Jóźwiak I mistrzem turnieju piłki nożnej w ramach 28 Finału WOŚP
Jóźwiak I mistrzem turnieju piłki nożnej w ramach 28 Finału WOŚP

W ramach 28 Finału WOŚP Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy zorganizował turniej piłki nożnej. Udział wzięło 12 drużyn.
mecz o III miejsce Getin Bank – The Blues  0:2

mecz o I miejsce FC po Nalewce – Jóźwiak I  0:1

1. JÓŹWIAK I
/ Adrian Nadgrodkiewicz, Tomasz Larecki, Dawid Pawlak, Aleksander Stawski, Kuba Grzelak, Jarosław Ratajczak/
2. FC Po Nalewce
/Igor Kuźniewski, Bartek Majewski, Hubert Błaszkowski, Łukasz Gąsiorowski, Tomasz Rosiński, Wiktor Adamczyk, Jakub Waszak/
3. THE BLUES
/Adam Witucki, Konrad Kobylarek, Marek Kowalski, Michał Dryjer, Jakub Kwaśny, Bartosz Banaszak, Patryk Jasiak, Oliwier Budny, Maciek Szczublewski /
4.GETIN BANK
/Adrian Kociok, Kamil Kraśniewski, Marcin Strzykała, Hubert Zauer, Patryk Krawiec, Szymon Nowak, Dawid Idzik, Cezary Maciejewski, Michał Szumigalski, Łukasz Grzelak, Adam Grzelak, Tobiasz Wujek, Mariusz Bagrowski/

5-12. ALFA
/Marcin Kryczka, Oskar Pietrzak, Marcin Koralewski, Adrian Sikorski, Krzysztof Żminkowski, Krystian Wojtaś, Kuba Grzelak, Maksymilian Szulc, Marcin Górny, Piotr Galant, Kacper Boczkowski/

SAMORZĄDOWCY
/Jerzy Kopczyński, Artur Kuchowicz, Jakub Kuchowicz, Paweł Baroński, Dariusz Kuryński, Andrzej Wojtkowiak, Tomasz Dams, Piotr Górny

QŹNIA TALENTU
/ Krzysztof Maciejewski, Krzysztof Sikorski, Michał Mikołajewski, Mateusz Raźniewski, Daniel Bednarowicz, Krzysztof Ratajczyk, Krzysztof Witowski, Tomek Koziorowski, Marcel Koziorowski, Karol Grzywiński/

MIKOŁAJCZYK MEBLE
/Łukasz Mikołajczyk, Damian Mikołajczyk, Mateusz Mikołajczyk, Norbert Lorencki, Emanuel Mikołajczyk, Eryk Kamiński, Sebastian Mikołajczyk, Jacek Mikołajczyk/

EKONOMIK
/Mateusz Grabowski,Kacper Zaparty, Jakub Ciesielski, Kamil Sikorski, Kacper Kajdan, Jakub Burda, Dominik Rybarczyk, Michał Błaszkowski, Bartosz Walczak/

JÓŹWIAK 2
Przemysław Olszewski, Tomasz Jagodziński, Arkadiusz Jóźwiak, Błażej Wesołowski, Mariusz Blejwas, Górka Dawid, Śmiechowski Hubert, Kamil Jóźwiak/

DARLUK

/Dariusz Zaparty, Mikołaj Kopczyński, Łukasz Michalak, Patryk Borowski, Arkadiusz Kukulski, Jan Różański, Eryk Kopaczewski, Piotr Głowala, Jakub Woźniak, Fryderyk Siepeilski.

OSP Cienin Zaborny
/Krzysztof Kruszyński, Darek Kruszyński, Szymon Stawny, Borys Michalak, Hubert Kobzarow, Kacper Woźniak, Adrian Kluczykowski, Marek Imbiorowicz, Bartek Michalak, Fabian Jagodziński, Sebastian Jagodziński, Damian Jagodziński/