Terminarz

TERMINARZ

AMATORSKIEJ DRUŻYNOWEJ LIGI TENIA STOŁOWEGO

  1. OsiR KLECZEW 1 /JAROSŁAW CZAPSKI, MAREK PUCHALSKI, DANIEL SZACOWNY/
  2. OsiR KLECZEW 2 / MARIUSZ GRZELAK, MAREK ŁUCZAK, DARIUSZ TARGAS/
  3. OsiR KLECZEW 3 / MIKOŁAJ JEZIORSKI, KRZYSZTOF DZIAŁEK/
  4. TT LĄDEK TEAM / ARKADIUSZ BAŚKIEWICZ, KRZYSZTOF BAŚKIEWICZ/
  5. ANDRO TEAM / PAWEŁ BANASZAK, ZBIGNIEW CIEŚLICKI, SYLWIA CIESLICKA/
  6. BANK SPÓŁDZIELCZY / PODBIELNIAK JERZY, JAN ANDRZEJEWSKI/
  7. ROD „RÓŻA” /MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ, MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW, MAĆKOWIAK ADRIAN, JAN KAŁECKI/
  8. TOP-SPIN /BLEJWAS JAROSŁAW, ZARADZKI TOMASZ/
  9. MKS-MOS 1 /MOLSKI SZYMON, RYŹLAK PATRYK,ERYK TOMCZAK/
  10. MKS-MOS 2 / RYBAK GRACJAN, MATEUSZ MOLSKI, STOIŃSKI JAKUB/
  11. JACK&VALDIBEZ NAZWY  / ZATYLNY JACEK, KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR/
  12. NO NAME TEAMBEZ NAZWY  / ALBANOWSKI ADRIAN, KOŁODZIEJCZAK PIOTR/

planowana data meczu
drużyna A
drużyna B
18.12.2019 GODZ.18.00 OSIR KLECZEW- 2NO NAME TEAM
18.12.2020 19.15 OSIR KLECZEW 2-BANK SPÓŁDZIELCZY
19.12.2019 18.00 ANDRO TEAM -MKS MOS 2
19.12.2019 19.15 ANDRO TEAM – TOP-SPIN
08.01.2020 18.00 OSIR KLECZEW 3 – TT LĄDEK TEAM
08.01.2020 19.15 OSIR KLECZEW 3 – JACK&VALDI
09.01.2020 18.00  NO NAME TEAM  – BANK SPÓŁDZIELCZY
09.01.2020 19.15 NO NAME TEAM  – ANDRO TEAM
15.01.2020 18.00 TOP-SPIN  – BANK SPÓŁDZIELCZY
15.01.2020 19.15 TOP-SPIN  – JACK&VALDI
16.01.2020 18.00 OSIR KLECZEW 1  – TT LĄDEK TEAM
16.01.2020 19.15 OSIR KLECZEW 1  – ROD „RÓŻA”

Runda 1
OSIR KLECZEW 1 OSIR KLECZEW 2    2:3
OSIR KLECZEW 3 TT LĄDEK TEAM
ANDRO TEAM BANK SPÓŁDZIELCZY    4 : 1 protokół
ROD „RÓŻA” TOP-SPIN
MKS MOS 1 MKS MOS 2                              4 : 1 p
JACK&VALDI NO NAME TEAM
MKS MOS 2 JACK&VALDI                         0 : 5 p
MKS MOS 1 TOP-SPIN
OSIR KLECZEW 1 NO NAME TEAM       4 : 1 p
TT LĄDEK TEAM ANDRO TEAM
ROD „RÓŻA” BANK SPÓŁDZIELCZY      4 : 1 p
OSIR KLECZEW 2 OSIR KLECZEW 3
OSIR KLECZEW 3 ANDRO TEAM
NO NAME TEAM OSIR KLECZEW 2
TOP-SPIN MKS MOS 2
MKS MOS 1 ROD „RÓŻA”
OSIR KLECZEW 1 JACK&VALDI             2 : 3 p
BANK SPÓŁDZIELCZY TT LĄDEK TEAM
TT LĄDEK TEAM ROD „RÓŻA”               2 : 3 p
ANDRO TEAM OSIR KLECZEW 1
BANK SPÓŁDZIELCZY OSIR KLECZEW 3
OSIR KLECZEW 2 MKS MOS 2
NO NAME TEAM MKS MOS 1                 2 : 3 p
TOP-SPIN JACK&VALDI
MKS MOS 2 NO NAME TEAM                 2 : 3 p
OSIR KLECZEW 1 OSIR KLECZEW 3
TOP-SPIN BANK SPÓŁDZIELCZY
MKS MOS 1 JACK&VALDI                        0 : 5 p
OSIR KLECZEW 2 TT LĄDEK TEAM
ROD „RÓŻA” ANDRO TEAM                   2 : 3 p
NO NAME TEAM OSIR KLECZEW 3
TT LĄDEK TEAM MKS MOS 1                5 : 0 p
OSIR KLECZEW 2 ROD „RÓŻA”
JACK&VALDI BANK SPÓŁDZIELCZY
TOP-SPIN ANDRO TEAM                         4:1
MKS MOS 2 OSIR KLECZEW 1
OSIR KLECZEW 2 TOP-SPIN
BANK SPÓŁDZIELCZY MKS MOS 2
TT LĄDEK TEAM OSIR KLECZEW 1
ANDRO TEAM MKS MOS 1 :
JACK&VALDI OSIR KLECZEW 3
NO NAME TEAM ROD „RÓŻA”
MKS MOS 1 OSIR KLECZEW 1                 2 : 3 p
ROD „RÓŻA” JACK&VALDI
OSIR KLECZEW 3 MKS MOS 2
BANK SPÓŁDZIELCZY NO NAME TEAM
ANDRO TEAM OSIR KLECZEW 2
TT LĄDEK TEAM TOP-SPIN
JACK&VALDI TT LĄDEK TEAM
OSIR KLECZEW 2 BANK SPÓŁDZIELCZY
NO NAME TEAM ANDRO TEAM
TOP-SPIN OSIR KLECZEW 1
MKS MOS 2 ROD „RÓŻA”                             0 : 5 p
OSIR KLECZEW 3 MKS MOS 1
JACK&VALDI OSIR KLECZEW 2                5 : 0 p
OSIR KLECZEW 1 ROD „RÓŻA”
BANK SPÓŁDZIELCZY MKS MOS 1
NO NAME TEAM TT LĄDEK TEAM
OSIR KLECZEW 3 TOP-SPIN                       0 : 5 p
ANDRO TEAM MKS MOS 2                           5:0
TOP-SPIN NO NAME TEAM
JACK&VALDI ANDRO TEAM
MKS MOS 2 TT LĄDEK TEAM
OSIR KLECZEW 3 ROD „RÓŻA”                2 : 3 p
BANK SPÓŁDZIELCZY OSIR KLECZEW 1
MKS MOS 1 OSIR KLECZEW 2                   3 : 2 p

Runda rewanżowa
OSIR KLECZEW 2 OSIR KLECZEW 1
TT LĄDEK TEAM OSIR KLECZEW 3
BANK SPÓŁDZIELCZY ANDRO TEAM
TOP-SPIN ROD „RÓŻA”
MKS MOS 2 MKS MOS 1
NO NAME TEAM JACK&VALDI
JACK&VALDI MKS MOS 2
TOP-SPIN MKS MOS 1
NO NAME TEAM OSIR KLECZEW 1
ANDRO TEAM TT LĄDEK TEAM
BANK SPÓŁDZIELCZY ROD „RÓŻA”
OSIR KLECZEW 3 OSIR KLECZEW 2
ANDRO TEAM OSIR KLECZEW 3
OSIR KLECZEW 2 NO NAME TEAM
MKS MOS 2 TOP-SPIN
ROD „RÓŻA” MKS MOS 1
JACK&VALDI OSIR KLECZEW 1
TT LĄDEK TEAM BANK SPÓŁDZIELCZY
ROD „RÓŻA” TT LĄDEK TEAM
OSIR KLECZEW 1 ANDRO TEAM
OSIR KLECZEW 3 BANK SPÓŁDZIELCZY
MKS MOS 2 OSIR KLECZEW 2
MKS MOS 1 NO NAME TEAM
JACK&VALDI TOP-SPIN
NO NAME TEAM MKS MOS 2
OSIR KLECZEW 3 OSIR KLECZEW 1
BANK SPÓŁDZIELCZY TOP-SPIN
JACK&VALDI MKS MOS 1
TT LĄDEK TEAM OSIR KLECZEW 2
ANDRO TEAM ROD „RÓŻA”
OSIR KLECZEW 3 NO NAME TEAM
MKS MOS 1 TT LĄDEK TEAM
ROD „RÓŻA” OSIR KLECZEW 2
BANK SPÓŁDZIELCZY JACK&VALDI
ANDRO TEAM TOP-SPIN
OSIR KLECZEW 1 MKS MOS 2
TOP-SPIN OSIR KLECZEW 2
MKS MOS 2 BANK SPÓŁDZIELCZY
OSIR KLECZEW 1 TT LĄDEK TEAM
MKS MOS 1 ANDRO TEAM
OSIR KLECZEW 3 JACK&VALDI
ROD „RÓŻA” NO NAME TEAM
OSIR KLECZEW 1 MKS MOS 1
JACK&VALDI ROD „RÓŻA”
MKS MOS 2 OSIR KLECZEW 3
NO NAME TEAM BANK SPÓŁDZIELCZY
OSIR KLECZEW 2 ANDRO TEAM
TOP-SPIN TT LĄDEK TEAM
TT LĄDEK TEAM JACK&VALDI
BANK SPÓŁDZIELCZY OSIR KLECZEW 2
ANDRO TEAM NO NAME TEAM
OSIR KLECZEW 1 TOP-SPIN
ROD „RÓŻA” MKS MOS 2
MKS MOS 1 OSIR KLECZEW 3
OSIR KLECZEW 2 JACK&VALDI
ROD „RÓŻA” OSIR KLECZEW 1
MKS MOS 1 BANK SPÓŁDZIELCZY
TT LĄDEK TEAM NO NAME TEAM
TOP-SPIN OSIR KLECZEW 3
MKS MOS 2 ANDRO TEAM
NO NAME TEAM TOP-SPIN
ANDRO TEAM JACK&VALDI
TT LĄDEK TEAM MKS MOS 2
ROD „RÓŻA” OSIR KLECZEW 3
OSIR KLECZEW 1 BANK SPÓŁDZIELCZY
OSIR KLECZEW 2 MKS MOS 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spółdzielczy I  – Blejwi Family godz. 21:30 Tomczak i Spółka – TT Lądek Team 17.02.2016 godz. 18:30  Butterfly  – Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr godz. 19:30  Andro – Bank Spółdzielczy II godz. 20:30 Tomczak i Spółka – ROD Róża godz. 21:30  TT Lądek Team –  Blejwi Family 18.02.2016 godz. 18:30 Andro – Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr godz. 19:30 Bank Spółdzielczy I – Butterfly godz. 20:30 Tomczak i Spółka –  Bank Spółdzielczy II godz. 21:30  Blejwi Family – ROD Róża 24.02.2016 godz. 18:30  Bank Spółdzielczy I – Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr 1:4 godz. 19:30  Tomczak i Spółka – Andro godz. 20:30  TT Lądek Team – Butterfly godz. 21:30   Blejwi Family – Bank Spółdzielczy II 25.02.2016 godz. 18:30 Tomczak i Spółka – Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr godz. 19:30 TT Lądek Team – Bank Spółdzielczy I godz. 20:30 Blejwi Family – Andro godz. 21:30 ROD Róża – Butterfly 02.03.2016 godz. 18:30  TT Lądek Team – Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr godz. 19:30  Blejwi Family – Tomczak i Spółka godz. 20:30  ROD Róża – Bank Spółdzielczy I godz. 21:30   Bank Spółdzielczy II –  Butterfly 03.03.2016 godz. 18:30 Blejwi Family – Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr godz. 19:30 ROD Róża – TT Lądek Team 4:1 godz. 20:30 Bank Spółdzielczy II –  Bank Spółdzielczy I godz. 21:30  Butterfly –  Andro 09.03.2016 godz. 18:30 ROD Róża – Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr godz. 19:30 Bank Spółdzielczy II – TT Lądek Team godz. 20:30 Butterfly – Tomczak i Spółka godz. 21:30  Andro – Bank Spółdzielczy I ____________________________________________________________________________________________________

2017 r.

I runda
DATA GODZ. Wyniki
1 14.02.2017 WTOREK 18:00 MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E. CEGLANI ZATYLNY&PLEWA  0:5
2 14.02.2017 WTOREK 19:15 BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI  4:1
3 15.02.2017 ŚRODA 18:00 KOŁODZIEJCZAK TEAM ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L.  2:3
4 15.02.2017 ŚRODA 19:15 WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI  0:5
5 17.02.2017 18:00 KOŁODZIEJCZAK TEAM MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E.  5:0
6 17.02.2017 PIĄTEK 19:15 BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI  3:2
7 21.02.2017 WTOREK 18:00 ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L. BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK  4:1
8 21.02.2017 WTOREK 19:15 WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI  1:4
9 22.02.2017 ŚRODA 18:00 BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E. 5:0 
10 22.02.2017 ŚRODA 19:15 FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI KOŁODZIEJCZAK TEAM 0:5
11 24.02.2017 PIĄTEK 18:00 CEGLANI ZATYLNY&PLEWA BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI  1:4
12 24.02.2017 PIĄTEK 19:15 MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E. WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI  0:5
13 28.02.2017 WTOREK 18:00 TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E.  5:0
14 28.02.2017 WTOREK 19:15 KOŁODZIEJCZAK TEAM WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI  3:2
15 01.03.2017 ŚRODA 18:00 ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L. BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI  2:3
16 01.03.2017 ŚRODA 19:15 FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI CEGLANI ZATYLNY&PLEWA  0:5
17 03.03.2017 PIĄTEK 18:00 TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI KOŁODZIEJCZAK TEAM 5:0
18 07.03.2017 WTOREK 18:00 CEGLANI ZATYLNY&PLEWA BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK  2:3
19 07.03.2017 WTOREK 19:15 MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E. BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI  0:5
20 08.03.2017 ŚRODA 18:00 FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI  1:4
21 10.03.2017 PIĄTEK 18:00 KOŁODZIEJCZAK TEAM CEGLANI ZATYLNY&PLEWA
22 10.03.2017 PIĄTEK 19:00 BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI  5:0
23 14.03.2017 WTOREK 18:00 TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI  5:0
24 14.03.2017 WTOREK 19:15 WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI CEGLANI ZATYLNY&PLEWA  2:3
25 15.03.2017 ŚRODA 18:00 MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E. ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L.  1:4
26 15.03.2017 ŚRODA 19:15 BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI KOŁODZIEJCZAK TEAM  4:1
27 17.03.2017 PIĄTEK 18:00 TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK  5:0
28 17.03.2017 PIĄTEK 19:15 WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L.  0:5
29 21.03.2017 WTOREK 18:00 FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI MKS MOS SZKUDLAREK&GRACZYK&TOMCZAK E.  2:3
30 21.03.2017 WTOREK 19:15 BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK WETERANI&BANK SPÓŁDZIELCZY WOŹNIAK, ANDRZEJEWSKI  3:2
31 22.03.2017 ŚRODA 18:00 CEGLANI ZATYLNY&PLEWA ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L.  3:2
32 22.03.2017 ŚRODA 19:15 BUTTERFLY BALCERZAK&BALCERZAK&WYPYCHOWSKI BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK 4:1 
33 24.03.2017 PIĄTEK 18:00 BANK SPÓDZIELCZY CIEŚLICKI &PODBIELNIAK KOŁODZIEJCZAK TEAM  X
34 28.03.2017 WTOREK 18:00 ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L. TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI  0:5
35 31.03.2017 PIĄTEK 18:00 ROD RÓŻA MIĘTKIEWICZ&MIĘTKIEWICZ&TOMCZAK L. FC ALBATROS TYLKOWSKI &BIAŁECKI  5:0
36 31.03.2017 PIĄTEK 19:15 CEGLANI ZATYLNY&PLEWA TOP-SPIN BLEJWAS&JÓZEFIAK&ZARADZKI  0:5