105
12. Skrzypczak Janusz – 101
13. Figaj Romuald – 96
14. Kmieć Andrzej – 90
15. Zawodny Waldemar – 89
16. Kluga Aleksander – 77

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:
1. Nowak Natalia – 81
2. Bruch Dominika – 69
3. Chyża Karolina – 50

1. Mroczkowski Tomasz – 88
2. Graczyk Sebastian – 84
3. Śmigielski Mikołaj – 74
4. Batorski Wojciech – 68
Kategoria szkoły gimnazajalne:

1. Kubicki Damian – 81
2. Madalski Wiktor – 52
3. Madalski Tobiasz – 31

III kolejka

1. Spychała Inga 130 + 124
2. Spychała Małgorzata 117
3. Czerniak Maria – 105
4. Przewoźna Irena – 80 + 77
5. Organiściak Katarzyna – 51

1. Hejna Wojciech – 134
2. Jankowski Grzegorz – 127 + 137
3. Machowiak Andrzej 126 + 131
4. Soczyński Grzegorz – 126
5. Hawryluk Jerzy 124 + 128
6. Matczak Mirosław 122 + 122
7. Giżewski Tomasz 122 + 125
8. Kukawka Piotr – 120
9. Siupa Kazimierz – 119+ 97
10. Tomczak Bronisław 118
11.Matczak Damian 112 + 113
12.Górny Mieczysław – 116
13. Błoniewski Piotr – 107
14. Przewoźny Mariusz 106
15. Maciejewski Mariusz – 109
16. Skrzypczak Janusz – 99
17. Organiściak Szymon – 98
18. Przewoźny Mariusz – 97
19. Szamburski Mariusz 73 + 107
20. Kmieć Andrzej – 64+82

IV kolejka 18.06.2017 r.
Kategoria seniorów:

1. Czerniak Maria – 102
2. Kmieć Anna – 81
3. Ejchorszt Agata – 44 + 67

1. Giżewski Tomasz – 141
2. Gizelski Zbigniew – 127 + 130
3. Tomczak Bronisław – 126 + 128
4. Kukawka Piotr – 126
5. Maciejewski Michał – 125 + 125
6. Hejna Wojciech – 124
7. Machowiak Andrzej – 122
8. Jankowski Grzegorz – 120
9. Błoniewski Piotr – 115
10. Maciejewski Mariusz – 111
11-12. Górny Mieczysław – 104
Skrzypczak Janusz – 104
13. Kmieć Andrzej – 102
14-15. Kluga Aleksander – 100
Szamburski Mariusz – 100 + 125
16. Siupa Kazimierz – 95

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:
1. Chyża Karolina – 94 + 86
2. Nowak Natalia – 81 + 81
3. Dudek Wiktoria – 73 + 87

1. Mroczkowski Tomasz – 77 + 86
2. Piątek Marcin – 39 + 58

Kategoria szkoły gimnazajalne:

1. Kubicki Damian – 67 + 72
2. Madalski Tobiasz – 64 + 47
3. Madalski Wiktor – 47 + 50

V kolejka 06.08.2017 r.
Kategoria seniorów:

1. Spychała Inga – 133 + 122
2. Spychała Olga – 129
3. Spychała Małgorzata – 120
4. Czerniak Maria – 94
5. Kmieć Anna – 85 + 102
6. Bracka Urszula – 80

1. Machowiak Andrzej – 136 + 125
2. Chojnacki Tomasz – 132
3. Soszyński Grzegorz – 131 + 126
4. Rogaczewski Michał – 130
5. Maciejewski Michał – 129
6. Jankowski Grzegorz – 129
7-8. Błoniewski Piotr – 127
Tomczak Bronisław – 127
9-10. Giżewski Tomasz – 126
Gębicki Jacek – 126
11. Hawryluk Jerzy – 124 + 117
12. Hejna Wojciech – 121
13. Ograniściak Szymon – 118
14. Figaj Romuald – 115 + 119
15. Matczak Damian – 113
16. Dudek Mateusz – 112
17. Matczak Mirosław – 111 + 124
18. Siupa Kazimierz – 105
19. Maciejewski Mariusz – 104
12. Kmieć Andrzej – 81
Kubaszak Przemysław – 81

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:
1. Chyża Karolina – 87 + 82
2. Panufnik Oliwia – 77
3. Dudek Wiktoria – 71 + 76

1. Mroczkowski Tomasz – 76

VI kolejka 23.09.2017 r.
Kategoria seniorów:

1. Spychała Inga – 127
2. Czerniak Maria – 112
3. Bracka Urszula – 80

1. Kukawka Piotr – 131
2. Maciejewski Michał – 129
3. Jankowski Grzegorz – 127
4. Machowiak Andrzej – 126
5. Hawryluk Jerzy – 123
6. Giżewski Tomasz – 122
7. Hejna Wojciech – 121
8. Matczak Mirosław – 111
9. Gizelski Zbigniew – 106
10. Ograniściak Szymon – 106

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:
1. Chyża Karolina – 76
2. Dudek Wiktoria – 73

Kategoria szkoły gimnazjalne:
1. Kubicki Damian – 84 pkt
2. Madalski Wiktor – 52

VII kolejka 29.10.2017 r.
Kategoria seniorów:

1. Spychała Inga – 127
2. Czerniak Maria – 118

1. Gizelski Zbigniew – 134
2. Hejna Wojciech – 131
3. Maciejewski Michał – 129
4. Kukawka Piotr – 128
5. Machowiak Andrzej – 126
6. Giżewski Tomasz – 125
7. Błoniewski Piotr – 124
8. Jankowski Grzegorz – 123
9. Maciejewski Mariusz – 123
10. Ograniściak Szymon – 113
11. Siupa Kazimierz – 109
12. Górny Mieczysław – 95

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:
1. Dudek Wiktoria – 85
2. Chyża Karolina – 76
2. Dudek Wiktoria – 85

1. Mroczkowski Tomasz – 78 pkt

Kategoria szkoły gimnazjalne:
1. Madalski Tobiasz – 72 pkt
2. Kubicki Damian – 70
3. Madalski Wiktor – 50