Orlik

STYCZEŃ 2019

LUTY 2019

MARZEC 2019

*02.03. godz. 10:00 Sparing SKP

*03.03. godz. 12:00 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych-TROPEM WILCZYM

*15 lub 18.03. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*22.03. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*24.03. godz. 12:00 Bieg Leśnika

*29.03. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

KWIECIEŃ 2019

*03.04. godz. 10:00 Piłka Nożna MOS Słupca

*05.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*12.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*14.04 godz. 10:00-13:30 mecze SKP żak /Tomasz Zastawa/

*15.04. godz. 18:00 Słupecka Liga Orlika – boisko Orlik MOS ul. Powstańców Wlkp.

*26.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*27.04. godz. 9:00-14:00 Akademia Reissa

*28.04. godz. 10:00-14:00 SKP mecze Orlik gr E 1 /P. Krawiec/

MAJ 2019

*06.05. godz. 10:00-14:00 rezerwacja boiska orlik /MOS W. Henke/

*06.05. godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji 3 Maja o puchar Burmistrza Miasta w kategorii SP kl. I-II,  kl. III-IV,

*06.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*07.05. godz. 10:00-14:00 rezerwacja boiska orlik /MOS W. Henke/

*07.05.godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji 3 Maja o puchar Burmistrza Miasta w kategorii SP kl. V-VI, kl. VII-VIII i gimnazjum

*10/11.05. Nocny turniej piłki nożnej im. Dariusza Ratajczaka /boisko orlik ul. Gajowa/ Animatorzy

*11.05. godz.9:00 do 12:00 Akademia Reissa

*11.05. godz. 12:00 Zakończenie Rajdu Taczanowskiego

*12.05 godz. 10:00 mecze SKP żak /Tomasz Zastawa

*15.05. godz. 10:00-14:00 rezerwacja boiska orlik  Rejon p nożna SP kl. IV-VI/MOS W. Henke/

*17.05 godz. 16:00-19:30 mecze SKP  orlik /L. Wyszyński/

*17.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*18.05. godz. 9:00 Turniej orlik T. Zastawa

*19.05. godz.9:00-20:00 Racketlon

*24.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*25.05. godz. 12:00-15:00 Nordic Walking

*26.05 godz. 10:00-13:30 mecze SKP żak /Tomasz Zastawa/

*26.05. godz 12: 00 Akcja ,,Słupca biega” / Bieg Mam

*31.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

CZERWIEC 2019

*03.06. godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji ,,Dnia dziecka” w kat. SP kl. I-II, III-IV

*04.06. godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji ,,Dnia dziecka” w kat. SP kl. V-VI, kl. VII-VIII i gimnazjum

*07.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*08.06. godz. 9:00-14:00 Akademia Reissa

*14.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*15.06. godz. 16:00-20:00 rezerwacja strzelnicy i orlika SP 3 kl. VI c /L. Wyszyński/

*17.06. godz. 8:00-14:00 Dzień Sportu SP 1 Słupca /W. Flisiak/ orlik i boisko boczne

*18.06.godz.9:00-11:00 rezerwacja całego orlika SP 1 /M. Kwitowski/

*21.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*28.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*29.06. godz.17:00  rezerwacja orlik i strzelnica SKP  /Patryk Krawiec/

LIPIEC 2019

*03.07. godz. 18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w Akcji Lato z MOSiR/

*05.07. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*10.07. godz. 18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w Akcji Lato z MOSiR/

*12.07. godz. 17:30 Słupecka Liga Orlika

*17.07. godz. 18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w Akcji Lato z MOSiR/

*24.07. godz. 12-18:00 Strefa Kids – GROM zabawy rekreacyjne, dmuchańce /współpartnerstwo w Akcji Lato z MOSiR/

*24.07. godz. 18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w Akcji Lato z MOSiR/

*31.07. godz. 18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w Akcji Lato z MOSiR/

SIERPIEŃ 2019

*07.08. godz.18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w akcji lato z MOSiR

*14.08. godz.18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w akcji lato z MOSiR

*21.08. godz.18:00 Liga koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w akcji lato z MOSiR

*30.08. godz.18:00 Zakończenie Ligi koszykówki 3×3 GROM /współpartnerstwo w akcji lato z MOSiR

*31.08. godz. 10:00-12:00 rezerwacja strzelnicy Klub Rezerwy

WRZESIEŃ 2019

*06.09.godz. 16:00-19:00 rezerwacja całego Orlika P. Krawiec

*07.09. godz. 10:00 konserwacja orlika

*08.09. godz. 12:00 konserwacja orlika

*08.09. godz.16:00-17:30 rezerwacja orlika Głowacki

*21.09.godz.10:00-12:00 rezerwacja Orlika Akademia Rejsa

PAŹDZIERNIK 2019

*05.10. godz. 9:00 Akademia Reissa

12.10.godz.12:30 Akademia Reissa

26.10..godz.12:30 Akademia Reissa

LISTOPAD 2019

GRUDZIEŃ 2019

MARZEC 2020

*01.03. godz. 12:00 Bieg lokalny „Tropem Wilczym”

*22.03. godz.12:00 Bieg Leśnika i Nordinc Walking

III Słupecka Liga Orlika

KWIECIEŃ 2020

IV Słupecka Liga Orlika

*21.04.godz.10:00 Mistrzostwa Powiatu – Indywidualne Biegi Przełajowe – MOS /boisko boczne/

*25.04. VI Wiosenny Marsz Nordinc Walking

MAJ 2020

*08/09.05 Nocny turniej piłki nożnej im. Dariusza Ratajczaka

*10.05. Rodzinny turniej rekreacyjny z okazji Słupeckich Dni Rodziny

*17.05. Racketlon

*20.05.  XXX Złaz Siedmiomilowców

*30.05. Cała Polska Biega

CZERWIEC 2020

*01.06. XXXV turniej piłki nożnej z okazji „Dnia Dziecka” SP kl. 1-2, 7-8

*02.06. XXXV turniej piłki nożnej z okazji „Dnia Dziecka” SP kl. 3-4, 5-6

WRZESIEŃ 2020

*09.09. II turniej Waldiego i XXXVII turniej piłki nożnej z okazji „Dnia Piłkarza” SP kl. 1-2, 7-8

*10.09.  II turniej Waldiego i XXXVII turniej piłki nożnej z okazji „Dnia Piłkarza” SP kl. 3-4, 5-6

*IX Jesienny turniej piłki koszykowej 3×3