Orlik

STYCZEŃ 2019

LUTY 2019

MARZEC 2019

*02.03. godz. 10:00 Sparing SKP

*03.03. godz. 12:00 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych-TROPEM WILCZYM

*15 lub 18.03. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*22.03. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*24.03. godz. 12:00 Bieg Leśnika

*29.03. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

KWIECIEŃ 2019

*03.04. godz. 10:00 Piłka Nożna MOS Słupca

*05.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*12.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*14.04 godz. 10:00-13:30 mecze SKP żak /Tomasz Zastawa/

*15.04. godz. 18:00 Słupecka Liga Orlika – boisko Orlik MOS ul. Powstańców Wlkp.

*26.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*27.04. godz. 9:00-14:00 Akademia Reissa

*28.04. godz. 10:00-14:00 SKP mecze Orlik gr E 1 /P. Krawiec/

*15.04. godz. 18:00 Słupecka Liga Orlika – boisko Orlik MOS ul. Powstańców Wlkp.

MAJ 2019

*06.05. godz. 10:00-14:00 rezerwacja boiska orlik /MOS W. Henke/

*06.05. godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji 3 Maja o puchar Burmistrza Miasta w kategorii SP kl. I-II,  kl. III-IV,

*06.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*07.05. godz. 10:00-14:00 rezerwacja boiska orlik /MOS W. Henke/

*07.05.godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji 3 Maja o puchar Burmistrza Miasta w kategorii SP kl. V-VI, kl. VII-VIII i gimnazjum

*10/11.05. Nocny turniej piłki nożnej im. Dariusza Ratajczaka /boisko orlik ul. Gajowa/ Animatorzy

*11.05. godz.9:00 do 12:00 Akademia Reissa

*11.05. godz. 12:00 Zakończenie Rajdu Taczanowskiego

*12.05 godz. 10:00 mecze SKP żak /Tomasz Zastawa

*15.05. godz. 10:00-14:00 rezerwacja boiska orlik /MOS W. Henke/

*17.05 godz. 16:00-19:30 mecze SKP  orlik /L. Wyszyński/

*17.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*18.05. godz.9:00-20:00 Racketlon

*24.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*25.05. godz. 12:00-15:00 Nordic Walking

*26.05 godz. 10:00-13:30 mecze SKP żak /Tomasz Zastawa/

*26.05. godz 12: 00 Akcja ,,Słupca biega” / Bieg Mam

*31.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

CZERWIEC 2019

*01.06. godz. 10:00 Turniej strzelecki z okazji Dnia Samorządowca

*03.06. godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji ,,Dnia dziecka” w kat. SP kl. I-II, III-IV

*04.06. godz.16:00 Turniej Piłki Nożnej z okazji ,,Dnia dziecka” w kat. SP kl. V-VI, kl. VII-VIII i gimnazjum

*07.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*08.06. godz. 9:00-14:00 Akademia Reissa

*14.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*21.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*28.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

LIPIEC 2019

*05.07. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

*12.07. godz. 17:30 Słupecka Liga Orlika

SIERPIEŃ 2019

WRZESIEŃ 2019

PAŹDZIERNIK 2019

LISTOPAD 2019

GRUDZIEŃ 2019