Terminarz

T E R M I N A R Z
Słupecka liga tenisa stołowego 2022/2023

1. Dmuchana Frajda /Krzysztof Filipiak, Daniel Warczygłowa, Krzysztof Kaczmarek/
2. OSiR Kleczew /Marek Puchalski, Daniel Szacowny/
3. Elektro Team Kleczew /Marek Łuczak, Mariusz Grzelak/
4. MKS MOS Słupca /Szymon Molski, Mateusz Molski, Jerzy Szymczak/
5. Czopery Kleczew/ Jarosław Czapski, Andrzej Nawrocki/
6. TOP SPIN /Jarsoław Blejwas, Tomasz Zaradzki/
7. ROD „RÓŻA” /Zbigniew Miętkiewicz, Arkadiusz Miętkiewicz, Leszek Tomczak/
8. ANDRO TEAM /Paweł balcerzak, Arkadiusz Baśkiewicz, Sylwia Cieślicka/
9. PREZESI /Jerzy Podbielniak, Waldemar Kołodziejczak/

23.11.2022 r.
godz. 18:00 Prezesi – Elektro Team Kleczew
godz. 19:45 Elektro Team Kleczew – Andro Team

24.11.2022 r.
godz. 18:00 ROD Róża – Czopery Kleczew
godz. 19:45 Czopery Kleczew – Top Spin

30.11.2022 r.
godz. 18:00 Andro Team – MKS MOS
godz. 19:45 MKS MOS – ROD Róża

01.12.2022 r.
godz. 18:00 OSiR Kleczew – Prezesi
godz. 19:45 Dmuchana Frajda – OSiR Kleczew

07.12.2022 r.
godz. 18:00 Elektro Team – Dmuchana Frajda
godz. 19:45 Elektro Team Kleczew – MKS MOS

08.12.2022 r.
godz. 18:00 Czopery Kleczew – Andro Team
godz. 19:45 Prezesi – Czopery Kleczew

14.12.2022 r.
godz. 18:00 Top Spin – ROD Róża
godz. 19:45 Andro Team – Top Spin

15.12.2022 r.
godz. 18:00 OSiR Kleczew – Czopery Kleczew /mecz w Kleczewie/
godz. 19:45 OSiR Kleczew – Elektro Team Kleczew /mecz w Kleczewie/

godz. 18:00 Top Spin – Prezesi
godz. 19:45 ROD Róża – Andro Team

21.12.2022 r.
godz. 18:00 MKS MOS – Czopery Kleczew
godz. 19:45 Czopery Kleczew – Dmuchana Frajda

22.12.2022 r.
godz. 18:00 Prezesi – ROD Róża
godz. 19:45 Dmuchana Frajda – Top Spin

04.01.2023 r.
godz. 18:00 ROD Róża – Dmuchana Frajda
godz. 19:45 Andro Team – Prezesi

05.01.2023 r.
godz. 18:00 Dmuchana Frajda – MKS MOS
godz. 19:45 MKS MOS – Prezesi

11.01.2023 r.
godz. 18:00 Czopery Kleczew – Elektro Team Kleczew /mecz w Kleczewie/

godz. 18:00 Top Spin – MKS MOS
godz. 19:45 Dmuchana Frajda – Andro Team

12.01.2023 r.
godz. 18:00 Andro Team – OSiR Kleczew
godz. 19:45 MKS MOS – OSiR Kleczew

18.01.2023 r.
godz. 18:00 Top Spin – OSiR Kleczew
godz. 19:45 OSiR Kleczew – ROD Róża

19.01.2023 r.
godz. 18:00 Elektro Team Kleczew – Top Spin
godz. 19:45 ROD Róża – Elektro Team Kleczew

25.01.2023 r.
godz. 18:00 Prezesi – Dmuchana Frajda

RUNDA REWANŻOWA

godz. 19:45 Andro Team – Dmuchana Frajda

26.01.2023 r.
godz. 18:00 Elektro Team Kleczew – Prezesi
godz. 19:45 Andro Team – Elektro Team Kleczew

01.02.2023 r.
godz. 18:00 Czopery Kleczew – ROD Róża
godz. 19:45 Top Spin – Czopery Kleczew

02.02.2023 r.
godz. 18:00 MKS MOS – Andro Team
godz. 19:45 ROD Róża – MKS MOS

08.02.2023 r.
godz. 18:00 Prezesi – OSiR Kleczew
godz. 19:45 OSiR Kleczew – Dmuchana Frajda

09.02.2023 r.
godz. 18:00 Dmuchana Frajda – Elektro Team
godz. 19:45 MKS MOS – Elektro Team Kleczew

15.02.2023 r.
godz. 18:00 Andro Team – Czopery Kleczew
godz. 19:45 Czopery Kleczew – Prezesi

16.02.2023 r.
godz. 18:00 ROD Róża – Top Spin
godz. 19:45 Top Spin – Andro Team

22.02.2023 r.
godz. 18:00 Czopery Kleczew – OSiR Kleczew /mecz w Kleczewie/
godz. 19:45 Elektro Team Kleczew – OSiR Kleczew /mecz w Kleczewie/

godz. 18:00 Prezesi – Top Spin
godz. 19:45 Andro Team – ROD Róża

23.02.2023 r.
godz. 18:00 Czopery Kleczew – MKS MOS
godz. 19:45 Dmuchana Frajda – Czopery Kleczew

01.03.2023 r.
godz. 18:00 ROD Róża – Prezesi
godz. 19:45 Top Spin – Dmuchana Frajda

02.03.2023 r.
godz. 18:00 Dmuchana Frajda – ROD Róża
godz. 19:45 Prezesi – Andro Team

08.03.2023 r.
godz. 18:00 MKS MOS – Dmuchana Frajda
godz. 19:45 Prezesi – MKS MOS

09.03.2023 r.
godz. 18:00 Elektro Team Kleczew – Czopery Kleczew /mecz w Kleczewie/

godz. 18:00 MKS MOS – Top Spin
godz. 19:45 Dmuchana Frajda – Prezesi

15.03.2023 r.
godz. 18:00 OSiR Kleczew – Andro Team
godz. 19:45 OSiR Kleczew – MKS MOS

16.03.2023 r.
godz. 18:00 OSiR Kleczew – Top Spin
godz. 19:45 ROD Róża – OSiR Kleczew

22.03.2023 r.
godz. 18:00 Top Spin – Elektro Team Kleczew
godz. 19:45 Elektro Team Kleczew – ROD Róża

około godz. 21:00 Podsumowanie ligi i wręczenie pucharów.