Wyniki

02.12.2015
ROD Róża – Bank Spółdzielczy II           3:2
Arkadiusz Miętkiewicz 2 pkt, Zbigniew Miętkiewicz 1 pkt – Stanisław Woźniak 1 pkt, Andrzejewski Jan/Woźniak Stanisław 1 pkt

Blejwi Family – Butterfly                2:3
Blejwas Damian 1 pkt, Blejwas Jarosław/Blejwas Damian 1 pkt  – Balcerzak Dawid 2 pkt, Wypychowski Radosław 1 pkt

Tomczak i Spółka – Bank Spółdzielczy  I        4:1
Białecki Dawid 2 pkt, Tomczak Leszek 1pkt, Tomczak/Białecki 1 pkt – Dylewski Marek 1 pkt

03.12.2015
Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr – Bank Spółdzielczy II        2:3
Kołodziejczak Piotr 1 pkt, Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr 1 pkt – Andrzejewski Jan 1 pkt, Woźniak Stanisław 2 pkt

Blejwi Family – Bank Spółdzielczy I         5:0
Blejwas Jarosław 2 pkt, Blejwas Damian 2 pkt, Blejwas Damian/Blejwas Jarosław 1 pkt

09.12.2015  Bank Spółdzielczy II – Andro         0:5
Cieślicki Zbigniew 2 pkt, Zaradzki Tomasz 2 pkt, Cieślicki Zbigniew/Zaradzki Tomasz 1 pkt

30.03.2016
ROD RÓŻA – ANDRO 0:5
Cieślicki Zbigniew 2 pkt, Zaradzki Tomasz 2 pkt, Cieślicki Zbigniew/Zaradzki Tomasz 1 pkt

Butterfly – ROD Róża 5:0
Dawid Balcerzak 2 pkt, Paweł Balcerzak 2 pkt, Dawid Balcerzak/Paweł Balcerzak 1 pkt

Bank Spółdzielczy II – TT Lądek Team 4:1
Stanisław Woźniak 2 pkt, Jan Andrzejewski 1 pkt, Stanisław Woźniak/Jan Andrzejewski 1 pkt – Arkadiusz Baśkiewicz 1pkt

ROD Róża – TT Lądek Team 4:1
Zbigniew Miętkiewicz 2 pkt, Arkadiusz Miętkiewicz 1pkt, Zbigniew Miętkiewicz/Arkadiusz Miętkiewicz 1pkt – Arkadiusz Baśkiewicz 1pkt

Bank Spółdzielczy I – Kołodziejczak 1:4
Waldemar Sikorski/Marek Dylewski 1 pkt – Waldemar Kołodziejczak 2 pkt, Piotr Kołodziejczak 2 pkt

Tomczak i spółka – Butterfly 0:5
Paweł Balcerzak 2 pkt, Dawid Balcerzak 2 pkt, Paweł Balcerzak/Dawid Balcerzak 1 pkt

Bank Spółdzielczy I – Andro 1:4
Waldemar Sikorski 1pkt – Tomasz Zaradzki 2 pkt, Zbigniew Cieślicki 1 pkt, Zbigniew Cieślicki/Tomasz Zaradzki 1 pkt

Bank Spółdzielczy I – TT Lądek Team 3:2
Marek Dylewski 1 pkt, Waldemar Sikorski 1 pkt, Marek Dylewski/Waldemar Sikorski 1 pkt – Arkadiusz Baśkiewicz 2 pkt

Tomczak i Spółka – Kołodziejczak 2:3
Dawid Białecki 1 pkt, Leszek Tomczak/Dawid Białecki 1 pkt – Waldemar Kołodziejczak 2 pkt, Piotr Kołodziejczak 1 pkt

Kołodziejczak – Andro 0:5
Tomasz Zaradzki 2 pkt, Zbigniew Cieślicki 2 pkt, Tomasz Zaradzki/Zbigniew Cieslicki 1 pkt

Butterfly – Bank Spółdzielczy I
Dawid Balcerzak 2 pkt, Paweł Balcerzak 2 pkt, Paweł Balcerzak/Dawid Balcerzak 1 pkt

Bank Spółdzielczy II – Tomczak i spółka 3:2
Stanisław Woźniak 1 pkt, Jan Andrzejewski 1 pkt, Jan Andrzejewski/Stanisław Woźniak 1 pkt – Dawid Białecki 2 pkt

Bank Spółdzielczy I – ROD Róża 2:3
Waldemar Sikorski 2 pkt – Arkadiusz Miętkiewicz 1 pkt, Zbigniew Miętkiewicz 1 pkt, Zbigniew Miętkiewicz/Arkadiusz Miętkiewicz 1 pkt

Butterfly – TT Lądek Team 5:0
Dawid Balcerzak 2 pkt, Paweł Balcerzak 2 pkt, Paweł Balcerzak/Dawid Balcerzak 1 pkt

Andro – Butterfly 0:5
Dawid Balcerzak 2 pkt, Radosław Wypychowski 2 pkt, Dawid Balcerzak/Radosław Wypychowski 1 pkt

Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr – ROD RÓŻA  1:4
Piotr Kołodziejczak 1 pkt – Zbigniew Miętkiewicz 2 pkt, Arkadiusz Miętkiewicz 1 pkt, Zbigniew Miętkiewicz/Arkadiusz Miętkiewicz 1pkt

Andro  –  Tomczak i Spółka 5:0
Tomasz Zaradzki 2 pkt, Zbigniew Cieślicki 2 pkt, Tomasz Zaradzki/Zbigniew Cieślicki 1 pkt

TT Ladek Team – Andro 1:4
Arkadiusz Baśkiewicz 1 pkt, Tomasz Zaradzki 2 pkt, Zbigniew Cieślicki 1 pkt, Zbigniew Cieślicki/Tomasz Zaradzki 1 pkt

ROD Róża – Tomczak i Spółka 4:1
Arkadiusz Miętkiewicz 2 pkt, Zbigniew Miętkiewicz 1 pkt, Zbigniew Miętkiewicz/Arkadiusz Miętkiewicz 1 pkt

Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr – Butterfly 1:4
Waldemar Kołodziejczak 1pkt – Paweł Balcerzak 2 pkt, Dawid Balcerzak 1 pkt, Paweł Balcerzak/Dawid Balcerzak 1 pkt

Ze względu na wycofanie się z rozgrywek drużyny Blejwi Famili punkty za mecze rozegrane z tą drużyną nie będą brane pod uwagę.

Zakończenie ligi odbędzie się dnia 08 czerwca o godz. 20:00.

________________________________________________________________________________________

Lp.

DRUŻYNA

nazwisko i imię

1

2

3

4

5

6

7

8

9

punkty

sety

m-ce

1

BUTTERFLY

Balcerzak Paweł/Balcerzak Dawid/ Wypychowski Radosław

3:2

2

4:1

2

3:2

2

4:1

2

4:1

2

4:1

2

5:0

2

4:1

2

16

31:9

 I

 

2

TOP-SPIN

Blejwas/ Józefiak / Zaradzki

2:3

1

5:0

2

5:0

2

5:0

2

5:0

2

5:0

2

5:0

2

5:0

2

15

37:3

 II

 

3

KOŁODZIEJCZAK TEAM

Kołodziejczak Piotr / Kołodziejczak Waldemar

1:4

1

0:5

1

2:3

1

03:02

2

3:2

2

 5:0

2

5:0

2

5:0

2

 13

 

24:16

 

 IV

 

4

POD RÓŻĄ

Miętkiewicz Zbigniew / Miętkiewicz Arkadiusz / Tomczak Leszek

2:3

1

0:5

1

3:2

2

5:0

2

4:1

2

2:3

1

4:1

2

5:0

2

13

25:15

 III

 

5

WETERANI

Woźniak Stanisław / Andrzejewski Jan

1:4

1

0:5

1

2:3

1

0:5

1

2:3

1

2:3

1

5:0

2

4:1

2

10

16:24

 VII

 

6

BANK SPÓŁDZIELCZY

Cieślik / Podbielniak

1:4

1

0:5

1

2:3

1

1:4

1

3:2

2

3:2

2

5:0

2

5:0

2

12

20:20

 V

 

7

CEGLANI

Zatylny Jacek / Plewa Jacek

1:4

1

0:5

1

 0:5

1

3:2

2

3:2

2

2:3

1

5:0

2

5:0

2

 12

 

 19:21

 

 VI

 

8

MKS-MOS

Szkudlarek Katarzyna / Tomczak Eryk / Graczyk Kacper

0:5

1

0:5

1

0:5

1

1:4

1

0:5

1

0:5

1

0:5

1

3:2

2

9

4:36

VIII

 

9

FC ALBAREOS

Tylkowski Tomasz / Białecki Dawid

1:4

1

0:5

1

0:5

1

0:5

1

1:4

1

0:5

1

0:5

1

2:3

1

8

4:36

 IX