Klasyfikacje indywiudalne

Amatorska Drużynowa Liga Tenisa Stołowego 2019/2020

GRA POJEDYŃCZA

JAROSŁAW  CZAPSKI 4
MAREK PUCHALSKI  7
DANIEL SZACOWNY 16
MARIUSZ GRZELAK, 1
MAREK ŁUCZAK   6
DARIUSZ TARGAS  3
MIKOŁAJ JEZIORSKI  8
KRZYSZTOF DZIAŁEK  8
ARKADIUSZ BAŚKIEWICZ  8
KRZYSZTOF BAŚKIEWICZ 6
PAWEŁ BANASZAK
ZBIGNIEW CIEŚLICKI   8
SYLWIA CIESLICKA   7
PODBIELNIAK JERZY   6
JAN ANDRZEJEWSKI   7
MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ  20
MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW    20
MAĆKOWIAK ADRIAN
JAN KAŁECKI
BLEJWAS JAROSŁAW  7
ZARADZKI TOMASZ   8
RYBAK GRACJAN   10
MATEUSZ MOLSKI   15
STOIŃSKI JAKUB
ZATYLNY JACEK  12
KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR  11

DYLEWSKI MAREK    7

TOMCZAK ERYK  5

TOMCZAK LESZEK  3

SZYMON MOLSKI     14

RYŹLAK PATRYK   8

SZYMENDERSKI GABRIEL  2

BALCERZAK PAWEŁ  12
ALBANOWSKI ADRIAN    8
KOŁODZIEJCZAK PIOTR    3

 

DEBEL

JAROSŁAW CZAPSKI/ DANIEL SZACOWNY 2, 1

ALBANOWSKI ADRIAN/ KOŁODZIEJCZAK PIOTR 1, 2

ARKADIUSZ BAŚKIEWICZ/ KRZYSZTOF BAŚKIEWICZ 1, 2

MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ/ MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW 2,1, 1, 1, 1, 2

MARIUSZ GRZELAK/ MAREK ŁUCZAK 1, 

ZATYLNY JACEK / KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR 2, 1, 2, 2

MIKOŁAJ JEZIORSKI, KRZYSZTOF DZIAŁEK 2,2, 1, 2

PUCHALSKI / SZACOWNY 2

MOLSKI SZYMON / RYŹLAK  1, 2, 2, 1

BLEJWAS /ZARADZKI 2,2

MATEUSZ MOLSKI/ GRACJAN RYBAK 1, 1, 1, 1, 1, 

DYLEWSKI / PODBIELNIAK 2, 2, 2, 1

MOLSKI MATEUSZ / STOIŃSKI J 1

ALBANOWSKI / SZYMENDERA   2

GRZELAK / TARGAS 1

MOLSKI SZYMON  / TOMCZAK ERYK 2,

CIEŚLICKI / BALCERZAK  1, 2

CIEŚLICKA SYLWIA / BALCERZAK 1,2

SZACOWNY / ŁUCZAK  1

 

 

————————————————————————————————————————————————————————–

2017r.

Najlepiej punktujący zawodnik

16 punktów

 BALCERZAK DAWID   2,2,2,2,2,2,2,2   

15 punktów

ZARADZKI TOMASZ     2,2,2,2,2,2,1,2

14 punktów

JÓZEFIAK PIOTR      2,2,2,2,2,2,2    

10 punktów

KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR     1,2,2,2,1,2
MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW          1,2,1,2,2,2

ZATYLNY JACEK    1,1,2,2,2,2    

9 punktów

CIEŚLIK ZBIGNIEW   1,2,2,2,2,    

 8 punktów

WOŹNIAK STANISŁAW   1,1,2,2,1,1   

7 punktów

MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ       1,1.2.1.2    

BALCERZAK PAWEŁ   1,1,1,2,1,1     

  6 punktów

ANDRZEJEWSKI JAN   1,1,2,1,1

5 punktów

KOŁODZIEJCZAK PIOTR          1,2,2

BLEJWAS JAROSŁAW     2,1,2      

4 punkty

BIAŁECKI DAWID      1,1,2
PLEWA PIOTR      2,2

 3 punkty

DYLEWSKI MAREK   1,1,1
PODBIELNIAK   1,2

2 punkty

TOMCZAK LESZEK 2

1 punkt

SZKUDLAREK KATARZYNA  1

TOMCZAK ERYK      1            

Gra parami

BALCERZAK PAWEŁ / BALCERZAK DAWID    1,1,1,1,1,1,1,1    8 punktów

BLEJWAS DAMIAN / ZARADZKI TOMASZ    1,1,1,1,1,1,1  7  punktów

KOŁODZIEJCZAK  PIOTR / KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR  1,1,1,1,1,1      6  punktów

ZATYLNY JACEK / PLEWA JACEK      1,1,1,1          4  punkty

PODBIELNIAK / CIEŚLIK    1,1,1,1           4 punkty

MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW / MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ 1,1 2  punkty

 WO ŹNIAK STANISŁAW / ANDRZEJEWSKI JAN 1,1         2  punkty

ZARADZKI TOMASZ / JÓZEFIAK PIOTR  1 punkt

MIĘTKIEWICZ / TOMCZAK    1    1 punkt

SZKUDLAREK KATARZYNA /TOMCZYK ERYK  1      1 punkt

 

Ze względu na wycofanie się z rozgrywek drużyny Blejwi Famili punkty za mecze rozegrane z tą drużyną nie będą brane pod uwagę.

Zakończenie ligi odbędzie się dnia 08 czerwca o godz. 20:00.

Najlepiej punktujący zawodnik

13 punktów
Dawid Balcerzak /Butterfly/

12 punktów
Tomasz Zaradzki /Andro/

10 punktów

Paweł Balcerzak /Butterfly/
Zbigniew Cieślicki /Andro/

7 punktów
Zbigniew Miętkiewicz /ROD Róża/
Arkadiusz Miętkiewicz /ROD Róża/

6 punktów
Stanisław Woźniak /Bank Spółdzielczy II/

5 punktów
Waldemar Kołodziejczak /Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr/
Arkadiusz Baśkiewicz /TT Lądek Team/
Piotr Kołodziejczak /Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr/
Dawid Białecki /Tomczak i Spółka/

4 punkty
Waldemar Sikorski /Bank Spółdzielczy I/

3 punkty
Jan Andrzejewski /Bank Spółdzielczy II/
Zbigniew Cieślicki /Andro/

2 punkty
Marek Dylewski /Bank Spóldzielczy I/
Leszek Tomczak /Tomczak i Spółka/

Najlepsza para deblowa
6 punktów
Zbigniew Cieślicki/Tomasz Zaradzki /Andro/
Paweł Balcerzak/Dawid Balcerzak /Butterfly/

4 punkty
Zbigniew Miętkiewicz/Arkadiusz Miętkiewicz /ROD Róża/

3 punkty
Jan Andrzejewski/Stanisław Woźniak /Bank Spółdzielczy II/

2 punkty
Tomczak Leszek/Białecki Dawid /Tomczak i Spółka/
Marek Dylewski/Waldemar Sikorski /Bank Spółdzielczy I/

1 punkt
Waldemar Kołodziejczak/Piotr Kołodziejczak
Wypychowski Jarosław/Balcerzak Dawid /Butterfly/