Klasyfikacje indywiudalne

2017r.

Najlepiej punktujący zawodnik

16 punktów

 BALCERZAK DAWID   2,2,2,2,2,2,2,2   

15 punktów

ZARADZKI TOMASZ     2,2,2,2,2,2,1,2

14 punktów

JÓZEFIAK PIOTR      2,2,2,2,2,2,2    

10 punktów

KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR     1,2,2,2,1,2
MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW          1,2,1,2,2,2

ZATYLNY JACEK    1,1,2,2,2,2    

9 punktów

CIEŚLIK ZBIGNIEW   1,2,2,2,2,    

 8 punktów

WOŹNIAK STANISŁAW   1,1,2,2,1,1   

7 punktów

MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ       1,1.2.1.2    

BALCERZAK PAWEŁ   1,1,1,2,1,1     

  6 punktów

ANDRZEJEWSKI JAN   1,1,2,1,1

5 punktów

KOŁODZIEJCZAK PIOTR          1,2,2

BLEJWAS JAROSŁAW     2,1,2      

4 punkty

BIAŁECKI DAWID      1,1,2
PLEWA PIOTR      2,2

 3 punkty

DYLEWSKI MAREK   1,1,1
PODBIELNIAK   1,2

2 punkty

TOMCZAK LESZEK 2

1 punkt

SZKUDLAREK KATARZYNA  1

TOMCZAK ERYK      1            

Gra parami

BALCERZAK PAWEŁ / BALCERZAK DAWID    1,1,1,1,1,1,1,1    8 punktów

BLEJWAS DAMIAN / ZARADZKI TOMASZ    1,1,1,1,1,1,1  7  punktów

KOŁODZIEJCZAK  PIOTR / KOŁODZIEJCZAK WALDEMAR  1,1,1,1,1,1      6  punktów

ZATYLNY JACEK / PLEWA JACEK      1,1,1,1          4  punkty

PODBIELNIAK / CIEŚLIK    1,1,1,1           4 punkty

MIĘTKIEWICZ ZBIGNIEW / MIĘTKIEWICZ ARKADIUSZ 1,1 2  punkty

 WO ŹNIAK STANISŁAW / ANDRZEJEWSKI JAN 1,1         2  punkty

ZARADZKI TOMASZ / JÓZEFIAK PIOTR  1 punkt

MIĘTKIEWICZ / TOMCZAK    1    1 punkt

SZKUDLAREK KATARZYNA /TOMCZYK ERYK  1      1 punkt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze względu na wycofanie się z rozgrywek drużyny Blejwi Famili punkty za mecze rozegrane z tą drużyną nie będą brane pod uwagę.

Zakończenie ligi odbędzie się dnia 08 czerwca o godz. 20:00.

Najlepiej punktujący zawodnik

13 punktów
Dawid Balcerzak /Butterfly/

12 punktów
Tomasz Zaradzki /Andro/

10 punktów

Paweł Balcerzak /Butterfly/
Zbigniew Cieślicki /Andro/

7 punktów
Zbigniew Miętkiewicz /ROD Róża/
Arkadiusz Miętkiewicz /ROD Róża/

6 punktów
Stanisław Woźniak /Bank Spółdzielczy II/

5 punktów
Waldemar Kołodziejczak /Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr/
Arkadiusz Baśkiewicz /TT Lądek Team/
Piotr Kołodziejczak /Kołodziejczak Waldemar/Kołodziejczak Piotr/
Dawid Białecki /Tomczak i Spółka/

4 punkty
Waldemar Sikorski /Bank Spółdzielczy I/

3 punkty
Jan Andrzejewski /Bank Spółdzielczy II/
Zbigniew Cieślicki /Andro/

2 punkty
Marek Dylewski /Bank Spóldzielczy I/
Leszek Tomczak /Tomczak i Spółka/

Najlepsza para deblowa
6 punktów
Zbigniew Cieślicki/Tomasz Zaradzki /Andro/
Paweł Balcerzak/Dawid Balcerzak /Butterfly/

4 punkty
Zbigniew Miętkiewicz/Arkadiusz Miętkiewicz /ROD Róża/

3 punkty
Jan Andrzejewski/Stanisław Woźniak /Bank Spółdzielczy II/

2 punkty
Tomczak Leszek/Białecki Dawid /Tomczak i Spółka/
Marek Dylewski/Waldemar Sikorski /Bank Spółdzielczy I/

1 punkt
Waldemar Kołodziejczak/Piotr Kołodziejczak
Wypychowski Jarosław/Balcerzak Dawid /Butterfly/