Imprezy biegowe, turystyczne i rekreacyjne

ROK 2021

STYCZEŃ 2021

30/31.01. Bieg WOŚP – Pasjonaci

MARZEC 2021
*19.03. Słupecka Liga Orlika
I kolejka
18:30 – 19:10 Jóźwiak Materiały – Sklonowani Zagórów
19:10 – 19:50 Szkółka Drzew Idzik – Meble Mikołajczyk
19:50 – 20:30 Sparta Ratyń – Lenie Zagórów
Pauza: Qźnia Talentu

KWIECIEŃ 2021
*24.04. godz. 17:00 Trening w ramach Biegu Leśnika
Marsz NW – godz. 17:15
Seria A – godz. 17:45 3 km
Seria B – godz. 18:15 3 km
Seria X – godz. 18:45 5 km
Seria Y – godz. 19:25 5 km
Seria C – godz. 20:05 3 km
Seria Z – godz. 20:35 5 km
*30.04 Słupecka Liga Orlika
18:30 – 19:10 Meble Mikołajczyk – Jóźwiak Materiały
19:10 – 19:50 Lenie Zagórów – Szkółka Drzew Idzik
19:50 – 20:30 Sklonowani Zagórów – Qźnia Talentu
Pauza: Sparta Ratyń

MAJ 2021
*07.05 Słupecka Liga Orlika
VIII kolejka
18:30 – 19:10 Sklonowani Zagórów – Jóźwiak Materiały
19:10 – 19:50 Meble Mikołajczyk – Szkółka Drzew Idzik
19:50 – 20:30 Lenie Zagórów – Lenie Zagórów
Pauza: Qźnia Talentu
*10.05 Słupecka Liga Orlika przełożona z 26 marca
II kolejka
18:30 – 19:10 Meble Mikołajczyk – Sparta Ratyń
19:10 – 19:50 Sklonowani Zagórów – Szkółka Drzew Idzik
19:50 – 20:30 Qźnia Talentu – Jóźwiak Materiały
Pauza: Lenie Zagórów
*14.05 Słupecka Liga Orlika
IX kolejka
18:30 – 19:10 Sparta Ratyń – Meble Mikołajczyk
19:10 – 19:50 Szkółka Drzew Idzik – Sklonowani Zagórów
19:50 – 20:30 Jóźwiak Materiały – Qźnia Talentu
Pauza: Lenie Zagórów
*17.05. Słupecka Liga Orlika przełożona z 2 kwietnia
III kolejka
18:30 – 19:10 Sparta Ratyń – Sklonowani Zagórów
19:10 – 19:50 Lenie Zagórów – Meble Mikołajczyk
19:50 – 20:30 Szkółka Drzew Idzik – Qźnia Talentu
Pauza: Jóźwiak Materiały
*21.05 Słupecka Liga Orlika
X kolejka
18:30 – 19:10 Sklonowani Zagórów – Sparta Ratyń
19:10 – 19:50 Meble Mikołajczyk – Lenie Zagórów
19:50 – 20:30 Qźnia Talentu – Szkółka Drzew Idzik
Pauza: Jóźwiak Materiały
*24.05 Słupecka Liga Orlika przełożona z 9 kwietnia
IV kolejka
18:30 – 19:10 Sklonowani Zagórów – Lenie Zagórów
19:10 – 19:50 Qźnia Talentu – Sparta Ratyń
19:50 – 20:30 Jóźwiak Materiały – Szkółka Drzew Idzik
Pauza: Meble Mikołajczyk
*28.05 Słupecka Liga Orlika
XI kolejka
18:30 – 19:10 Lenie Zagórów – Sklonowani Zagórów
19:10 – 19:50 Sparta Ratyń – Qźnia Talentu
19:50 – 20:30 Szkółka Drzew Idzik – Jóźwiak Materiały
Pauza: Meble Mikołajczyk

CZERWIEC 2021
*04.06 Słupecka Liga Orlika
XII kolejka
18:30 – 19:10 Jóźwiak Materiały – Sparta Ratyń
19:10 – 19:50 Qźnia Talentu – Lenie Zagórów
19:50 – 20:30 Sklonowani Zagórów – Meble Mikołajczyk
Pauza: Szkółka Drzew Idzik
*07.06 Słupecka Liga Orlika przełożona z 16 kwietnia
V kolejka
18:30 – 19:10 Sparta Ratyń – Jóźwiak Materiały
19:10 – 19:50 Lenie Zagórów – Qźnia Talentu
19:50 – 20:30 Meble Mikołajczyk – Sklonowani Zagórów
Pauza: Szkółka Drzew Idzik
*11.06 Słupecka Liga Orlika
XIII kolejka
18:30 – 19:10 Meble Mikołajczyk – Qźnia Talentu
19:10 – 19:50 Lenie Zagórów – Jóźwiak Materiały
19:50 – 20:30 Sparta Ratyń – Szkółka Drzew Idzik
Pauza: Sklonowani Zagórów
*14.06 Słupecka Liga Orlika przełożona z 23 kwietnia
VI kolejka
18:30 – 19:10 Qźnia Talentu – Meble Mikołajczyk
19:10 – 19:50 Jóźwiak Materiały – Lenie Zagórów
19:50 – 20:30 Szkółka Drzew Idzik – Sparta Ratyń
Pauza: Sklonowani Zagórów
*18.06 Słupecka Liga Orlika
XIV kolejka OSTATNIA
18:30 – 19:10 Jóźwiak Materiały – Meble Mikołajczyk
19:10 – 19:50 Szkółka Drzew Idzik – Lenie Zagórów
19:50 – 20:30 Qźnia Talentu – Sklonowani Zagórów
Pauza: Sparta Ratyń

LIPIEC 2021

03.07. godz. 11:00 VII Festyn Wodniacki – Rekreacyjne zawody pływackie – zapisy godz. 10:30 OWŻ HORN Kosewo
10.07. godz. 10:00 Wawrzynkowy turniej plażowej piłki siatkowej  w kategorii mężczyzn
11.07. godz. 10:00 Wawrzynkowy turniej plażowej piłki siatkowej  w kategorii mikstów
11.07. godz. 10:00 Zawody pływackie szkółek – pływalnia MOSiR
17.07. godz. 10:00 Wawrzynkowy turniej plażowej piłki siatkowej  w kategorii kobiet

SIERPEŃ 2021

*7.08. XXXII Wawrzynki Słupeckie „Dni Słupcy”
*15.08. Bieg Pamięci Tropem Wilczym i Nordic Walking
*20.08. godz. 18:00 Nocny turniej plażowej piłki siatkowej w kategorii OPEN
*29.08. Spływ kajakowy „Pożegnanie wakacji”

WRZESIEŃ 2021
10.09. godz. 18:00 VII Rekreacyjny Nocny Bieg Uliczny – Piątka z Pasją /stadion „Leśny” Słupca/
24.09. godz. 17:00 Mityng LA w kategorii OPEN
29.09. godz. 16:30 Mityng LA w kategorii SP

PAŹDZIERNIK 2021

23.10. godz. 17:00 Bieg Szelek

LISTOPAD 2021

10.11. Okolicznościowy Bieg Niepodległości Słupca-Strzałkowo
21.11. Rekreacyjny Turniej Par Niekoniecznie Małżeńskich

GRUDZIEŃ 2021

05.12. Słupecki Jarmark Świąteczny/Bieg Mikołajów

05.12. godz. 9:00 Mikołajkowe Zawody Pływackie – Pływalnia Miejska

MARZEC 2022

*06.03.2022 X edycja Biegu Tropem Wilczym