Mistrzostwa Słupcy w Badmintonie ‚2019

Mistrzostwach Miasta Słupcy w Badmintonie na 2019 rok

Organizatorzy: Sekcja Badmintona UKS Kopernik Słupca, MOSiR, Urząd Miasta w Słupcy.
Kierownik turnieju Jerzy Bania, sędzia Andrzej Kończak, sekretariat Sylwia Jankowska, Agnieszka Kończak – Górniak, Wojciech Hawro.

WYNIKI Mistrzostw Miasta z dnia 24.02.2019 r.

Kategorie:

Szkoły podstawowe:
klasy I-II:
dziewczęta
1.Łukaszewska Julia SP Sarbice
2.Maciaszczyk Weronika SP Sarbice
3.Zych Antonina SP Sarbice
4.Karbowska Aleksandra SP Sarbice
5.Łochowicz Ola Baranowo
chłopcy:
1.Kwaśny Eneasz SP Sarbice
2.Pietrzak Wiktor SP Sarbice
3.Pohl Antek Baranowo
4.Kujawski Antoni Gniezno
5.-6.Rąbczewski Kajetan SP 1 /UKS Kopernik Słupca
Hofman Gustaw Baranowo
klasy III-IV:
dziewczęta:
1.Zielińska Amelia UKS Płomyk Mąkolno
2.Maciaszczyk Wiktoria SP Sarbice
3.Dudek Andżelika SP Sarbice
4.Gołaszewska Kornelia UKS Płomyk Mąkolno
5.-8.Śmiglewska Karina UKS Iskra Sarbice
Sadalska Martyna Baranowo
Chabecka Marika UKS Płomyk Mąkolno
Lampych Marika UKS Płomyk Mąkolno
9.-12.Różańska Maja UKS Kopernik SP 3 Słupca
Święcicka Daria SP 3 Słupca
Prawucka Julia SP 3 Słupca
Balcerowska Oliwia UKS Kopernik SP 3 Słupca
chłopcy:
1.Banaszak Sergiusz SP Sarbice
2.Dudek Sebastian UKS SMECZ MTB Konin
3.Oblizajek Miłosz SP Sarbice
4.Hofman Franek Baranowo
5.-6.Byliński Mikołaj Baranowo
Baksalary Michał Baranowo
7.-9.Kowalski Kryspin UKS Płomyk Mąkolno
Kostrzewa Szymon Baranowo
Piotrowski Ksawery Baranowo
10.-11.Samsonowski Bartosz UKS Kopernik SP 1 Słupca
Maślaczyk Michał UKS Kopernik Słupca

klasy V-VI:
dziewczęta:
1.Bryl Malwina SP Sarbice
2.Pietrzak Kinga UKS Sokół Gniezno
3.Dudek Małgorzata UKS Iskra Sarbice
4.Lewandowska Agata UKS Smecz MTB Konin
5.-6.Chudziak Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
Woźniak Weronika UKS Mąkolno
7.-9.Napierała Julia Baranowo
Olejniczak Laura UKS Smecz MTB Konin
Kasperaszek Nikola  UKS Smecz MTB Konin
chłopcy:

1.Kowalski Kacper Gniezno
2.Dudek Kacper Sarbice
3.Plamowski Gracjan UKS Smecz MTB Konin
4.Chudziak Mikołaj UKS Płomyk Mąkolno
5.-8.Kwieciński Szymon Baranowo
Stankiewicz Kacper UKS Płomyk Mąkolno
Krzyżanowski Piotr Baranowo
Skutecki Adrian UKS Płomyk Mąkolno
9.-12. Groblewski Szymon UKS Płomyk Mąkolno
Skorupski Mateusz Baranowo
Ryszawa Adam UKS Smecz MTB Konin
Sokołowski Staś Baranowo
13.Studziński Fabian UKS Smecz MTB Konin
klasy VII-VIII i gimnazjum:
dziewczęta:
1.Waraczewska Marlena Baranowo
2.Pajor Oliwia UKS Iskra Sarbice
3.Kwiatkowska Nina UKS Płomyk Mąkolno
4.Blejwas Anna UKS Kopernik Słupca
5.-6. Kujawska Amelia Gniezno
Chmiel Aleksandra UKS Kopernik Słupca
7.-8.Jaskólska Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
Ślugaj Wiktoria SP1/UKS Kopernik Słupca
chłopcy:
1.Ogły Jakub UKS Smecz MTB Konin
2.Kowalski Oliwier Gniezno
3.Marecki Jakub Baranowo
4.-6.Maciaszczyk Dawid UKS Iskra Sarbice
Nijak Krystian UKS Płomyk Mąkolno
Chmiel Mateusz UKS Kopernik Słupca
7.-9. Kaźmierczyk Aleksander SP Sarbice
Karbowski Konrad SP Sarbice
Wojciechowski Kacper UKS Iskra Sarbice
Szkoła ponadpodstawowa:
dziewczęta:
1.Blejwas Natalia UKS Kopernik ZSE Słupca

chłopcy:
1.Paluszyński Eryk Kopernik Konin
2.Gemzicki Dawid Konin
OPEN kobiet:
1.John Agata Słupca
2.Malak Kamila Gniezno
OPEN mężczyzn:
1.Pawłowski Hubert Słupca
2.Kożmiński Bartosz UKS MTB Smecz Konin
3.Pawłowski Marcel Słupca
4.Gemzicki Dawid UKS MTB Smecz Konin
5.-6.Kubiak Bartosz Toruń
Klonek Paweł Toruń
+40:
1.Kowalski Artur Gniezno
2.Kliber Marcin Leszno
3.Rakowicz Mariusz Leszno
4.Machiński Marek Gniezno
OPEN MIESZANA:
1.John Agata / Pawłowski Hubert Słupca
2.Waroczyk Sara / Waroczyk Maciej Wrocław / Leszno
3.Malak Kamila / Grzeczka Jarosław Gniezno
OPEN PARAMI:
1.Pawłowski Hubert / Pawłowski Marcel Słupca
2.Kożmiński Bartosz / Gemzicki Dawid UKS MTB Smecz Konin
3.Ogły Jakub / Paluszyński Eryk UKS Smecz MTB Konin / Konin
4.Kowalski Oliwier / Kowalski Artur Gniezno
5.-6.Malak Kamila / Grzeczka Jarosław Gniezno
Kubiak Bartosz / Klonek Paweł Toruń
+40 PARAMI:
1.Machiński Marek / Grzeczka Jarosław Gniezno
2.Kliber Marcin / Rakowicz Mariusz Leszno
3.Waroczyk Sara / Broniecki Maciej Wrocław / Leszno

 

„Mistrzostwa Słupcy w badmintonie „2019”   23.03.2019 r. – II turniej KLASYFIKACJA  KOŃCOWA DZIECI

W hali MOSiR 23 marca rozegrano turniej badmintona z udziałem 94 uczestników.
Organizatorem turnieju byli: Sekcja Badmintona UKS „KOPERNIK” w Słupcy, MOSiR Słupca, Urząd Miasta w Słupcy.
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ MINISTRSTWO SPORTU I TURYSTYKI
Kierownikiem turnieju był Jerzy Bania, sędzią głównym Andrzej Kończak, sekretariat Agnieszka Kończak obsługa techniczna Beata Maliszewska.
Po 10 godzinnym maratonie i rozegraniu 145 pojedynków w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Szkoły podstawowe:
klasy I-II:
dziewczęta
1.Łukaszewska Julia SP Sarbice
2.Zych Antonina SP Sarbice
3.Maciaszczyk Weronika SP Sarbice
4.Kaszyńska Marta UKS Sokół Gniezno
5.Karbowska Aleksandra SP Sarbice
chłopcy:
1.Kwaśny Eneasz SP Sarbice
2.Pietrzak Wiktor SP Sarbice
3.Witt Marcel UKS Sokół Gniezno
4.Rąbczewski Kajetan SP 1 /UKS Kopernik Słupca
5.-6.Kujawski Antoni Gniezno
Gawroński Marcel UKS Sokół Gniezno
7.Przybyła Antoni UKS Sokół Gniezno
klasy III-IV:
dziewczęta:
1.Maciaszczyk Wiktoria SP Sarbice
2.Zielińska Amelia UKS Płomyk Mąkolno
3.Dudek Andżelika SP Sarbice
4.Gołaszewska Kornelia UKS Płomyk Mąkolno
5.-6.Śmiglewska Karina UKS Iskra Sarbice
Lamprycht Marika UKS Płomyk Mąkolno
7.-12.Kaszyńska Wiktoria UKS Sokół Gniezno
Choroszko Aleksandra UKS Sokół Gniezno
Tomczak Kinga UKS Sokół  Gniezno
Cieślewicz Lilianna UKS Sokół Gniezno
Volkel Weronika UKS Sokół Gniezno
Świercz Marianna UKS Sokół Gniezno
13.-18.Prawucka Julia SP 3 UKS Kopernik Słupca
Święcicka Daria SP 3 UKS Kopernik Słupca
Wojciechowska Zuzanna UKS Sokół Gniezno
Ignaszak Weronika UKS Sokół Gniezno
Chabecka Marika UKS Płomyk Mąkolno
Dziel Maria UKS Sokół Gniezno
chłopcy:
1.Dudek Sebastian UKS SMECZ MTB Konin
2.Oblizajek Miłosz SP Sarbice

3.Banaszak Sergiusz SP Sarbice
4. Kowalski Kryspin UKS Płomyk Mąkolno
5.-6.Berg Oskar UKS Sokół Gniezno
Lipiecki Noe UKS Sokół Gniezno
7.-8.Samsonowski Bartosz UKS Kopernik SP 1 Słupca
Kala Michał UKS Sokół Gniezno
klasy V-VI:
dziewczęta:
1.Bryl Malwina SP Sarbice
2.Maciaszczyk Daria SP Sarbice
3.Dudek Małgorzata UKS Iskra Sarbice
4.Pietrzak Kinga UKS Sokół Gniezno
5.Chudzik Nikola UKS Sokół Gniezno
6.-9.Lewandowska Agata UKS Smecz MTB Konin
Olejniczak Laura UKS Smecz MTB Konin
Chudziak Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
Woźniak Weronika UKS Mąkolno
10.-13.Kazimierczak Anna UKS MTB Smecz Konin
Kasperaszek Nikola  UKS Smecz MTB Konin
Dziel Magda UKS Sokół Gniezno
Sawicka Matylda UKS Sokół Gniezno
chłopcy:
1.Kowalski Kacper Gniezno
2.Dudek Kacper Sarbice
3.Plamowski Gracjan UKS Smecz MTB Konin
4.Patrzek Kacper UKS Sokół Gniezno
5.Chudziak Mikołaj UKS Płomyk Mąkolno
6.-7.Stankiewicz Kacper UKS Płomyk Mąkolno
Skutecki Adrian UKS Płomyk Mąkolno
8-10.Gmay Michał UKS Sokół Gniezno
Ryszawa Adam UKS Smecz MTB Konin
Przybyła Nikodem UKS Sokół Gniezno
11.-12.Mopert Oliwier UKS Sokół Gniezno
Lpiecki Igor UKS Sokół Gniezno
klasy VII-VIII:
dziewczęta:
1.Pajor Oliwia UKS Iskra Sarbice
2.Cieślewicz Angelika UKS Sokół Gniezno
3. Kujawska Amelia Gniezno
4.Mamot Ewelina UKS Sokół Gniezno
5.Patrzek Dominika UKS Sokół Gniezno
6.-10. Jaskólska Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
Grzybowska Julita UKS Sokół Gniezno
Ślugaj Wiktoria SP1/UKS Kopernik Słupca
Wodnicka Ola UKS Płomyk Mąkolno
Hajny Weronika UKS Sokół Gniezno
11.-14.Chmiel Aleksandra SP1 UKS Kopernik Słupca
Humeniuk Bogna UKS Sokół Gniezno
Zaradna Roksana UKS Sokół Gniezno
Kwiatkowska Nina UKS Płomyk Makolno
chłopcy:
1.Ogły Jakub UKS Smecz MTB Konin
2. Maciaszczyk Dawid UKS Iskra Sarbice
3. Nijak Krystian UKS Płomyk Mąkolno
4.Stube Kacper UKS Sokół Gniezno
5.Chmiel Mateusz Gim. Drążna UKS Kopernik Słupca
6.-10.Pasternak Daniel UKS Sokół Gniezno
Pasternak Szymon UKS Sokół Gniezno
Karbowski Konrad SP Sarbice
Rączka Wojciech UKS Sokół Gniezno
Kazimirczyk Aleksander SP Sarbice
11.-15. Wojciechowski Kacper UKS Iskra Sarbice
Olejniczak Adam UKS Sokół Gniezno
Ignaszak Jakub UKS Sokół Gniezno
Imbirowicz Filip UKS Sokół Gniezno
Świercz Cyprian UKS Sokół Gniezno
Szkoła ponadpodstawowa:
dziewczęta:
1.Nawrocka Patrycja TEB EDUKACJA Gniezno
chłopcy:
1.Paluszyński Eryk Kopernik Konin
2.Kasprzyk Gracjan UKS Sokół Gniezno
Zdobywcom trzech pierwszych miejsc wręczono okolicznościowe medale a wszystkim
uczestnikom pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw miasta Słupcy na 2019 rok.

Szkoły podstawowe:
klasy I-II:
dziewczęta
1.Łukaszewska Julia SP Sarbice
2.Zych Antonina SP Sarbice
3.Maciaszczyk Weronika SP Sarbice
4.Karbowska Aleksandra SP Sarbice
5.Kaszyńska Marta UKS Sokół Gniezno
6.Łochowicz Ola Baranowo
chłopcy:
1.Kwaśny Eneasz SP Sarbice
2.Pietrzak Wiktor SP Sarbice
3. Rąbczewski Kajetan SP 1 /UKS Kopernik Słupca
4.Kujawski Antoni Gniezno
5.Witt Marcel UKS Sokół Gniezno
6.Pohl Antek Baranowo
7. Gawroński Marcel UKS Sokół Gniezno
8. Hofman Gustaw Baranowo
9.Przybyła Antoni UKS Sokół Gniezno
klasy III-IV:
dziewczęta:
1.Maciaszczyk Wiktoria SP Sarbice
2.Zielińska Amelia UKS Płomyk Mąkolno
3.Dudek Andżelika SP Sarbice
4.Gołaszewska Kornelia UKS Płomyk Mąkolno
5.-6.Śmiglewska Karina UKS Iskra Sarbice
Lamprycht Marika UKS Płomyk Mąkolno
7.Chabecka Marika UKS Płomyk Mąkolno
8.-13. .Kaszyńska Wiktoria UKS Sokół Gniezno
Choroszko Aleksandre UKS Sokół Gniezno
Tomczak Kinga UKS Sokół  Gniezno
Cieślewicz Lilianna UKS Sokół Gniezno
Volkel Weronika UKS Sokół Gniezno
Świercz Marianna UKS Sokół Gniezno
14.-15. Prawucka Julia SP 3 UKS Kopernik Słupca
Święcicka Daria SP 3 UKS Kopernik Słupca
16. Sadalska Martyna Baranowo
17.-19.Wojciechowska Zuzanna UKS Sokół Gniezno
Ignaszak Weronika UKS Sokół Gniezno
Dziel Maria UKS Sokół Gniezno
20.-21.Różańska Maja UKS Kopernik SP 3 Słupca
Balcerowska Oliwia UKS Kopernik SP 3 Słupca
chłopcy:
1.Dudek Sebastian UKS SMECZ MTB Konin
2.Banaszak Sergiusz SP Sarbice
3.Oblizajek Miłosz SP Sarbice
4. Kowalski Kryspin UKS Płomyk Mąkolno
5.Hofman Franek Baranowo
6.-7.Byliński Mikołaj Baranowo
Baksalary Michał Baranowo
8.Samsonowski Bartosz UKS Kopernik SP 1 Słupca
9.-10.Kostrzewa Szymon Baranowo
Piotrowski Ksawery Baranowo
11.-12.Berg Oskar UKS Sokół Gniezno
Lipiecki Noe UKS Sokół Gniezno
13.-14.Maślaczyk Michał UKS Kopernik Słupca
Kala Michał UKS Sokół Gniezno
klasy V-VI:
dziewczęta:
1.Bryl Malwina SP Sarbice
2.Pietrzak Kinga UKS Sokół Gniezno
3.Dudek Małgorzata UKS Iskra Sarbice
4.Lewandowska Agata UKS Smecz MTB Konin
5.-6.Chudziak Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
Woźniak Weronika UKS Mąkolno
7.Maciaszczyk Daria SP Sarbice
8.Olejniczak Laura UKS Smecz MTB Konin
9.Kasperaszek Nikola  UKS Smecz MTB Konin
10.Chudzik Nikola UKS Sokół Gniezno
11.-13Kazimierczak Anna UKS MTB Smecz Konin
Dziel Magda UKS Sokół Gniezno
Sawicka Matylda UKS Sokół Gniezno
14.Napierała Julia Baranowo
chłopcy:
1.Kowalski Kacper Gniezno
2.Dudek Kacper Sarbice
3.Plamowski Gracjan UKS Smecz MTB Konin
4.Chudziak Mikołaj UKS Płomyk Mąkolno
5.-6. Stankiewicz Kacper UKS Płomyk Mąkolno
Skutecki Adrian UKS Płomyk Mąkolno
7. Groblewski Szymon UKS Płomyk Mąkolno
8. Ryszawa Adam UKS Smecz MTB Konin
9.Patrzek Kacper UKS Sokół Gniezno
10.-11.Kwieciński Szymon Baranowo
Krzyżanowski Piotr Baranowo
12.-13.Skorupski Mateusz Baranowo
Sokołowski Staś Baranowo
15.-16.Gmay Michał UKS Sokół Gniezno
Przybyła Nikodem UKS Sokół Gniezno
17.-18.Mopert Oliwier UKS Sokół Gniezno
Lipiecki Igor UKS Sokół Gniezno
19.Studziński Fabian UKS Smecz MTB Konin
klasy VII-VIII:
dziewczęta:
1.Pajor Oliwia UKS Iskra Sarbice
2.Kujawska Amelia Gniezno
3.Kwiatkowska Nina UKS Płomyk Mąkolno
4.Cieślewicz Angelika UKS Sokół Gniezno
5.-6. Jaskólska Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
Ślugaj Wiktoria SP1/UKS Kopernik Słupca
7.Waraczewska Marlena Baranowo
8.Mamot Ewelina UKS Sokół Gniezno
9.Patrzek Dominika UKS Sokół Gniezno
10.Chmiel Aleksandra SP1 UKS Kopernik Słupca
11.-13.Grzybowska Julita UKS Sokół Gniezno
Wodnicka Ola UKS Płomyk Mąkolno
Hajny Weronika UKS Sokół Gniezno
14.Blejwas Anna UKS Kopernik Słupca
15.-16.Humeniuk Bogna UKS Sokół Gniezno
Zaradna Roksana UKS Sokół Gniezno
chłopcy:
1.Ogły Jakub UKS Smecz MTB Konin
2.Maciaszczyk Dawid UKS Iskra Sarbice
3.Nijak Krystian UKS Płomyk Mąkolno
4.Chmiel Mateusz Gim. Drążna UKS Kopernik Słupca
5.-6.Kazimirczyk Aleksander SP Sarbice
Karbowski Konrad SP Sarbice
7.Stube Kacper UKS Sokół Gniezno
8.Kowalski Oliwier Gniezno
9.-12.Wojciechowski Kacper UKS Iskra Sarbice
Pasternak Daniel UKS Sokół Gniezno
Pasternak Szymon UKS Sokół Gniezno
Rączka Wojciech UKS Sokół Gniezno
13.Marecki Jakub Baranowo
14.-17.Olejniczak Adam UKS Sokół Gniezno
Ignaszak Jakub UKS Sokół Gniezno
Imbirowicz Filip UKS Sokół Gniezno
Świercz Cyprian UKS Sokół Gniezno
Szkoła ponadpodstawowa:
dziewczęta:
1.Nawrocka Ewelina TEB EDUKACJA Gniezno
2.Blejwas Natalia UKS Kopernik ZSE Słupca
chłopcy:
1.Paluszyński Eryk Kopernik Konin
2.Kasprzyk Gracjan UKS Sokół Gniezno
2.Gemzicki Dawid Konin

Zdobywcom trzech pierwszych miejsc w ogólnej klasyfikacji /udział w dwóch turniejach/ okolicznościowe statuetki mistrzom miasta, pamiątkowe dyplomy oraz upominki rzeczowe wręczał zastępca burmistrza Jacek Szczap. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano upominki rzeczowe. W trakcie turnieju okolicznościowe podziękowania za pomoc i wspieranie sekcji badmintona Jerzy Bania v-ce Prezes UKS Kopernik wręczył Burmistrzowi Miasta Słupca Michałowi Pyrzykowi oraz Dyrektor MOSiR Beacie Nadgrodkiewicz.