Tabela

Amatorska Drużynowa Liga Tenisa Stołowego na sezon 2019/2020

  1. OsiR KLECZEW 1 /JAROSŁAW CZAPSKI, MAREK PUCHALSKI, DANIEL SZACOWNY/
  2. OsiR KLECZEW 2 / MARIUSZ GRZELAK, MAREK ŁUCZAK, DARIUSZ TARGAS/
  3. OsiR KLECZEW 3 / MIKOŁAJ JEZIORSKI, KRZYSZTOF DZIAŁEK/
  4. TT LĄDEK TEAM / ARKADIUSZ BAŚKIEWICZ, KRZYSZTOF BAŚKIEWICZ/
  5. ANDRO TEAM / PAWEŁ BANASZAK, ZBIGNIEW CIEŚLICKI, SYLWIA CIESLICKA/
  6. BANK SPÓŁDZIELCZY / PODBIELNIAK JERZY, JAN ANDRZEJEWSKI/
  7. ROD „RÓŻA” /MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ, MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW, MAĆKOWIAK ADRIAN, JAN KAŁECKI/
  8. TOP-SPIN /BLEJWAS JAROSŁAW, ZARADZKI TOMASZ/
  9. MKS-MOS 1 /MOLSKI SZYMON, RYŹLAK PATRYK,ERYK TOMCZAK/
  10. MKS-MOS 2 / RYBAK GRACJAN, MATEUSZ MOLSKI, STOIŃSKI JAKUB/
  11. BEZ NAZWY 1 / ZATYLNY JACEK, KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR/
  12. BEZ NAZWY 2 / ALBANOWSKI ADRIAN, KOŁODZIEJCZAK PIOTR/

 

Słupecka Liga Tenisa Stołowego
OSiR 1 – NO NAME TEAM 4 : 1
OSiR 2 – JACK&VALDI 0 : 5
TT LĄDEK TEAM – MKS MOS 1 5 : 0
BANK SPÓŁDZIELCZY – ROD „RÓŻA” 1 : 4
NO NAME TEAM – MKS MOS 2 3 : 2
MKS MOS 1 – MKS MOS 2 4 : 1
ROD „RÓŻA” – OSiR 3 2 : 3
MKS MOS 1 – NO NAME TEAM 3 : 2
TT LĄDEK TEAM – ROD “RÓŻA” 2 : 3
NO NAME TEAM – MKS MOS 2 3 : 2
OSiR 2 – MKS MOS 1 2 : 3
OSiR 3 – TOP SPIN 0 : 5
OSiR 1 – JACK&VALDI 2 : 3
ANDRO TEAM – BANK SPÓŁDZIELCZY 4 : 1
OSiR 1 – MKS MOS 1 3 : 2
Tabela
1. MKS MOS I 5 8 12 :13
2. NO NAME Team 4 6 9 : 11
3. ROD Róża 3 5 9 : 6
4. OSiR Kleczew 1 3 5 9 : 6
5. JACK&VALDI 2 4 8 : 2
6. TT Lądek Team 2 3 7 : 3
7. OSiR Kleczew 3 2 3 3 : 7
8. MKS MOS II 3 3 5 : 10
9. TOP SPIN 1 2 5 : 0
10. Andro Team 1 2 4 : 1
11. OSiR Kleczew 2 2 2 2 : 8
12. Bank Spółdzielczy 2 2 2 : 8

 

 

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————–

Ze względu na wycofanie się z rozgrywek drużyny Blejwi Famili punkty za mecze rozegrane z tą drużyną nie będą brane pod uwagę.

Zakończenie ligi odbędzie się dnia 08 czerwca o godz. 20:00.

Tabela

1. Butterfly – 7 – 14 – 34:1

/Balcerzak Paweł, Balcerzak Dawid, Wypychowski Radosław/

2. Andro – 7 – 13 – 28:7

/Cieślicki Zbigniew, Zaradzki Tomasz/

3. ROD Róża – 7 – 12 – 18:17

/Miętkiewicz Zbigniew, Miętkiewicz Arkadiusz/

4. Bank Spółdzielczy II – 5 – 8 – 12:13

/Andrzejewski Jan, Woźniak Stanisław/

5. Waldemar Kołodziejczak/Piotr Kołodziejczak – 6 – 8 – 11:19

/Kołodziejczak Waldemar, Kołodziejczak Piotr/

6. Tomczak i Spółka – 6 – 7 – 9:21

/Tomczak Leszek, Plewa Piotr, Białecki Dawid/

7. Bank Spółdzielczy I – 6 – 7 –  8:22

/Nowacki Maciej, Podbielniak Jerzy, Dylewski Marek, Sikorski Waldemar/

8. TT Lądek Team – 5 – 5 – 5:20

/Baśkiewicz Arkadiusz, Baśkiewicz Krzysztof/